320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile oli jah ilus õhtu, tuli see oodatud tiitel lõpuks ka ära. Palju õnne meile.

    Kommentaar


      Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
      eile oli jah ilus õhtu, tuli see oodatud tiitel lõpuks ka ära. Palju õnne meile. :d

      https://www.facebook.com/fcflora/vid...5747337768389/
      Ära unusta.

      JEE.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        35. voor

        Flora - Tammeka 2-0



        Kõik muu on üleliigne. Me jõuame viimasesse vooru, kus pole sisuliselt ühtegi intriigi, aga Flora ei ole selles süüdi. Flora oli see hooaeg parem, tugevam ja stabiilsem meeskond. Palju Õnne Flora fännid!

        Trans - Levadia 0-0

        Vaprus - FCI 1-4

        Tulevik - Kalju 1-3

        Sillamäe - Paide 1-3
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
          1. FC Flora - Jaa, keegi ei usu, aga Eesti Leicester noh! Arnost saab esimene neljakordne eesti meister peatreenerina!
          2. Levadia
          Vaatasin üle, olen ainuke kes pakkus Florat meistriks. Vahest on hea ka midagi täppi panna, ainult krti kahju et ei panustanud.. Õnnitlused Florakatele!

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            Vaatasin üle, olen ainuke kes pakkus Florat meistriks.
            Siis sul jäi minu ennustus vahele. Ka mina pakkusin Florat meistriks.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Siis sul jäi minu ennustus vahele. Ka mina pakkusin Florat meistriks.
              Jäi jah.

              Kommentaar


                Ma ei taha oma ennustusest rääkida, aitäh. Liigume edasi. Khm.

                Kommentaar


                  Ei ole see Pärnu veel kindlalt midagi esiliigas järgmine aasta.
                  4 ноября будет сыгран заключительный тур чемпионата Эстонии по футболу. Для силламяэского "Калева" домашний поединок с вильяндиским "Тулевиком" может стать последним в высшем дивизионе эстонского футбола.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pallimees Vaata postitust
                    Ei ole see Pärnu veel kindlalt midagi esiliigas järgmine aasta.
                    http://rus.delfi.ee/sport/jalgpall/s...ie?id=80013852
                    See jutt on üks-ühele eelmise aasta omaga, et "kui leiame finantsi, siis jätkame". Eks ole siis näha, kas leitakse. Nii optimistlikku tooni kui siin suvel enam ei tundu olema.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Sillamäe loobumise korral oleks loogiline, et Tulevik mängib üleminekut ja kui võidab, jääb Vaprus Premium liigasse.
                      Kui Tulevik kaotab üleminekumängud, jääb Tulevik Premiumi ning Vaprus langeb esiliigasse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Sillamäe loobumise korral oleks loogiline, et Tulevik mängib üleminekut ja kui võidab, jääb Vaprus Premium liigasse.
                        Kui Tulevik kaotab üleminekumängud, jääb Tulevik Premiumi ning Vaprus langeb esiliigasse.
                        Kui see nüüd just päris nali pole, siis miks peaks Tulevik Pärnu saatuse otsustama?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                          Kui see nüüd just päris nali pole, siis miks peaks Tulevik Pärnu saatuse otsustama?
                          Tulevik mängib enda eest, et püsima jääda.
                          Kui Sillamäe loobub, jääb EJL reglemendi kohaselt püsima Premium liigas kõrgemal kohal asetsenud klubi, Tuleviku võidu korral Vaprus, Tuleviku kaotuse korral Tulevik ise.

                          Artiklis viidatud võimalus, et Sillamäe loobumise korral mängib üleminekut Vaprus, on kunstlik nagu ta oli ka 2008 a-l kui sisuline pronksiklubi TVMK tõsteti hooaja lõpus viimaseks ja üleminekumänge mängis hooaja 10-s, samuti nagu tänavu , Pärnu Vaprus, keda see kunstlik olukord ei aidanud ja tuli langeda Paide FC Florale üleminekumängud kaotanult Esiliigasse.

                          Liigakoht kingiti tollal 9-dale, Tallinna Kalevile, kes kukkus otse välja järgmisel, 2009 a., hooajal.

                          Kui toimitaks sarnaselt, loodan, et 2018 a.hooajal on väljakukkujaks Tulevik.....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Kui toimitaks sarnaselt, loodan, et 2018 a.hooajal on väljakukkujaks Tulevik.....
                            Mine perse, ausalt. Tulevik ei ole küsinud endale midagi, palunud mingeid skeeme ega püsimajäämist mingite tagauksevariantide kaudu ja valmistub praegu üleminekumängudeks täie tõsidusega. Kui neid ei tule, siis on Viljandi süüdi?

                            Kommentaar


                              Eks siin leiab argumente mõlema variandi poolt, aga kui tulevaks aastaks jääks liigasse meeskond, kes sportlikult oli täiesti kohutav ning liigasse jäämine sõltuks mitte neist, siis minu jaoks oleks tegemist ikka äärmiselt mittesportliku otsusega. Minu jaoks vääriks Pärnu 2018. a. kohta liigas ainult juhul kui kahe mängu kokkuvõttes oldaks ise EL teisest paremad. Selleks peaks muidugi hiljemalt laupäevaks selge olema, mis Sillamäest saab. Huvilisena võin ma eelistada Pärnut Kalevile või Maardule, aga see ei ole antud küsimuses oluline.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Minu jaoks vääriks Pärnu 2018. a. kohta liigas ainult juhul kui kahe mängu kokkuvõttes oldaks ise EL teisest paremad.
                                Mullegi meeldiks selline variant, et Sillamäe loobumise korral peetaks üleminekumäng erandkorras hoopis Pärnu ja esiliiga teise vahel, kuid sillamäelaste saatuse saaga kestab tõenäoliselt kuuke kui mitte rohkem.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X