320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nutt ja hala, hullemaid asjugi juhtunud kui sahtel tühi ja kindlasti juhtub ka tulevikus.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Loomulikult on normaalne anda õigus õhuvõitluses küünarnukkidega sahtel puhtaks lüüa. EJL-l on lint olemas ja hämmastav, et nad ei suuda otsust vastu võtta. Häbi EJL!

      Kommentaar


        Telekanal TBN näitab praegu Transi ja Sillamäe mängu, mis lõppes 1:0.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Telekanal TBN näitab praegu Transi ja Sillamäe mängu, mis lõppes 1:0.
          Enda suureks üllatuseks avastasin ka selle mängu ja nägid viimast 10 minutit. Huvitav, et Elioni digi-tv kava järgi pidanuks seal samal ajal olema multikas, kestvusega 2 tundi. Niipalju (või õigem oleks öelda vähe) kui mina aastate jooksul Transi kodumängudele sattunud olen, on see mees alati tribüünil filminud-kommenteerinud. Seni on neid mänge vist ainult mingis kohalikus Narva kaabel-tvs näidatud.

          Kommentaar


            Algselt postitas sosku Vaata postitust
            Enda suureks üllatuseks avastasin ka selle mängu ja nägid viimast 10 minutit. Huvitav, et Elioni digi-tv kava järgi pidanuks seal samal ajal olema multikas, kestvusega 2 tundi. Niipalju (või õigem oleks öelda vähe) kui mina aastate jooksul Transi kodumängudele sattunud olen, on see mees alati tribüünil filminud-kommenteerinud. Seni on neid mänge vist ainult mingis kohalikus Narva kaabel-tvs näidatud.
            Eks seesama TBN ongi see kohalik kanal neil, nüüd levib ka Elioniga.

            Kommentaar


              huvitav kuidas tv6 ja EJL sellesse suhtuvad?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                See aasta Narva lihtsalt ei saa medalile tulla, oli päris üllatav vaadata, kui suur oli tasemevahe Eesti hetke parima klubiga ja leegionärid on kah ikka üllatavalt kehvad, Cekulajevs ees on päris terava sammuga, aga sööta talle ei meeldi ning Rimas kaitses kah ehk enam-vähem, aga teised on ikka üpris kohutavad. Vanameister Gruznovi säravaim hetk selle 90 minuti jooksul oli kah tribüünil suitsetamise varjamine, väljakul vist ühe korra sai palli, aga jah, ime et niigi vähe täna endale lasti. Kihlveopettus vö?

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Kihlveopettus vö?
                  Bingo.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Ja te küsite, miks kedagi kohalik jalgpall ei koti.. See hooaeg siis 5 mängu, mis on manipuleerimise kahtlusega. Go Trans ja Ajax!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Ja te küsite, miks kedagi kohalik jalgpall ei koti.. See hooaeg siis 5 mängu, mis on manipuleerimise kahtlusega. Go Trans ja Ajax!
                      3 kollast kaarti, aeg oleks igaveseks ajaks punane ära anda.

                      "Transi puhul on kolm kohtumist – kaks liigamängu Floraga (0:2 ja 0:3) ja üks Levadiaga (1:2) – saanud kollase märke."

                      Kommentaar


                        no narva ja ajax meistriliigast minema
                        2 meeskonda esiliigast asemele ja omavahel otsustavad kes saab transi ja kes ajaxi punktid endale

                        Kommentaar


                          Märts 2010:

                          Pohlak: järgmise pettuse järel Trans diskvalifitseeritakse

                          Kas nüüd, kui on üle aasta eelmisest juhtumist möödas, siis on see tingimisi karistus ka ära kadunud?

                          Kommentaar


                            Kui selle juhtumi korral nüüd ka mingi häma tuleb, et Burdakov lubab patused lahti lasta ja Pohlka annab viimast korda andeks, siis lähen ma küll närvi. Narva peab kaduma!

                            Kommentaar


                              No kui nüüd kah Transi liigast välja ei visata, siis tuleb seltskond kokku ajada ning minna Lillekülla õiglust nõudma, ja kui midagi ikka ei võeta, siis ma ei vastuta oma tegude eest, kui peaksin sattuma järgmisele Narva mängule. Võtke seda ähvardusena võj millena iganes, kallis EJL. Igatahes Burdakovile on ammu teada, kes eelmine aasta seda tiimi nussisid, üks mees oli ABRAMENKO, kes mäletab Levadia-Transi kohtumist, teab millest ma räägin. Lisaks on ammu teada lätlaste ja leedukate taust, ja kui sa neid aastast-aastasse ikka tood, siis asi ei ole ainult mängijates, vaid ikka ka juhtivates isikutes. Ja mis korralik treener on üldse nõus tulema klubisse, kus on iga aasta kihlveoskandaalid? Mina igatahes ei usu Burdakovi ja ütlen, et kala mädaneb ikka peast!

                              Kommentaar


                                See jama peab lõppema! Aitab näpuviibutamisest, vitsa ja ukse taha need meeskonnad... Kurat, Trans jääb igal hooajal vahele, kaua võib!?!?!?

                                Kui nüüd jälle mingi tingimisi pläma ja hämamine pihta hakkab, siis on meie, kui fännide, kohus selle jama vastu oma vahenditega meelt avaldada! Me peame protestima ebaõigluse ja pettuse vastu!

                                AITAB!
                                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X