320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kus foorumis sa seda lugesid?

    Kommentaar


      http://sportacentrs.com/futbols/legi...jauns_igaunija

      Vabandan ette, kui sain Gtst valesti aru

      Kommentaar


        Cekulajevs on tõestanud, et oskab väravaid lüüa ning iga riigikoondise peatreener omaks heameelega sellist ründajat, kes 2 korda ei küsi võimalust värav lüüa. Näinud ise kuidas Cekulajevs lollitav vastaseid ning tõesti, tegemist ei ole pelga Eesti liiga nõrkusega vaid mehe enda oskustega.

        Kommentaar


          Cekulajevs on Narvale ühe aasta projekt või on tal pikem leping?

          Kommentaar


            Lisaks Eesti Meistriliiga rekordile, hoiab ta ka Läti esiliiga rekordit löödud väravate arvult oma nimel - 51 väravat. 2007. aastal FK Auda eest löödud.

            Uurisin natuke Läti tuttavalt, mida temast üldse arvatakse ja ta ütles, et teda peeti väga andekaks mängijaks, aga sellist avanemist ja läbilööki pole tulnud. Tegelikult ei suutnud ta läbi lüüa ka Läti kõrgeimal tasemel. Ma ei tahaks hästi uskuda, et Eesti Meistriliigas löödud väravad eriline argument Läti koondisse pääsemisel on või no mine tea, ehk antakse võimalus.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Lisaks Eesti Meistriliiga rekordile, hoiab ta ka Läti esiliiga rekordit löödud väravate arvult oma nimel - 51 väravat. 2007. aastal FK Auda eest löödud.

              Uurisin natuke Läti tuttavalt, mida temast üldse arvatakse ja ta ütles, et teda peeti väga andekaks mängijaks, aga sellist avanemist ja läbilööki pole tulnud. Tegelikult ei suutnud ta läbi lüüa ka Läti kõrgeimal tasemel. Ma ei tahaks hästi uskuda, et Eesti Meistriliigas löödud väravad eriline argument Läti koondisse pääsemisel on või no mine tea, ehk antakse võimalus.
              Samas ma usun näiteks, et kasvõi poole vähem väravaid löönud eestlane Läti liigas oleks meil juba päris tõsine kandidaat koondisesse nt.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Samas ma usun näiteks, et kasvõi poole vähem väravaid löönud eestlane Läti liigas oleks meil juba päris tõsine kandidaat koondisesse nt.
                Absoluutselt.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ja karikas on ta ju veel 6 tükki tagunud, kokku seega hooajaga 48. Kui wikit uskuda, siis näiteks käesoleva sajandi rekord on Mario Jardeli käes 55-ga. Täitsa kannatab püüda.

                  Samas ei saa muidugi jätta märkimata, et neist 42-st on Ajaxile löödud tervelt 18.
                  mina ei alahindaks Ajaxile löödud väravaid.Kui tema suutis neile nii palju lüüa siis miks teised n.ö ründekunnid seda ei suutnud?See ongi tasemel ründaja ja lihtsalt ründaja vahe!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    mina ei alahindaks Ajaxile löödud väravaid.Kui tema suutis neile nii palju lüüa siis miks teised n.ö ründekunnid seda ei suutnud?See ongi tasemel ründaja ja lihtsalt ründaja vahe!
                    Meh? Tasemel ründaja ja lihtsalt ründaja vahe on selles, et kui palju suudetakse Ajaxile väravaid laduda?
                    Väravate arv vist sõltub pigem sellest kui palju Ajax ühel või teisel päeval ennast urvi ajab või mitte. Ning enamik meeskondi ei võta Ajaxiga mängu väga tõsiseltki. Ega väga pahaks panna ei saa, 3p tuleb nagunii alati ära..

                    Kommentaar


                      Lugesin Läti uudisteportaaist, et Cekiulajevs otsib klubi 2 bundesligast

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Ja karikas on ta ju veel 6 tükki tagunud, kokku seega hooajaga 48. Kui wikit uskuda, siis näiteks käesoleva sajandi rekord on Mario Jardeli käes 55-ga. Täitsa kannatab püüda.
                        Hetkel siis liigas 45 + karikas 6 = 51 ja kolm mängu minna.
                        Samas need kolm viimast vastast on Levadia, Flora ja Sillamäe.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                          Lugesin Läti uudisteportaaist, et Cekiulajevs otsib klubi 2 bundesligast
                          Transfermarkt.de andmeil on koguni kolm 2. bundesliga punti tema vastu huvi tundmas- küll kõik tabeli lõpus siplevad pundid. Viimane 18-s Ingolstadt, 16 kohal platseeruv Karlsruhe ning 14 tabelireal asetsev Duisburg.

                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Lisaks tunnevad tema vastu huvi veel kaks klubi Belgiast, keda pole küll nimetatud.

                            Kommentaar


                              Kui pikk Cekulajevsi leping oli?Ma mõtlesin, et Trans võiks suht hea summa teenida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Kui pikk Cekulajevsi leping oli?Ma mõtlesin, et Trans võiks suht hea summa teenida.
                                Leping tehtigi ühe hooaja peale, seega pole sealt mingit pappi Transile tulemas.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X