320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MAARDU LEVADIAST saab TALINNA KALEV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'MAARDU LEVADIAST saab TALINNA KALEV\'

    Raimost tuleb siis järelikult FC RaimoUnited?

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'MAARDU LEVADIAST saab TALINNA KALEV\'

      on vast nimevärdjas kokku pandud. Kalev on Kalev ja Levadia on Levadia, oleks võinud ju emma kumma valida, kuid see mis nüüd kokku pandi on ikka päris hirmus.
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'MAARDU LEVADIAST saab TALINNA KALEV\'

        Tra. Nimi nimeks. See on nõme niikuinii. Aga ei meeldi mulle see Levadia ja Kalevi sidumine. Hoki on p...i. Levadia on siiamaani lissalt ebasümpaatne, Kalevit on aga saanud vaadata ikke. Seda enam, et neil see aasta mõnus andekas noorte lendurite-punt koos on. Kelle poolt rsk siis nüüd kossu eestikatel olla? Rocki kannatan veel vähem, kui Levadiat . Vbla on siin tegu ainult minu \"noore\" väljakujunemata isiksuses. Aga noh, point oli see, et lissalt ei meeldi. Tehke või tina. Vbla akkab meeldima. Positiivse poindi leidsin asjast ka muidugi- Levadia võimalik eestistumine...

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'MAARDU LEVADIAST saab TALINNA KALEV\'

          Või TALINNA KALEVIST saab MAARDU LEVADIA -see on vist kõige tähtsam selles teemas,minule on tähtsam natuke teine-kas see tuleb kasuks spordile,aga mitte Levadale või kellegi teisele.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'MAARDU LEVADIAST saab TALINNA KALEV\'

            minu meelest on kogu see projekt positiivne, ainult parema nime võiks välja mõelda.
            Ei saa aru neist kellel on probleeme Levadiaga, minu meelest kõvasti parem kui mingi FC Flora.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'MAARDU LEVADIAST saab TALINNA KALEV\'

              Kui suur see klubide eelarve nüüd tuleb.Kas 25 milli tuleb ära.Ning kes selle rahaga
              ümber käima hakkab.Seda tahaks kohe tõesti teada.
              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

              Kommentaar

              Working...
              X