320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siiamaani on kõik meie liiga toppskoorijad ostjatele kahjuks pettumust valmistanud, meenutame - Hamre, Neemelo, Zahovaiko, Andreev, Gussev, kunagi ka Gruznov, ilmselt ka Post... ma ei usu, et Cekulajevs erand on. Ootused on lihtsalt liiga suured olnud.

    Muud mängijad on hästi hakkama saanud, aga väravaküttidelt on ilmselt liiga palju loodetud.

    Kommentaar


      Algselt postitas midfielder Vaata postitust
      Transfermarkt.de andmeil on koguni kolm 2. bundesliga punti tema vastu huvi tundmas- küll kõik tabeli lõpus siplevad pundid. Viimane 18-s Ingolstadt, 16 kohal platseeruv Karlsruhe ning 14 tabelireal asetsev Duisburg.

      http://www.transfermarkt.de/de/karls...17_seite1.html
      Hetkel on Läti delfi andmetel testimisel Duisburgis. Treeneri sõnul mitte kõige kiirem, aga hea väravavaistuga.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Aga Narva ei saa selle mehe eest sentigi kuna meie klubid naljalt ei tee välismaalastega pikemaid lepinguid kui vaid aasta
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Aga Narva ei saa selle mehe eest sentigi kuna meie klubid naljalt ei tee välismaalastega pikemaid lepinguid kui vaid aasta
          Samas ei või välistada, et mees ise keeldus pikemast lepingust ning võttiski siinset liigat algusest peale mingi hüppelauana, kust edasi liikuda.

          Kommentaar


            Kas tuleb tuttav ette?
            Lasnamäe linnaosavalitsuse elamukomisjoni esimehe asetäitja Valeri Kislitsõn rääkis, kuidas ühe ringkäigu ajal ilmnes, et üks elanik küpsetas elutoas šašlõkki. «Kujutage ette, ta grillis elutoa keskel parketil, kogu tuba oli suitsu ja tahma täis... temalt küsiti, miks ta nii teeb ja ta vastas õlgu kehitades, et on kogu aeg harjunud niimoodi tegema.»

            Kommentaar


              Cekulajevsist on huvitatud Bukaresti Steaua.Duisburgiga on hetkel asjad lahtised.

              Sosku, mulle ei tule tuttav ette.Keegi võiks selgitada

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust

                Sosku, mulle ei tule tuttav ette.Keegi võiks selgitada
                FC Flora pressiteenistus teatas eile: «FC Flora lõpetas lepingu Aleksandr Kulikuga seoses tema korduva süülise käitumisega, millega tekitati klubile kahju».

                Kommentaar


                  Mulle tuleb küll tuttav ette.

                  Kommentaar


                    Hehe, see on legendaarne lugu jah.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Cekulajevsist on huvitatud Bukaresti Steaua.Duisburgiga on hetkel asjad lahtised.

                      Sosku, mulle ei tule tuttav ette.Keegi võiks selgitada
                      Ma usuks, et pigem Bukaresti, kui Saksamaale...
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Cekulajevsit seostatakse juba Trabnozboriga

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -thierry-
                          Eesti ründajad võiksid sellest Cekulajevsi olukorrast õppust võtta - pekske ka 50 kolli hooajaga ning saate samuti väga palju pakkumisi välismaalt. Enam pole muidugi Ajaxit, kellele nendest 50-st 38 väravat lüüa, aga siiski.
                          Cekulajevs lõi ikka liidritele kõigile kolle, mitte ainult ajaxi sugustele.

                          Kommentaar


                            Florale vist ei löönud, aga no Kaljule lõi näiteks 3 ühes mängus. Ja seda küll ei tasu alahinnata et ta lõi 18 väravat ajaxile, miks teised siis ei löönud sama palju ajaxile.

                            Kommentaar


                              Kui Ajaxile löödud väravad maha võtta, oli ta endiselt parim väravakütt see hooaeg.

                              Kommentaar


                                Eks Neemelo omal ajal selle pealt välislepingu teeniski.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X