320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Narva Trans\'

    Algselt postitas Amadeus


    Narva Transi kodukale on sisse häkitud mingi Yussuf Islami poolt, seal jooksevad nüüd ainult urdu tähed ja islami sümoblid

    Proovi seda
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Narva Trans\'

      Eks nad elavad ainult poolenisti Eestis - koduleht kah segamini vene ja eesti keeles. Kui sul encoding on kah ebasobivalt sätitud, siis ekraanil moonub vene keelne tekst mingiks veidraks sigrimigriks.
      Y R A

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Narva Trans\'

        ei ei. mul on vene ja ka muud võõrkirjalised kodeeringud olemas. aga nende tervitus lehel jookseb preagu kuu ja tähekese taustal urdu jura

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Narva Trans\'

          Ei või sisi eesti keelne kodukas olla?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Narva Trans\'

            Amadeusi jutt käib selle kohta

            EDIT: Enam pole mõtet klikata. Kräkkijad tagasi löödud.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Narva Trans\'

              Algselt postitas Kebab


              Amadeusi jutt käib selle kohta

              Hehh
              MATRIX!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Narva Trans\'

                Nagu ma aru saan, Kaalma vist päris Narvas kohe ei elagi .
                Muidu saaks see mees kindlasti oma \"karjäärist\" Transis pajatada suure raamatu

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Narva Trans\'

                  Algselt postitas siim089


                  Nagu ma aru saan, Kaalma vist päris Narvas kohe ei elagi .
                  Muidu saaks see mees kindlasti oma \"karjäärist\" Transis pajatada suure raamatu
                  Kaalma pesitseb tallinnas hetkel, kuid suve edenedes hakkab ka narvas resideeruma, kuid sedagi minimaalselt. Palli mängimise kõrvalt annab ta Operi JK-s väravavahtidele trenne. Kel huvi küalstagu neid esmaspäeviti.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Narva Trans\'

                    Narva näitas täna head ja taktikaliselt väga küpset mängu.
                    Levadia surus esimese poolaja aga teisel võttis Trans mängu korralikult oma kontrolli alla.
                    Ikkagi Levadiaga kaks korda järjest viiki mängida - muljetavaldav saavutus.
                    Trans võib sel aastal veel väga palju kurja teha .kui nii võib öelda.
                    Ainult ,et natuke vanaks hakkab see Transi koosseis jääma . Kas Gruznovile ja Lipartovile on järelkasvu sirgumas?
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Narva Trans\'


                      Suht ilmetu mäng mõlemalt tiimilt siiski. Kotenko oli kõrgete pallidega taas hirmsasti hädas, vähemalt kaks korda puterdas täiega ja eks see Gruznovi värav tema hingele ikka jäi. II poolaeg trans ikka sai asja nats käima, aga erilist ilu ei olnud selles mängus

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Narva Trans\'

                        Transil jälle kodukas avatud. Peale häkkimist võeti ette ka väike uuendus nagu näha.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Narva Trans\'

                          Tõstan meie suurte sõprade Narvalaste teemat.Mõni Transi pooldaja kah siin leidub?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Narva Trans\'

                            Olgugi et ma vene keelt eriti ei oska sain ma väga ilusti kätte koduleheküljelt Transi koosseisu, mida kahjuks nii hästi teiste klubide lehekülgedelt ei saa. Pikkus,vanus (jsut vanus- ei pea arvutama sünniaastast, sest vahel ei tea kas in nt 25 või 27 kui kuupäeva täpselt pole) kaal, seega kiitust Transile

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Narva Trans\'

                              Väga vingelt kasutatakse Transi kodukal kirillitsat ja ladina tähestikku segamini Vähemalt uudistes - ma edasi ei viitsinud praegu uurida.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Narva Trans\'

                                Kui mu mälu mind alt ei vea peaks laupäeval 17.juuni Trans mängima oma Eurokarika kodumängu.
                                Seega küsimus, keegi teab mis kell ja palju pilet maksab. Koht oli mu mälu järgi A le Coqil

                                Tundmatu elab taas
                                Seega Tundmatu1976 on nüüdseks ajalugu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X