320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Selle väljalugemine mu postitusest on ikka omaette oskus.
    Sellepärast, et oled sellest ikka aegajalt rääkinud.

    Kommentaar


      Urmar, sa olid puhkusel vahepeal?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        Huvitav oleks spekuleerida selle üle, kas Rakvere oleks tugevam, kui nad oleksid pakkumise vastu võtnud kõrgeimas liigas jätkata? Hoolimata läbi aegade madalaimast punktisaagist nad siiski nii hullusti, kui Pärnu ja Paide ikka tappa ei saanud. Erinevalt tänastest peksukottidest mängisid Rakvere mehed ka isuga ja langesid vähemalt võideldes.
        Koosseis muutus meil märksa hõredamaks seoses premmist langemisega. Paide ja Tammeka said korralikud pingipoisid, kes nüüd üritavad tassida Kalevit. Kuusk oli hea kaitsja ja kõige rohkem oli kahju, et Goldberg välismaale läks eelmise hooaja alguses. Seega oleks meil vast isegi hullem tsenaarium skooride mõttes, ning punktides ei julgeks ka väita, et oleks asi paranenud, sest Pärnut ju siis ei oleks premmis.
        Ega ausaltöeldes ei viitsiks jälgidagi vutti, kui lootus vastase võitmiseks on hullem kui Eesti koondisel. Sellessuhtes eelistan ise, et mängime esiliigat medalite nimel.
        Muidu premmi kogemus oli väga kasulik, minuarust kõik mängumehed on meilsaanud saanud korraliku level upi.

        Kommentaar




          Premium liigas on kõik võimalik... jamh...

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Hoolimata läbi aegade madalaimast punktisaagist nad siiski nii hullusti, kui Pärnu ja Paide ikka tappa ei saanud. Erinevalt tänastest peksukottidest mängisid Rakvere mehed ka isuga ja langesid vähemalt võideldes.

            see-eest sai Rakvere omavahelistes mängudes Pärnult tappa võitudega 1-3,
            mis näitas jõujooned üsna selgelt ära

            Algselt postitas k2bo Vaata postitust
            Igatahes pole ei Pärnul ega Rakverel midagi premmis teha praegu. Esiliigas on põnevam madistada.
            kindlasti,
            ja järgmisel a-l saadaksegi Pärnust lahti
            (tõsi, asemele tõuseb uus nõrk klubi, mis viib mõtteni, et)..

            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
            Kümnekohaline liiga on luksus mida me tegelikult endale lubada ei saa ja mis tuleb kohaliku liiga keskmisele tasemele pigem kahjuks kui kasuks. Kaheteistkohaline, millest siin vahepeal räägiti, oleks juba täielik utoopia.

            Hetkel oleks kõige realistlikum kaheksa meeskonda kõrgliigas
            Nii on,
            täpselt nagu odava ja hea asja saamiseks on vaja osta tegelikult kaks asja - üks odav ja teine hea-
            nii ei saa tahta üheaegselt täisprofessionaalset liigat ja samal ajal seda liigat ka 10 klubini suurendades nagu 2005 miskipärast juhtus
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Eelmise aasta Pärnu oli parem ka kui selle aasta oma. Eelmise aasta Pärnu ei langeks karikas sellise tiimi vastu nagu sel aastal. Igatahes pole ei Pärnul ega Rakverel midagi premmis teha praegu. Esiliigas on põnevam madistada.

              Kommentaar


                Kohati on mul tunne, et meil valitseb kohalikus vutis korralik mania grandioso - me ehitame suuri staadioneid veel suuremaks, samal ajal kui me ei suuda iganädalaselt isegi 10 protsenti nende mahutavuselt täita ning kui teises Eesti otsas peab vutti kusagilt puupinkidelt ja lageda teava alt vaatama. Sama on meie liigasüsteemiga. Meil on hetkel neli euroopa mõistes nõrka satsi, neli väga nõrka ja üks-kaks täieliku underdogi. Kümnekohaline liiga on luksus mida me tegelikult endale lubada ei saa ja mis tuleb kohaliku liiga keskmisele tasemele pigem kahjuks kui kasuks. Kaheteistkohaline, millest siin vahepeal räägiti, oleks juba täielik utoopia.

                Hetkel oleks kõige realistlikum kaheksa meeskonda kõrgliigas ja mingi süsteem mis tagaks, et esiliigast tõuseks klubi, kes oleks valmis kõrgliigas ka mängima. Mänge võiks näiteks olla viis ringe. Jah paaritu arv ringe ei tagaks küll võrdse kodu/võõrsil mängu arvude suhte, aga ma fännina pigem eelistan ühte võõrsilmängu Levaga rohkem, kui käiks seda kahekohaliste numbritega porri vaatamas, mis ei anna midagi juurde ei võitjale ega kaotajale. Duublid võiksid esialgu Esiliigasse jääda, sest nende kadudes kahaneks ilmselt ka sealne sportlik tase, mis on omakorda vajalik, et üles poole tõusev meeskond siin jänni ei jääks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Vooru tähtsaim pealtvaataja. Kas mulle tundus või ma korraks nägin ka Denis Boroditši FCI fännide seas?
                  Oli. Veel Infoneti särgis ja puha. Mängu lõpus teleülekandes ka näha.

                  Kommentaar


                    Surfasin jalgpalli liidu lehel ja märkasin, et Kalju kodumängude pilet väravast on 10€. Paljud sellist summat ka nõus välja käima on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gize Vaata postitust
                      Surfasin jalgpalli liidu lehel ja märkasin, et Kalju kodumängude pilet väravast on 10€. Paljud sellist summat ka nõus välja käima on?
                      Vana nämmutatud teema. Pidi olema selleks, et motiveerida inimesi eelmüügist pileteid ostma. Olen ka oma silmaga näinud kuidas mõni sellise raha koha peal välja käib. Personaalne arvamus on, et kallis muidugi, aga noh kui ära muudetud ei ole, siis järelikult töötab klubi jaoks.

                      Kommentaar


                        Mis on eelmüügi eelis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Mis on eelmüügi eelis?
                          Distsiplineerib inimest juba varakult plaane tegema ja mängupäevaga arvestama. Samuti kehva ilma ja muutunud plaanide korral saab klubi ikka raha kätte.

                          Kommentaar


                            Samas tean ma juba, et viimase minuti otsust ma üsna suure tõenäosusega Kalju kodumängu kasuks ei tee.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Samas tean ma juba, et viimase minuti otsust ma üsna suure tõenäosusega Kalju kodumängu kasuks ei tee.
                              Alati aitab säästusektor hädast välja
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Muuseas 1999 kuni 2004 a-ni kui mängiti 8 klubiga ML-t, oli ka siis viimane, ehk kaheksas klubi, alati samasuguseks peksupoisiks kui nüüd 10-s klubi.

                                Eemaldame 2 viimast ja saame tõenäoliselt ikka liigasaba, kes pakke saab.

                                Suurem probleem on pigem liiga pikk ja lohisev hooaeg.
                                Üks võimalus oleks 12 klubi, poole pealt liiga kaheks ja 32 mängu per klubi , märtsis liigat mängida on mõttetu.
                                Asenduseks mingi liigakarikas nagu mujal põhjamaades kui vaja just millegipeale plastmassil jääauagu vutti taguda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X