320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taliturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Kui EJL seda turniiri korraldab, siis peaksid nemad ka operatiivset infot jagama.
    Ma ei ütleks, et turniiri korraldamise tõttu saab automaatselt mingisugust kajastamist nõuda. Turniiri eesmärk tundub olevat anda võimalus enam-vähem tingimustes hooajaks ette valmistada. Ilmselt kui klubid väga nõuaksid, saaksid ka konkreetselt EJL töötaja seda laiemalt kajastama. Sama moodi võivad nad ise ettevõtlikust näidata ja oma fänne kursis hoida. Viise kuidas seda korraldada on mustmiljon - võivad kamba peale kellegi turniiri kajastama võtta, mingi huvitatud klubil noormängijale twitteri konto kajastamiseks anda... kas klubidelt pole üldse mitte kohustuslikult PR-inimesed? Mis nemad teevad, ei tea?
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas gd77 Vaata postitust
      Ma ei ütleks, et turniiri korraldamise tõttu saab automaatselt mingisugust kajastamist nõuda. Turniiri eesmärk tundub olevat anda võimalus enam-vähem tingimustes hooajaks ette valmistada. Ilmselt kui klubid väga nõuaksid, saaksid ka konkreetselt EJL töötaja seda laiemalt kajastama. Sama moodi võivad nad ise ettevõtlikust näidata ja oma fänne kursis hoida. Viise kuidas seda korraldada on mustmiljon - võivad kamba peale kellegi turniiri kajastama võtta, mingi huvitatud klubil noormängijale twitteri konto kajastamiseks anda... kas klubidelt pole üldse mitte kohustuslikult PR-inimesed? Mis nemad teevad, ei tea?
      Palju loota, kui isegi näiteks hooajaeelsete sõpakate eksisteerimise kohta infot ei jagata. Eriti naljakas oli Kalju puhul, kus kogemata enne leiad mänguinfo lätlaste ja soomlaste kodulehelt, kui nendelt endalt. Eks see kajastus tahtmise ja ressursi puuduse taha jää.

      Kommentaar


        #48
        Kui palju ressurssi võtab oma noormängija, kes on fänn, kasutamine? On selliseid üldse? Üldiselt, jah, turg paneb paika - kui huvi on 3-4 inimest foorumis, ja klubi arvab, et oma promomisega huvi juurde tekitada ei saa, siis tõesti pole mõtet mingisugustki ressurssi raisata.

        Kurb seis üldiselt.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          #49
          Poolajaks võiks ikka koosseisu ülesse saada ju..

          Kommentaar


            #50
            Kas tänane teine mäng on riigisaladus?

            Kommentaar


              #51
              Mis saladust siin, minu andmetel jäi Trans esimesel poolajal vähemusse, kuid lõi teisel siiski 2 väravat. Mäng veel kestab, kuna protokolli ei tulnud, ei hakka skoori üles panema, osadele ei meeldinud see.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Mis saladust siin, minu andmetel jäi Trans esimesel poolajal vähemusse, kuid lõi teisel siiski 2 väravat. Mäng veel kestab, kuna protokolli ei tulnud, ei hakka skoori üles panema, osadele ei meeldinud see.
                Kui küsida tohib, mis oli põhjus et ei tulnd ?

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Kui küsida tohib, mis oli põhjus et ei tulnd ?
                  Protokolli ei ole emailile tulnud.

                  Kommentaar


                    #54
                    Kuna mäng pole läbi? Ilmselt algavad alles lisaminutid, kannatab ära need mõned minutid äkki

                    Kommentaar


                      #55
                      Nüüd on seis 1:2, 5 minutit veel.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Protokolli ei ole emailile tulnud.
                        Okei, minu paha.

                        Kommentaar


                          #57
                          90. minutil tegi Tarvas 2:2. Kas tõesti saadakse transi vastu jällegi hea tulemus?

                          Kommentaar


                            #58
                            Mul üks küsimus veel,et vajutan kalendris kuupäevale (näiteks tänasele) ja tahaks I ja Kalju protokolli näha, kuid ei saa Kurb olen.

                            Kommentaar


                              #59
                              Hämmastav, et Tarvas Transi vastu kõikjal viike saab, võit jäi kahjuks unistuseks.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Mul üks küsimus veel,et vajutan kalendris kuupäevale (näiteks tänasele) ja tahaks I ja Kalju protokolli näha, kuid ei saa Kurb olen.
                                Jah, süsteemis on mingi viga, aga avalehelt siiski näeb ja ka taliturniiri enda lehelt näed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X