320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin seda Lõsanovi olukorda mitmeid kordi kordusest üle, uskumatu eksimus.. Tüüp vist täna väga magada ei saa

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Sa ka ei väsi sellest marurahvuslusest.
      Vadjalased, isurid, vepslased väsisid.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Vadjalased, isurid, vepslased väsisid.
        Kui kõik venelased Eestist välja saadetaks, kas siis saabuks päev mil sa rahul oleks ja ei viriseks?
        LFC

        Kommentaar


          See Trans on ikka tõeline klounide klubi. 11 aastat Euroopas ja mitte ühtegi korda ei pääse edasi ning kodumängudel käib 50 inimest. Ise üritavad profid olla...

          Kommentaar


            Algselt postitas Aadu&co
            Kas siis rahvuslus on halb?
            No jumal hoidku. Me ei ela enam aastas 1920. Tänapäeva olukord ongi selline, et ühtki nn naturaalset rahvust pole enam. Lihtsalt jube on see kus see kesa aina vingub ja vingub,et vene poisid röövivad eestlastest poiste mänguaega. Miks peab üldse sel rahvusel nii väga suur kaal olema ja veel eriti klubivutis.

            Ma ei saa aru mis kuradi natsionalistid te krt olete.

            Kommentaar


              Muigama ajab ka see, et PraS asub kohe alati kaitsepositsioonile, kui rahvuslus ründab.

              Kommentaar


                21 narva poolelt meeldis täitsa, avanes korralikult ja andis hästi passi. vasakule äärele ei tahetud anda ainult üldse, mees oli vaba aga ikka punnitati kuidagi läbi ussi munni keskele lõsanovile kes kohe ära puterdas.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  ma olen jalgpalli trennis väga väga ammu aega tagasi käinud lühikest aega, kuid olen kindel, et mina selles olukorras eksinud poleks.
                  kuidas see võimalik on?
                  sealt lööks isegi purjus inimene palli väravasse.

                  Kommentaar


                    Äkki oli ta hoopis narkouimas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                      ma olen jalgpalli trennis väga väga ammu aega tagasi käinud lühikest aega, kuid olen kindel, et mina selles olukorras eksinud poleks.
                      kuidas see võimalik on?
                      Minule jäi mulje, et Narvale on kaotamise eest makstud. Rohkem põhjuseid möödalöömiseks pole ju vaja.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                        ma olen jalgpalli trennis väga väga ammu aega tagasi käinud lühikest aega, kuid olen kindel, et mina poleks sellesse olukorda jõudnudki.
                        tsiteeriks siin klassikuid ja teeks pisikese paranduse

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Minule jäi mulje, et Narvale on kaotamise eest makstud. Rohkem põhjuseid möödalöömiseks pole ju vaja.
                          Samas kui vasak jalg on ainult käimiseks siis on sellised möödalöögid täiesti võimalikud.Muidugi Meistriliigas mängival mehel peab see jalg löögi jaoks ka olemas olema .

                          Kommentaar


                            Nagu ajalehes on tabav pealkiri, siis Trans tegi Transi.

                            Narvakate etteotsa võiks Burdakov pigem Tallinna Loomaaiast shimpansi palgata, tulemused jääks ikka samaks. Ei hakka see võistkond kunagi võitma ei koduliigas ega rääkimata siis veel Euroopast. Ma olen täiesti veendunud, et sügisel pole neil asja ka medalikolmikusse.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Kui kedagi huvitab, siis Narva uus ründaja on Nikolaj Misiuk. Ratnikov suutis aga siinsele meediale valet informatsiooni anda, ametlikult on mehe pikkus 195cm ning ei mänginud Sloveenias vaid Poola esiliigas.

                              Siinsed jalgpallisõbrad on seda härrat ka juba Tallinnas mängimas näinud, Vilniuse Zalgirise koosseisus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Muigama ajab ka see, et PraS asub kohe alati kaitsepositsioonile, kui rahvuslus ründab.
                                räägib poiss kelle lemmik klubi ja tööandja eelistab alati eestlast venerahvuslasest pallurit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X