320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taliturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida ma selle vale skooriga veel peale peaksin hakkama? Vale skoor on veel hullem kui mitte midagi.
    Milles su pahameel praegu seisneb? Loog et ma olen pettunud EJL's, et ei suudeta elementaarset asja teha, aga sind isiklikult ma selles ei süüdista ja pakkusin tagantjärgi ka mõttetera, et vb klubid oleksid võinud ise live skoori teha fännidele, kui said aru, et EJL pole selles valdkonnas pädev.

    Kommentaar


      Algselt postitas k2bo Vaata postitust
      Mida ma selle vale skooriga veel peale peaksin hakkama? Vale skoor on veel hullem kui mitte midagi.
      Aga miks sa siis virised, kui ma live-skoori ei kajasta. Ma ei saa selles ju alati kindel olla? Kui ei avalda, siis on ka jama, see meenutub veidi seda penoplasti lugu.

      Kommentaar


        Ma ei saa ikka aru, kuidas sa seda minu tänasest postitusest välja loed, et ma sinu tegemisi või mitte tegemisi hukka mõistan või selle üle virisen. Või sina oledki Eesti Jalgpalli Liit?

        Kommentaar


          Algselt postitas k2bo Vaata postitust
          Ma ei saa ikka aru, kuidas sa seda minu tänasest postitusest välja loed, et ma sinu tegemisi või mitte tegemisi hukka mõistan või selle üle virisen. Või sina oledki Eesti Jalgpalli Liit?
          Mina ju edastan seda LIVE seisu ja selle üle ju kurtsid, aga lõpetame siis selle teema.

          Kommentaar


            Ervo Vaatmann tegi siis Tarmo Kinki ehk siis ühel päeval kaks mängu. Ervo siis mängis täna Vändra Vapruse ja Raasiku Jokeri eest.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Ervo Vaatmann tegi siis Tarmo Kinki ehk siis ühel päeval kaks mängu. Ervo siis mängis täna Vändra Vapruse ja Raasiku Jokeri eest.
              Kotkasilm!

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                ja ega Infonetilt ... ei ootagi enam midagi.
                õigluse huvides, ehkki tõsi, see on ainus niisugune postitus. aga ka uus konto tundub olevat alles käivitamisfaasis.

                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Tuleb FCI ees vabandada. Instagrami kanali algus on paljulubav, mis tuletab meelde, et tuleb ka ilmselt ise kaasas käia modernsete meediumitega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    54.2 Mängus osalevad võistkonnad on kohustatud mänguprotokolli võistkondade koosseisu lehed täitma elektrooniliselt kooskõlas punktiga 54.3 ERIS veebikeskkonna kaudu määrates ühtlasi ära mängijate taktikalise asetuse väljakul ning mänguprotokolli koos taktikalise asetusega väljakul välja trükkima. Võistkonna koosseisude ja mängijate taktikalise asetuse väljaprindid tuleb kohtunikule esitada hiljemalt 60 minutit enne mängu algust toimuval mängueelsel koosolekul. Enne mänguprotokolli esitamist kohtunikule ei ole lubatud võistkondade koosseise meediale ja/või avalikkusele edastada.

                    See on küll kiiduväärt.
                    Selles valguses oleks Taliturniir olnud ideaalne võimalus uut süsteemi testida ja klubidel ära harjuda.
                    www.playmaker.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                      Selles valguses oleks Taliturniir olnud ideaalne võimalus uut süsteemi testida ja klubidel ära harjuda.
                      Uus süsteem saab valmis ca nädala jooksul. Klubid on ERIS-e süsteemiga tuttavad paar aastat (sh protokolli täitmisega), nüüd lisandub sinna uus kohustus. Testimine, muidugi, tuleb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                        Selles valguses oleks Taliturniir olnud ideaalne võimalus uut süsteemi testida ja klubidel ära harjuda.
                        Taliturniiril sisestan mängijate nimed käsitsi, aga ametlik süsteem tähendab, et mängijad tuleb olemasolevatest välja valida. Suvalisi ega nt. testitavaid ei saa lisada. Seega testida poleks seal kuidagi saanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Taliturniiril sisestan mängijate nimed käsitsi, aga ametlik süsteem tähendab, et mängijad tuleb olemasolevatest välja valida. Suvalisi ega nt. testitavaid ei saa lisada. Seega testida poleks seal kuidagi saanud.
                          Kas süsteem suudaks välistada ka mänguõigust mitteomavate mängijate koosseisu lisamise? Mõistan, miks EJL ei ole tahtnud vastutust võtta selliste juhtumite puhul, aga oleks äärmiselt tore kui aastal 2017 ei tuleks vähemalt tippliigades tühistada ühtegi mängu. Kasvõi näiteks formaadis, et süsteem lubab küll sellise mängija koosseisu lisada, aga annab hoiatusteate vmt.

