320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxor Vaata postitust

    Inglismaa fantasys ei muutu kunagi hinnad esimese vooru eel tehtud valikute põhjal. Samuti ei mõjuta seal hindade muutumist piiramatute üleminekute žetooni aktiveerimise järel tehtud üleminekud.

    Lisaks on seal hindade muutumine sõltuv mängijate ostude-müükide vahest, nii et kui mängijat on ostetud rohkem kui müüdud, siis tema hind ei saa langeda (nagu praegu näiteks Saliste ja Kapperi puhul juhtus).
    !!!!!11!1!!

    Kommentaar


      Kuidas mul enne 1. vooru juba -20 on? Keegi oskab seletada?

      Kommentaar


        Algselt postitas Makuzz Vaata postitust
        Kuidas mul enne 1. vooru juba -20 on? Keegi oskab seletada?
        Oled pärast esimesi üleminekuid uusi mängijate transfere teinud ning mäng on miskipärast lugenud iga uue transferi peale -4p

        Kommentaar


          Mis värk sellega on, et arvutis gmailiga sisselogides on meeskond olemas ja telefoniga mitte. On mingi põhimõtteline muudatus logimises tehtud võrreldes varasemaga?

          Kommentaar


            Algselt postitas erxor Vaata postitust

            Inglismaa fantasys ei muutu kunagi hinnad esimese vooru eel tehtud valikute põhjal. Samuti ei mõjuta seal hindade muutumist piiramatute üleminekute žetooni aktiveerimise järel tehtud üleminekud.

            Lisaks on seal hindade muutumine sõltuv mängijate ostude-müükide vahest, nii et kui mängijat on ostetud rohkem kui müüdud, siis tema hind ei saa langeda (nagu praegu näiteks Saliste ja Kapperi puhul juhtus).
            No kui saab olla VAR light Premium liigas, siis on Fantasy Light kah ilmselgelt.

            Kommentaar


              Eile parandati üks arvutuskäik ära ehk siis see - 20p oli anomaalia.

              Kommentaar


                Kui ma nüüd teengi 2. vooruks endal koosseisu valmis, alustan mina võistkonna väärtusega 100.0, samal ajal kui need, kes tegid koosseisu 1. vooruks valmis, alustavad võib-olla võistkonna väärtusega 100.5, kuigi selgelt oli kirjas, et üldarvestus algab 2. voorust?

                Kommentaar


                  Algselt postitas silinho Vaata postitust

                  No kui saab olla VAR light Premium liigas, siis on Fantasy Light kah ilmselgelt.
                  Erinevalt puisest fantasy korraldusest, saab VAR lighti vähemalt rahaliste vahendite puudumisega põhjendada.

                  Kommentaar


                    Vaadates ilmaennustust, teen ma ettepaneku alustada üldist arvestust alates 19. märtsi nädalavahetusest või veel parem pärast koondise pausi.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Fantasy mängimine on sellise kalendri ja mängude toimumisega päris pudru ja kapsad.

                      Kommentaar


                        Jah, aga ärge seda lõbu ära võtke. Miks muidu peaks inimene seda korrumpeerunud liigat vaatama.

                        Kommentaar


                          Päris raske Premium liiga algkoosseisu ennustada ja seetõttu väga raske fantasyt mängida. Inglise Premier liigas sisuliselt võimatu eksida algkoosseisu mängijatega, aga Premium liigas istuvad sellised mängumehed nagu Meerits, Järvelaid, Muringen varus KTM reegli tõttu. Lisaks kõigele segab KTM ka fantasy mängu! KTM AHJU !!!

                          Kommentaar


                            Miks Robi Saarma ei saanud assisti kui Gomis värava lõi?
                            Saarma lööb peale, Matrossov tõrjub ning Gomis lööb reboundi sisse. Jalkareeglite järgi see on assist Give me my 3p back pls

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zanran Vaata postitust
                              Miks Robi Saarma ei saanud assisti kui Gomis värava lõi?
                              Saarma lööb peale, Matrossov tõrjub ning Gomis lööb reboundi sisse. Jalkareeglite järgi see on assist Give me my 3p back pls
                              Ee ei, see ei ole ju väravasööt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust

                                Ee ei, see ei ole ju väravasööt.
                                Premier League fantasys kvalifikatseerub selline olukord väravasööduks, aga minu meelest sai seal ka Transi kaitsja kergelt jala vahele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X