320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järgmine kord andke ikka teada, et plaanite suure koti omale pähe tõmmata. Ma teeks ka paar panust.

    Kommentaar


      Algselt postitas elionpros Vaata postitust
      Järgmine kord andke ikka teada, et plaanite suure koti omale pähe tõmmata. Ma teeks ka paar panust.
      noh, trans järgmisel aastal euroliigas. kindel võit.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Saaks kuidagi selle Transi või Sillamäe raha hoopis Tammekale taha oi mul oleks hea meel.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Saaks kuidagi selle Transi või Sillamäe raha hoopis Tammekale taha oi mul oleks hea meel.
          Ma loodan, et sa ei mõtle siin seda raha, mis Trans ja Sillamäe endale kihlveokontoritest "taha saavad"... B)

          Kommentaar


            Vaevalt, et Jalkaliit enam kõvahäälselt kõigile kuulutab kui Narvas haiseb.
            Burdakova palkamine annab alust arvata, et Lilleküla-Narva sõprus on kallistuste ja põsesuudlustega paika pandud.
            Nagu vanasti kui poliitikat tehti tütarde vürstidele naiseks andmisega.
            Bondarenko vallandamine on igatahes märk, et midagi siiski kuluaarides toimub.

            Kommentaar


              Küllap saadi kokkuleppele Tallinna isadega, et asi taas liialt haisema ei läheks ja kõiges on süüdi treener.

              Kommentaar


                Kuidas see Jagudin üldse tiimi saab juhendada, kui tal on juhendamise keeld 2011. aasta alguseni??

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Vaevalt, et Jalkaliit enam kõvahäälselt kõigile kuulutab kui Narvas haiseb.
                  Burdakova palkamine annab alust arvata, et Lilleküla-Narva sõprus on kallistuste ja põsesuudlustega paika pandud.
                  Nagu vanasti kui poliitikat tehti tütarde vürstidele naiseks andmisega.
                  Bondarenko vallandamine on igatahes märk, et midagi siiski kuluaarides toimub.
                  Pigem sihib Bondarenko siiski Puštovi või Kasatšonoki kohta

                  Kommentaar


                    Üks panustamise story pole veel tänaseni avalikkuseni jõudnud. Nimelt ütles mulle Pohlak, Aivar Pohlak telefonivestluses peale 14. vooru mängu Kalju-Trans, et üks Narva mängija oli panustanud selliselt, et saab 2 kollast kaarti. Nii õnnetuseks või õnneks juhtuski. Protokollist vaatasin nüüd järele, et üks Narva mängija saigi 2 kollast! Patuoinaks osutus Sergii Mitin. Seda teist kollast mäletan veel hästi, oli nagu tõesti kuidagi ise otsitud, et see kaart ära saada.

                    JL pole mingeid kommentaare sellele loole rohkem jaganud...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Karla Vaata postitust
                      Kuidas see Jagudin üldse tiimi saab juhendada, kui tal on juhendamise keeld 2011. aasta alguseni??
                      Seal ei olegi varsti enam kedagi, keda poleks karistatud http://www.jalgpall.ee/docs/DK20-15.09.2010.pdf
                      299195

                      Kommentaar


                        Bondarenko puhul võis ka olla, et tüüp loobus ise, teades, et lähiajal saabub UEFAlt teadagi milline raport. Artiklist ei loe ju välja, et vallandati.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                          Üks panustamise story pole veel tänaseni avalikkuseni jõudnud. Nimelt ütles mulle Pohlak, Aivar Pohlak telefonivestluses peale 14. vooru mängu Kalju-Trans, et üks Narva mängija oli panustanud selliselt, et saab 2 kollast kaarti. Nii õnnetuseks või õnneks juhtuski. Protokollist vaatasin nüüd järele, et üks Narva mängija saigi 2 kollast! Patuoinaks osutus Sergii Mitin. Seda teist kollast mäletan veel hästi, oli nagu tõesti kuidagi ise otsitud, et see kaart ära saada.

                          JL pole mingeid kommentaare sellele loole rohkem jaganud...
                          Siin polegi kommentaare vaja, vaja oleks astuda kardinaalseid samme, et see valemängijate bande enam Meistriliigas ei mängiks. No kui kaua veel saab see Narva punt kõigi üle irvitada?

                          Teisest küljest ma muidugi ka mõistan, et selliseid panustamisi on ääretult keeruline tõestada. Samas, kui nüüd EJL võtaks end kokku ja Transi eemaldaks, siis selge on see, et ülekohut ka kellegile ei tehtaks.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                            Üks panustamise story pole veel tänaseni avalikkuseni jõudnud. Nimelt ütles mulle Pohlak, Aivar Pohlak telefonivestluses peale 14. vooru mängu Kalju-Trans, et üks Narva mängija oli panustanud selliselt, et saab 2 kollast kaarti. Nii õnnetuseks või õnneks juhtuski. Protokollist vaatasin nüüd järele, et üks Narva mängija saigi 2 kollast! Patuoinaks osutus Sergii Mitin. Seda teist kollast mäletan veel hästi, oli nagu tõesti kuidagi ise otsitud, et see kaart ära saada.

                            JL pole mingeid kommentaare sellele loole rohkem jaganud...
                            Kas sa mõtled, et terve Narva meeskond saab kokku 2 kollast või Sergii Mitin?
                            Sest protokollishttp://www.jalgpall.ee/lprotocol.php..._id=34766&b=ML on kollase kaardi saanud Mitin kui ka Lepik, aga Mitin pole kahte kollast saanud.

                            Kommentaar


                              Sorry, see oli 23. vooru mäng, mitte 14. voor Mitin sai 2 kollast ja eemaldati mängust.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                                Üks panustamise story pole veel tänaseni avalikkuseni jõudnud. Nimelt ütles mulle Pohlak, Aivar Pohlak telefonivestluses peale 14. vooru mängu Kalju-Trans, et üks Narva mängija oli panustanud selliselt, et saab 2 kollast kaarti. Nii õnnetuseks või õnneks juhtuski.
                                Ja milline kihlveokontor pakub koefitsente sellele, et mingi tahm eesti liigast saab punase kaardi? See oleks kihlveokontorile ju enesetapp.

                                Või on neil seal idas mingi oma kohalik bookie, kes pakub sellisele asjale koefitsente.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X