320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
  Burdakovi kommentaarid aastal 2008 vs 2013, leidke viis erinevust.
  Too välja need kommentaarid

  Kommentaar


   Algselt postitas Ramm Vaata postitust
   Too välja need kommentaarid
   "Kuidas ma saan Gruznovi vallandada?" ei hakanud Transi president Nikolai Burdakov keerutama, "selgitage mulle. Gruznov on meie staadioni töötaja. Ta avab väravat, jagab palle laiali, valvab valdusi ja aitab klubi treeningsessioonides."

   "Kui ma ta vallandaks, siis päev pärast seda ta apelleeriks selle ja võidaks. Kes talle siis kompensatsiooni maksab? Pohlak? Ootame ära kohtu otsuse. Pealegi pole Narvas litsentseeritud treenerile kerge asendust leida. Talle määratud karistus ei keela juhendamast noortemeeskondi."
   Näiteks see. Vaatame, kas FIFA otsus paneb natukenegi liigutama neid. Või ei ole see "kohtuotsus" ning sama laul kestab edasi...

   http://soccernet.ee/fifa-maaras-kahe...utsemise-keelu
   I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

   Kommentaar


    2012 a. hooajal.

    Maksim Gruznov - Narva Trans
    Vitali Gussev - Narva Trans
    Erik Grigorjev - Narva Trans
    Aleksandr Kulik - Narva Trans
    Sergei Leontovitš - Narva Trans

    Deniss Jõgiste - Tallinna Kalev
    Aleksandr Tarassenkov - Kiviõli Tamme Auto

    Anton Sereda - ??? Korraldajaonu või?

    Kommentaar


     Algselt postitas kesa Vaata postitust
     Transi enda "saavutus", millega teeniti väidetavalt tagasihoidlik 22 milli eeki taskuraha oli:

     UEFA Cup 2007-08

     19.7.07 Helsingborgs IF (Roo) - Trans Narva 6:0 (2:0) Helsingborgs, Olympiastadion (5075 pv.)
     2.8.07 Trans Narva - Helsingborgs IF (Roo) 0:3 (0:2) Tallinn, A Le Coq Arena (200 pv.)

     http://www.ohtuleht.ee/257576
     http://www.ohtuleht.ee/235069
     See asi ei käi mitte nii, et Trans ise lükkab panustamiseks need 11 milli sisse, mis Aasia handicapi katmiseks ja 22 milli teenimiseks vajalik on.

     Asiaadid maksavad kohalikele tellitud tulemuse eest võib-olla 1000 ringis summa käpa peale tavalise liigamängu puhul (rahvusvaheliste mängudega suuremad summad) ja teenivad siis ise 10-20 korda rohkem. Vähemalt nii käib asi mujal.
     sigpic

     Kommentaar


      Edastaks siia minuni jõudnud info.

      Nimelt Narva Trans otsib enda kodulehele tõlkijat. Kes tõlgiks lehe vene keelest eesti keelde. Töö eest ei tasuta.

      Kommentaar


       Puhaku jalga. No on ikka naiivitarid.

       Kommentaar


        Mis Pereplotkinsiga juhtus? Mängis 3 mängu ära, vaatas, et klubi on s*tt, palka ka eriti ei saa ja tõmbas nahhui lihtsalt?
        Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

        Kommentaar


         Kuradi fifa - Eesti liiga läbiaegade parimale mängijale tehakse niimodi siis . Liiga mainele selline asi just kasuks ei tule, isegi kuskil pärapõrgus saaks liiga Legend piisavalt palka ja muid hüvesid, et ei pea karjääri lõpus pedetsema hakkama ( või tegeles ta selliste huvitavate asjadega juba ammu varem?) Ära leierdatud teema, aga jah jalgpallis on eesti liiga nagu arengumaad kõrgelt arenenud riikidega võrreldes või täpsemlt öeldes on meie liiga eos ebaõnnestunud asi, suvalised vennad, kes nädalas paar korda korraliku viinavõttu teevad, või tegelevad kokkuleppemängudega või on Oliver Konsad või ei saa trennis käija, sest ei jõua õigel ajal soomest ehituselt tagasi jne moodustavad liiga põhituumiku. jalgpall on kuradi populaarne Eestis, aga kuidas see liiga võrreldes kossu ja võrkpalliga nii maas on?

         Igastahes loodetavasti Trans jääb ka see hoaoeg liigasse püsima.

         Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          eesti liiga nagu arengumaad kõrgelt arenenud riikidega võrreldes või täpsemlt öeldes on meie liiga eos ebaõnnestunud asi, suvalised vennad, kes nädalas paar korda korraliku viinavõttu teevad, või tegelevad kokkuleppemängudega või on Oliver Konsad või ei saa trennis käija, sest ei jõua õigel ajal soomest ehituselt tagasi jne moodustavad liiga põhituumiku
          Kuidas see kuradi Eesti kossuliiga sihuke hasartmängurite ja joodikute kamp on, et mingid Saaged ja Pilgud moodustavad liiga põhituumiku? Rääkimata sellest, et pea igas meeskonnas on mõni üdivanake ekskoondislane, kes pidevalt mansat vee peal hoiab. Ja alati on keegi, kes käib kuradi koolis või tööl ka, nah. Mis kuradi liigatase see sihuke on?

          Utreerida on tore. Päris tark saab välja näha, jääb mulje, nagu isegi teaks midagi asjast.

          Kommentaar


           Algselt postitas markofkin Vaata postitust
           Kuidas see kuradi Eesti kossuliiga sihuke hasartmängurite ja joodikute kamp on, et mingid Saaged ja Pilgud moodustavad liiga põhituumiku? Rääkimata sellest, et pea igas meeskonnas on mõni üdivanake ekskoondislane, kes pidevalt mansat vee peal hoiab. Ja alati on keegi, kes käib kuradi koolis või tööl ka, nah. Mis kuradi liigatase see sihuke on?

           Utreerida on tore. Päris tark saab välja näha, jääb mulje, nagu isegi teaks midagi asjast.
           No asi on selles, et meie kossuliigast sünnib-tuleb, käib läbi tippmängijaid, nt Kangur, Linehan ja Gruusia poiss, samuti Talts on euroopa top 3 liigasse ennast murdnud või praegu mängivad euroopa mõistes ka tasemel venand nt Fall, Skele, Sokk jne. Kossus on küll kaks hiidklubi, aga ülejäänute tase on kogu aeg paranemas nt Rapla ja Pärnu. Lisaks pealtvaatajatest pole mõtet rääkida, see, et ilm on sitt on mõttetu teema, sest 15-20 kraadi suvel on ideaalne ilm, aga ikka kedagi ei koti, nt ma pole juba kaks aastat käinud ühtegi mängu vaatamas ja enne seda kõik kuhu sattusin olid üliigavad ülisita kvaliteediga. Et ehk et Eestis käia vaatamas, peaks mõne klubiga samastuma ehk kui oleks kellegi poolt olla aga jah neutraalsele ei paku pinget see liiga eriti. Ehk ma loodan, et tulevikus see asi paraneb, praegused klubi enda kasvandikud ja praeguste fännide lasped ilmselt võiksid potentsiaalselt noorena selle klubitunde kätte saada jne, ehk võibolla siis vähemalt fänniarmeed kasvavad ja seeläbi ka atmosfäär ja neutraalsed leiavad põhjuse staadionile tulla.

           Väike haigus on küljes, ehk emotsiooni pealt ajan mingit pudru-kapsaste segu ja teemast juba päris palju mööda läinud

           Kommentaar


            Sa võrdled täitsa siiralt jalkat korvpalli Euroopa tippliigadega, tõmbad vahele Eesti paralleeli ja siis kõrvutad Eesti vutti Euroopa kossuga? Ma ei viitsi hakata jahuma jälle sellest, kui kaua on Eestis kossu mängitud (pärand ei katkenud okupatsiooniaastatel) ja kui kaua korralikku vutti. See, et 20 aasta jooksul on meil vuti tipptegijaid, kes tippliigadest läbi käinud juba päris mitu, on minu arust vägagi hästi. Kui ei taha mõista, ei mõistagi. Meelevaldseid seoseid tõmmates savijalgadel võrdlusi luua on lihtsalt rumal. Не сравните хуй с палцем, härra Karl.

            Aga alati saab paremini, sellega ma olen muidugi nõus, absoluutselt. Aga ManU tasemel madistamist sa niipea kodumaistel staadionitel ei näe, ses osas pean kurvastama sind.

            Kommentaar


             Hoidke nüüd narvakad !

             Kaljule tuleb ära tõmmata !

             Kommentaar


              eilsest mängust, vähemalt televusseri vahendusel paistis silma, et muru oli maru pikk narvas. kas taktikaline käik nõmmekate söötude vastu?
              kui hüpotees vastab tõele, siis on narva omad ikka palju euroopa vutti vaadand ja kasutavad kõike lubatut vastase nullimiseks, väga tark.
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


               Kalju taob hoolimata muru pikkusest või kvaliteedist pikka.

               Kommentaar


                Transi eeskirja rikkumised jätkuvad, eile paar tükki jäid silma aga EJL ei tee mitte kui midagi nende parandamiseks:
                1. Toitlustus puudub ehk oma söök/jook on lubatud, isegi klaastaara.
                2. Pallipoiste vanused, mõni poiss oli küll seal 7. aastane.
                3. Teadvustus AINULT vene keelne.
                4. Kavasi mina ei näinud aga loodan, et olid. Ütlen ausalt, ei uurinud kah.

                Kommentaar

                Working...
                X