320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taliturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Jah, süsteemis on mingi viga, aga avalehelt siiski näeb ja ka taliturniiri enda lehelt näed.
    See juba päris ammu, see viga. Vigade parandust ei tehta teil seal ?

    Kommentaar


      #62
      Ju siis on suur viga.

      Kommentaar


        #63
        Tarvas - Trans 2:2 protokoll on nüüd igatahes olemas.

        Kommentaar


          #64
          Ei viitsi siin isegi väga enam kiruda, aga vahva pohhuism valitseb jätkuvalt. Terve päev ei andnud pealeht teadagi, et täna õhtul pärast Kalju - FCI kaks veel toimumas on, aga see selleks.

          Narva Trans ja kaardid on jätkuvalt mõnus kooslus.

          Tulevik - Trans. Kollase kaardi teenib Sergei Kondraitsev



          Trans - Maardu. Kollase kaardi teenib Sergei Kondratssev



          Tammeka - Trans. Kollase kaardi teenib Sergei Kondratsev



          Tarvas - Trans. Kollase kaardi teenib Sergei Kondrattsev

          Kommentaar


            #65
            ei taha otseselt kedagi tampida, aga mitmes viimases mängus protokollis kirjas olnud Jurošev on EJLi enda andmebaasis tegelikult siiski Jurõšev.

            samamoodi on protokollis Tšerežov, andmebaasis aga Tšerezov. jube raske on niimoodi mingit järge pidada, kes on kes.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #66
              Kõikide nimede õigekirja ei suuda ma tagada, kuna nimed on sisestatud enamasti käsitsi kirjutatud protokollide põhjal ja andmebaas nimesid ette ei anna. Iga nime õigekirja üle kontrollida pole nii lihtne. Tšerezov ja Tšeržov ning Jurõšev ja Jurošev on üks ja sama mängija. Ka Kondrattsev oma erivormides on tõenäoliselt üks ja sama.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                ei taha otseselt kedagi tampida, aga mitmes viimases mängus protokollis kirjas olnud Jurošev on EJLi enda andmebaasis tegelikult siiski Jurõšev.

                samamoodi on protokollis Tšerežov, andmebaasis aga Tšerezov. jube raske on niimoodi mingit järge pidada, kes on kes.
                See on juba tähe norimine , fännina on lihtne tatti pritsida , aga tegelik elu on muud . Alati pole klaviatuuril kõiki tähtigi nagu katusega z ja katusega s jne .

                Jevdokimov on ka passis Jüri aga protokollides jookseb läbi Juri , aga mees ise ei näe selles probleemi . Kritiseeriks ikka asju kus on point sees .

                Kommentaar


                  #68
                  Kuna juba nimede korrekstusega on väikest viisi jama, siis ma ei hakka Lev-Silla protokolli telepildi järgi üldsegi konstrueerima, nagu eile Kalju - FCI mänguga tegin. Kui protokoll laekub, siis varsti ta ka netti ilmub.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                    See on juba tähe norimine , fännina on lihtne tatti pritsida , aga tegelik elu on muud . Alati pole klaviatuuril kõiki tähtigi nagu katusega z ja katusega s jne .
                    tatipritsimisega võiksid ise natuke tagasi hoida - mul on seda vaja tööeesmärkidel, mitte niisama oma lõbuks või mölisemise pärast. ma näiteks eeldan, et kui ma millalgi hiljem võtan Jurõševi profiili lahti, siis "Juroševina" peetud mängud seal paraku ei kajastu. ebatäpne statistika on teatavasti aga kahjuks sama hea kui mõttetu statistika.

                    rõhutan veel korra, et minu mõte ei olnud kindlasti urmarit kiruda, kes peab niikuinii üksinda nende protokollidega meeletu töö ära tegema, vaid pigem viide sellele, et kogu antud süsteem on selline, noh, natuke kiviaegne.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      tatipritsimisega võiksid ise natuke tagasi hoida - mul on seda vaja tööeesmärkidel, mitte niisama oma lõbuks või mölisemise pärast. ma näiteks eeldan, et kui ma millalgi hiljem võtan Jurõševi profiili lahti, siis "Juroševina" peetud mängud seal paraku ei kajastu. ebatäpne statistika on teatavasti aga kahjuks sama hea kui mõttetu statistika.

                      rõhutan veel korra, et minu mõte ei olnud kindlasti urmarit kiruda, kes peab niikuinii üksinda nende protokollidega meeletu töö ära tegema, vaid pigem viide sellele, et kogu antud süsteem on selline, noh, natuke kiviaegne.
                      Sa ju norid mingit katusega slaavisõnastikku kuuluvate tähtedega , mida ei pruugigi normaalses arvutis olla , mul ka pole . Lisaks sa tead ju niikuinii,et need on need samad kutid . Kokkuvõttes on see ju pointless .

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                        Sa ju norid mingit katusega slaavisõnastikku kuuluvate tähtedega , mida ei pruugigi normaalses arvutis olla , mul ka pole .
                        Mis sul nende tühikute ja kirjavahemärkidega on? "Slaavitähestikku kuuluvad tähed" peaksid igas normaalses arvutis olema, muideks. Tab'i üleval on nupp, mis nad esile toob
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          #72
                          Sa ei saa arvutis Ž kirjutada

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                            Sa ju norid mingit katusega slaavisõnastikku kuuluvate tähtedega , mida ei pruugigi normaalses arvutis olla , mul ka pole . Lisaks sa tead ju niikuinii,et need on need samad kutid . Kokkuvõttes on see ju pointless .
                            uku masing is not impressed.

                            proovi korraks ette kujutada olukorda, kus ma võtan näiteks kahe kuu pärast EJLi lehelt mängija profiili lahti, et näha, millistes mängudes ta on kaasa teinud (ja liigahooaja jooksul juhtub mul seda ikka väga sageli). kui osad mängud sealt nimekirjast puuduvad, kas peaksin siis hakkama kõiki vanu protokolle läbi lappama, et tuvastada, kas ta äkki on mõnes neist ikkagi teise nimekuju all osalenud? nüüd koidab natuke, milles jutu olemus seisneb?

                            veel korra, ma ei nori, vaid viitan probleemile.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #74
                              Nojah, need halliturniiri mängud muidugi ei kajastu EJli mängijate statistikas.

                              Hetkel on muidugi probleeme ka protokollide õigeaegse kättesaamisega, sest Elion muutus Teliaks ja arvas, et senine webmail on vananenud ja lõi uue online.ee süsteemi, mis on kohmakas ja algeline, aga nende arvates muidugi iludus. Eks peab mingit muud süsteemi kasutama hakkama.

                              Webmail oli ideaalne, seal sai määrata, mitme minuti järel ta refreši tegi ja uue kirja tulekut näitas. Onlinel sellist pisiasja muidugi tehtud ei ole. Uuest kirjast info saamiseks tuleb ise refreš teha. Suhtlemine nendega midagi ei aidanud. Nemad arendavad ikka omamoodi.

                              Visa järjekindlusega näitab neil sinine plekk ekraanil, et kontol on aktiveeritud e-posti suunamine. Küsisin neilt, kelle jaoks see on? Mina tean seda niikuinii, sellepärast ma suunamise tegingi, et kirju saaks ka gmailis lugeda. Aga seal pole ka nii mugav, kui Webmailis oli. Eks peab veel paremat kohta otsima.

                              Kommentaar


                                #75
                                Saab ikka. Peab lihtsalt kolme klahvi korraga vajutama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X