Viskasin nii palju siis kirja kui hetkel leidsin. Kes rohkem teab, see täiendab.
Neljapäev 12. jaanuar
19:00 Nõmme United - Tartu Santos 1:1 (Männiku hall)
Teisipäev 17. jaanuar
19:00 Narva Trans - Kohtla Järve JK Järve 2:1 (Narva Fama staadion)
Pühapäev 22. jaanuar
18:00 IFK Mariehamn - FC Flora 0:1 (Eckeröhallen, Ahvenamaa)
Pühapäev 22. jaanuar
18:00 Tartu JK Tammeka U21 - FC Elva 2:0 (Tartu, Sepa tänava staadion)
Teisipäev 31. jaanuar
13:00 Nõmme Kalju - FK Liepaja 4:1 (Männiku hall)
Kolmapäev 1. veebruar
15:00 SC Rheindorf Altach - FC Flora 0:1 (Altachis Cashpoint Arena, Austria)
Laupäev 4. veebruar
12:00 SK Babite - Tartu Santos 5:0 (Riia)
Kolmapäev 8. veebruar
13:45 FK Jelgava - FCI Tallinn 2:0 (Skonto hall, Riia)
13:00 Zenit 2 - Narva Trans 0:1 (Zeniidi hall)
Reede 10. veebruar
13:30 Nõmme Kalju - FC Lahti 2:2 (Männiku hall)
15:00 Levadia - KuPS 0:0 (EJL hall)
Laupäev 11. veebruar
12:00 Pärnu Vaprus - Tartu Santos 3:4 (Pärnu kunstmuru)
13:00 Vallentunia United - Jõgeva Wolves 8:5 (Vallentuna, Rootsi)
14:00 Tartu Tammeka - Auda FK 4:0 (Sepa Jalgpallikeskus)
15:00 FCI Tallinn - FK Liepaja 1:1 (Infoneti hall)
20:00 Paide - Maardu 10:1 (Infoneti hall)
Esmaspäev 13. veebruar
12:00 Peterburgi Maksima - Narva Trans 1:4 (Zeniidi hall)
13:30 Riga FC - Nõmme Kalju 1:1 (Skonto hall, Riia)
Kolmapäev 15. veebruar
15:00 HJK II - Flora II 1:3 (Helsinki hall)
16:00 FC Lahti - FCI Tallinn 1:0 (Lahti)
Neljapäev 16. veebruar
14:00 Nõmme Kalju - Paide LM 2:3 (Männiku hall)
14:00 Täby IK Frej - FC Flora 1:1 (Täby´s Vikingavallen, Rootsi)
Reede 17. veebruar
14:00 Levadia - Trans 2:0 (Männiku hall)
Laupäev 18. veebruar
12:00 Pärnu Vaprus - FK Auda 1:1 (Pärnu kunstmuru)
20:00 Tartu Santos - Sillamäe Kalev 0:4 (Sõle hall)
Pühapäev 19. veebruar
13:00 Nõmme Kalju - Narva Trans 3:0 (Männiku hall)
Esmaspäev 20. veebruar
12:00 VMFD Žalgiris Vilnius - FC Flora 1:0 (Vilniuse Jalgpallihall)
Kolmapäev 22. veebruar
14:00 FCI Tallinn - FK Metta/LU (EJL hall)
20:00 Rakvere Tarvas - Ambla Vallameeskond (Rakvere kunstmuru)
Neljapäev 23. veebruar
13:15 HIFK - Levadia (Tali hall, Helsingi)
Reede 24. veebruar
12:00 Viljandi Tulevik - Rakvere Tarvas (Viljandi kunstmuru)
17:00 Paide - Trans (Männiku hall)
Laupäev 25. veebruar
14:00 Tartu Tammeka - Sillamäe Kalev (Sepa Jalgpallikeskus)
Neljapäev 12. jaanuar
19:00 Nõmme United - Tartu Santos 1:1 (Männiku hall)
Teisipäev 17. jaanuar
19:00 Narva Trans - Kohtla Järve JK Järve 2:1 (Narva Fama staadion)
Pühapäev 22. jaanuar
18:00 IFK Mariehamn - FC Flora 0:1 (Eckeröhallen, Ahvenamaa)
Pühapäev 22. jaanuar
18:00 Tartu JK Tammeka U21 - FC Elva 2:0 (Tartu, Sepa tänava staadion)
Teisipäev 31. jaanuar
13:00 Nõmme Kalju - FK Liepaja 4:1 (Männiku hall)
Kolmapäev 1. veebruar
15:00 SC Rheindorf Altach - FC Flora 0:1 (Altachis Cashpoint Arena, Austria)
Laupäev 4. veebruar
12:00 SK Babite - Tartu Santos 5:0 (Riia)
Kolmapäev 8. veebruar
13:45 FK Jelgava - FCI Tallinn 2:0 (Skonto hall, Riia)
13:00 Zenit 2 - Narva Trans 0:1 (Zeniidi hall)
Reede 10. veebruar
13:30 Nõmme Kalju - FC Lahti 2:2 (Männiku hall)
15:00 Levadia - KuPS 0:0 (EJL hall)
Laupäev 11. veebruar
12:00 Pärnu Vaprus - Tartu Santos 3:4 (Pärnu kunstmuru)
13:00 Vallentunia United - Jõgeva Wolves 8:5 (Vallentuna, Rootsi)
14:00 Tartu Tammeka - Auda FK 4:0 (Sepa Jalgpallikeskus)
15:00 FCI Tallinn - FK Liepaja 1:1 (Infoneti hall)
20:00 Paide - Maardu 10:1 (Infoneti hall)
Esmaspäev 13. veebruar
12:00 Peterburgi Maksima - Narva Trans 1:4 (Zeniidi hall)
13:30 Riga FC - Nõmme Kalju 1:1 (Skonto hall, Riia)
Kolmapäev 15. veebruar
15:00 HJK II - Flora II 1:3 (Helsinki hall)
16:00 FC Lahti - FCI Tallinn 1:0 (Lahti)
Neljapäev 16. veebruar
14:00 Nõmme Kalju - Paide LM 2:3 (Männiku hall)
14:00 Täby IK Frej - FC Flora 1:1 (Täby´s Vikingavallen, Rootsi)
Reede 17. veebruar
14:00 Levadia - Trans 2:0 (Männiku hall)
Laupäev 18. veebruar
12:00 Pärnu Vaprus - FK Auda 1:1 (Pärnu kunstmuru)
20:00 Tartu Santos - Sillamäe Kalev 0:4 (Sõle hall)
Pühapäev 19. veebruar
13:00 Nõmme Kalju - Narva Trans 3:0 (Männiku hall)
Esmaspäev 20. veebruar
12:00 VMFD Žalgiris Vilnius - FC Flora 1:0 (Vilniuse Jalgpallihall)
Kolmapäev 22. veebruar
14:00 FCI Tallinn - FK Metta/LU (EJL hall)
20:00 Rakvere Tarvas - Ambla Vallameeskond (Rakvere kunstmuru)
Neljapäev 23. veebruar
13:15 HIFK - Levadia (Tali hall, Helsingi)
Reede 24. veebruar
12:00 Viljandi Tulevik - Rakvere Tarvas (Viljandi kunstmuru)
17:00 Paide - Trans (Männiku hall)
Laupäev 25. veebruar
14:00 Tartu Tammeka - Sillamäe Kalev (Sepa Jalgpallikeskus)
Kommentaar