                          Kommentaar


                            Minu arvamus mängukeeldude kohta on selline, et 100% garanteerida täpset infot on keeruline. Peamine probleem oleks siis, kui süsteem ei näita mängukeeldu, aga tegelikkuses ikkagi see keeld on. Siis oleks ebaaus nn kannatava meeskonna suhtes, kui tulemus jääb jõusse. Rikkuja meeskond ei oleks jälle tühistamisega rahul, sest süsteem rikkumist ei näidanud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Minu arvamus mängukeeldude kohta on selline, et 100% garanteerida täpset infot on keeruline. Peamine probleem oleks siis, kui süsteem ei näita mängukeeldu, aga tegelikkuses ikkagi see keeld on. Siis oleks ebaaus nn kannatava meeskonna suhtes, kui tulemus jääb jõusse. Rikkuja meeskond ei oleks jälle tühistamisega rahul, sest süsteem rikkumist ei näidanud?
                              Kuskilt käis see sama teema juba läbi, tõstatasin vist isegi tookord selle teema. Minu mõtted antud osas.

                              Miks peaks süsteem eksima/mitte näitama keeldu?
                              1) Kellegi tegematta töö - puudulik info keeldude/kaartide jne kohta.
                              2) Viga koodis - eelneval testiperioodil tuleks antud probleemid lahendada.


                              Alati peaks lõpuni vastutama jääma klubi, sest süsteem võib ju näidata keeldu aga kui seda eiratakse ja mängija pannakse väljakule, tuleb ju tulemus tühistada. Süsteem ei keelaks kellelgi mängida aga juhiks tähelepanu teatud mängijatele ja siis klubi kontrollib andmed üle. Asja tuleks teha samm-sammult ja mina leian, et selline algeline lahendus, mis ei keela vaid juhib tähelepanu võib kellelegi päästa 3 punkti, mis mõnele meeskonnale kulla hinnaga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                                Kuskilt käis see sama teema juba läbi, tõstatasin vist isegi tookord selle teema. Minu mõtted antud osas.

                                Miks peaks süsteem eksima/mitte näitama keeldu?
                                1) Kellegi tegematta töö - puudulik info keeldude/kaartide jne kohta.
                                2) Viga koodis - eelneval testiperioodil tuleks antud probleemid lahendada.


                                Alati peaks lõpuni vastutama jääma klubi, sest süsteem võib ju näidata keeldu aga kui seda eiratakse ja mängija pannakse väljakule, tuleb ju tulemus tühistada. Süsteem ei keelaks kellelgi mängida aga juhiks tähelepanu teatud mängijatele ja siis klubi kontrollib andmed üle. Asja tuleks teha samm-sammult ja mina leian, et selline algeline lahendus, mis ei keela vaid juhib tähelepanu võib kellelegi päästa 3 punkti, mis mõnele meeskonnale kulla hinnaga.
                                Poolik lahendus on vilets variant ja tekitab pigem segadust. Kui ta näitab, et keegi ei tohi mängida ning klubi võtabki ta maha, aga hiljem tuleb välja, et ekslikult, siis ma usun, et see klubi eriti rahul ei ole.

                                Neid erinevaid nüansse on palju, mis tuleks sinna sisestada, nii et osaliselt hakkavad nad paratatult kattuma, mina olen väga skeptiline, et see kõik korrektselt tööle hakkab.

                                Näiteks on eri liigades mängukeelud erineva arvu kollaste järel, mängida tohib teatud päevade järel, kui mängukeeld kantud on. Erinev on olukord kahe kollase koos punasega saamise järel, erinevate duubel- ja järelkasvumeeskondade mängijate kasutamine, jne, jne...

                                Ma ei ole tehnilise progressi vastu, ikkagi on klubil endal kordades lihtsam ise arvet pidada.

                                Tõin välja lihtsalt ohukohti, millele keegi tähelepanu ei pööra, aga kui mingi fopaa tuleb, siis on kohe kriitikud platsil ja läheb suunatud kampaania lahti.

                                Näiteks olid ajad, kui kontrollmängude protokollid tulid esmaspäeval-teisipäeval ja polnud erilist probleemi. Nüüd tõstetakse mõnikord häält, kui kohe ei saa. Unustades seejuures, et tegemist on kontrollmängudega.

                                PS: peagi sisestan ka kahe puuduva TT mängu protokolli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X