320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enne euromänge on liigas nii alati 2-3 nädalane paus, mis on piisav aeg igasugusteks laagriteks. Kuigi treeninglaagri mõiste kui selline on üldse jabur minu meelest.

    Point jääb ju ikka samaks, laias laastus ei mängu euromängude puhul need puhkusepäevad liiga suurt rolli. Küll aga muutuks liigas mõneks vooruks seis potentsiaalselt huvitavamaks.

    Aga olgu, see on maailmavaate erinevuse küsimus pigem. Tänud, et arutleda viitsisid.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      See pole päris tavapärane treeninglaager vaid ühe konkreetse mängu ettevalmistus. Kutid viiakse tavaelu segavatest faktoritest välja ja üheskoos valmistutakse eelolevaks kohtumiseks. Kalju on aastaid seda Tehvandil teinud, seekord tehti Haapsalus. Flora vist oli Hollandis seekord kui ma ei eksi. Tegelikult suures vutis on see suht tavapärane nähtus ka suuremate liigamängude eel.

      Kommentaar


        Suvel peab ikka vahepeal ära käima ning järgminegi voor jääb kahjuks nägemata. Seekord ennustama ei hakka, kuid kirjutan, milliseks võiks ideaalis (minu peas) 21. voor kujuneda.

        21. voor

        Sillamäe Kalev - FCI 2-2

        Pealtvaatajad (keda koguneb ligi 20) näevad suurepärast lahtist mängu. FCI jääb alguses totrast nurgalöögimomendist taha, kuid siis Harini ja Prosa väravatest minnakse ette. Lisaajal teenib Sillamäe viimase nurgalöögi ning Starodubtsev läheb ka kasti, kuid palli ise ei puutu. Lõpuks lükatakse see kuidagi jõuga sisse ja Sillamäe suurepärane punktikogumisehoog jätkub.

        Mida tasub hoolikalt kuulata? Eestikeelseid sõnu väljakult. Ei usu, et ühtegi tuleb.

        Viljandi Tulevik - Levadia 1-0

        Levadia tuleb kohustusega võita ning ei suuda seda teha. Pall ei lähe lihtsalt sisse ning tagatipuks õnnestub mulkidel üks kiire vasturünnak 65. minutil ja sellest minnakse juhtima. Viimased 15 minutit on kodumeeskond täiskoosseisus enda kastis. Lõpuvile saabudes läheb Viljandi elevile ning Marek_T esitab kaerajaani ETV telestuudio taustal.

        Mida tasub järgi vaadata? Seda, kuidas viimasel minutil kõik pallid järve pekstakse, et aega venitada.

        Flora - Narva Trans 1-2

        Külm dušš Pijpersile, kelle poisid põrkuvad vastu tugevat ja organiseeritut Kreenholmi seina. Teine nädalavahetus järjest A le Coqil on Narva veelgi enam mängu sees ning väravad mõlemal poolajal ei jäta kodumeeskonnale šanssigi. 87. minuti Sappineni värav ei muuda lõpuks midagi.

        Mida meenutada? Seda, kuidas Kovb üritab ikka ja jälle Griezmann olla. Vahel õnnestub see tal ka mänguliselt.

        Pärnu Vaprus - Tartu Tammeka 1-1


        Jälle on tartlased hädas, sest ei oska nõrgemate vastu rünnata. Ja mingi hetk jäävad hoopiski kaotusseisu, kuna Saarts karistab neid kastijoonelt tugeva nurkalöögiga ära. Seekord vajub Pärnu aga veelgi rohkem ära ning Kiidron lööb peaga viigivärava napilt enne mängu lõppu.

        Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju 4-1

        Paide võtab end lõpuks kokku ja teeb hooaja parima mängu. Ja seda isegi siis, kui Kalju juba 3. minutil Liliu väravast ette läheb. Iyede näitab, milleks teda (Kesk)-Eestisse toodi ning lööb hat-tricki.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Suvel peab ikka vahepeal ära käima ning järgminegi voor jääb kahjuks nägemata. Seekord ennustama ei hakka, kuid kirjutan, milliseks võiks ideaalis (minu peas) 21. voor kujuneda.

          21. voor

          Sillamäe Kalev - FCI 2-2

          Pealtvaatajad (keda koguneb ligi 20) näevad suurepärast lahtist mängu. FCI jääb alguses totrast nurgalöögimomendist taha, kuid siis Harini ja Prosa väravatest minnakse ette. Lisaajal teenib Sillamäe viimase nurgalöögi ning Starodubtsev läheb ka kasti, kuid palli ise ei puutu. Lõpuks lükatakse see kuidagi jõuga sisse ja Sillamäe suurepärane punktikogumisehoog jätkub.
          Kui siit nüüd edasi fantaseerida, siis viigivärava lööb Sillamäel ei keegi muu kui Tšurilkin, millega ta jätkab oma suurepärast hoogu, mille tulemusel kuulub ta uuel hooajal Tallinna suurklubisse. Millisesse pole veel päris täpselt selge.

          Kommentaar


            Pigem Sillamäe võidab I´d 3-0 ja väravat tulevad 11-15 ja järgmised kaks 55-60minuti vahemikus
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Viljandi Tulevik - Levadia 1-0
              Marek_T esitab kaerajaani ETV telestuudio taustal.
              Andke mulle see tulemus ja ma teen selle kaerajaani ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Andke mulle see tulemus ja ma teen selle kaerajaani ära.
                Igaks juhuks salvestan
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Igaks juhuks salvestan
                  Salvesta jah, aga homne mäng on esimene Viljandi kodumäng sel hooajal, mida saan tribüünilt vaadata, nii-et kui tulemus tuleb, siis paar sõna turvadega ja platsis ma olengi.

                  Kommentaar


                    Sammud selgeks:

                    Kommentaar


                      Marek teeb tribüüni all sooja juba?
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Haha. Ei ole võimalik. Lp markofkin, teie etteaste.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Tehtud, kiitus Marek!

                          Kommentaar


                            Pikemalt Marek, pikemalt.

                            Kommentaar


                              Algselt vaatasin, et kaera-jaani tantsib Toomas Vara

                              Kommentaar


                                Kusjuures Toomas Vara on kohe kindlasti keskkoolis rahvatantsu tantsinud!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X