320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisaks Mitin, kes varem ka Transis mänginud, on veetnud viimased kaks aastat HaServiga vastavalt neljandas ja kolmandas liigas.

    Edit: Siiski ühe, viimase hooaja ainult. Mängis seal nii keskkaitset kui tipuründajat.

    Kommentaar


      Vahepeal pallis mees ka Rootsis, Superettanis vist, taset peaks nagu jaguma, iseasi kui viimasel ajal kuskil madalamal tasemel on mänginud.

      Kommentaar


        No saite Mitini, hea mees on, ma ütlen Tema tase ongi meistriliiga, sestap ei saa aru, miks ta Haservis mängis viimased aastad, ju vist ei saanud ühtegi lepingut ja tasuta ka ei viitsinud mängida. Aga jah kogemustega mängija, rahulik.

        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


        Kommentaar


          Inkaras - Trans 1:1. Tundub, et mullu Inkaras ei mänginud kahes tugevamas Leedu liigas.

          Kommentaar


            Ei mõista mina küll seda, mis kasu on sellisest klubist siis maa peal... Tulemusi ei näita ja publikut ei too, mingu tööle, minu laudas on abikäsi alati vaja.
            Tõdemusi laudast

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Inkaras - Trans 1:1. Tundub, et mullu Inkaras ei mänginud kahes tugevamas Leedu liigas.
              Kaunasé Inkaras saadeti 2003 laiali, enne seda mängis kõrgseltskonnas. viimastel aastatel pole seda eksisteerinudki.

              Kommentaar


                Ei saa ka muidugi märkimata jätta, et FBK Kaunas võitis mullu Leedu tugevuselt 3. liiga. Mõni klubi võiks kaaluda Marijampolesse laagrisse minemist, sealne sporto kompleksas peaks päris noobel olema. Muide nõukaajal kandis Marijampole nime Kapsukas, kohaliku kommari nime järgi mõistagi.
                www.jalgpall.ee
                http://www.last.fm/user/lennartk

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jaanus Seapilastaja Vaata postitust
                  Ei mõista mina küll seda, mis kasu on sellisest klubist siis maa peal... Tulemusi ei näita ja publikut ei too, mingu tööle, minu laudas on abikäsi alati vaja.
                  Tegelikult Trans on päris stabiilne klubi-kõrgele ei roni alla ei kukku.See aasta ma pakkuks neile neljas koht-selle kosseisuga stabiilset mängu terve hooaeg pole võimalik.Teiseks -millegipärast loodan et naad saavad oma needusest lahti ja eurokarikates ei lõpeta peale esimest ringi.Bondarenko peaks leidma võimalused koos klubi juhtkonnaga et see saaks teoks.

                  Kommentaar


                    Гол у нарвитян на счету новичка команды, второго бразильского легионера клуба, Фелипе

                    Tundub, et brassid ka Narva jõudmas, muidu Nunes v?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Гол у нарвитян на счету новичка команды, второго бразильского легионера клуба, Фелипе

                      Tundub, et brassid ka Narva jõudmas, muidu Nunes v?
                      Nunes jah.

                      Kommentaar


                        Mis ? Sama kes Kaljus pelas või ?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Kas see brass kes eelmine hooaeg Narvas mängis jätkab ka see hooaeg seal???
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Kas see brass kes eelmine hooaeg Narvas mängis jätkab ka see hooaeg seal???
                            Mandinho jätkab ka sel hooajal.
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Intervjuu V.Bondarenkoga:

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X