320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    neeger on kohanenud liigaga?, päris hea isegi hetkel, Kitto on haige kunn ja Gruznovi karistuslöök ka võimas. Mängupilt ka päris hea, kui nii jätkatakse sis 4. koht see hooaeg on kindel.

    Kommentaar


      Ilma selgete tõenditeta on kole küll ennatlikult süüdistada, aga kas Vitali Gussevi minek Narva mitte väga kahtlane polnud? Väidetavalt oli ka Levadia oma endisest mängijast huvitatud, ei tahaks uskuda, et Narva pakkus talle suuremat PÕHIPALKA kui Levadia. Treeningtingimuste erinevusest ei hakka rääkimagi, need on Narvas hooajaettevalmistust tehes teadaolevalt hetkel olematud.

      võtame arvesse veel millisel tasemel ründaja ta oli Levadias viimasel hooajal enne välja minekut, venna mineviku ning selle kui kehvalt ta Narvat see hooaeg esindanud on...

      Kommentaar


        Miks ei võinud Narva suuremat palka pakkuda? Kindlasti pakkuski.

        Kommentaar


          Teades Narva minevikku, siis on võimalik, et nö. ametlikule palgale tulevad veel ka toredad "lisad" juurde. Seega pole üldse kindel, et Trans rohkem palka pakkus. Ei tea, ei tea..

          Kommentaar


            Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
            Teades Narva minevikku, siis on võimalik, et nö. ametlikule palgale tulevad veel ka toredad "lisad" juurde. Seega pole üldse kindel, et Trans rohkem palka pakkus. Ei tea, ei tea..
            kle selle palga teemaga on kahtlasi asju ka teistel meistriliiga klubidel
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Gussevi sooritusi vaadates peab Levadia pigem rahul olema, et teda enda rivistusse ei kaasatud.
              Oleksitel pole mõtet peatuda...

              Kommentaar


                Grigorjev mõnusa muigega: "Eurosarjas tahame alati edasi saada"

                Kommentaar


                  Kreenholmi staadion vajus rahvamassi all peaaegu kokku täna.

                  Kommentaar


                    Kes see Narva peatreener nüüd siis on? Ma nagu sain aru, et Sergei Prihhodko (minuga on päri klubi enda kodukas ja soccernet) aga kui nüüd jalgpall.ee'd juhtusin vaatama siis seal hoopis selgub, et Aleksei Jagudin.

                    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                    Kommentaar


                      Sisuliselt anti Prihhodkole ammu kinga, lihtsalt seda pole veel avalikult tunnistatud. Näis millal nad uue tankisti leiavad, sest Jagudinil ju puudub (?) vajaminev treenerilitsents, et hooaja lõpuni välja vedada.

                      Kommentaar


                        http://http://ohtuleht.ee/479530

                        Nagu tundub, siis mängult-mängule Transi mängukorralduse reeglite eiramist ei panda miskipärast tähele. Vähemalt viimastes DK protokollides pole sõnakestki sellest. Ikka väga nauditav, et kui klubi (fännid) rikuvad ühte reeglit, siis on kärmed trahvid tulema, aga nagu StenV hiljuti välja tõi, siis Transil vist oli 8 puudujääki ja see on kahtlemata igamänguliselt nii, ja ei midagi.

                        Hakkab lõplikult selgeks saama, et prioriteet on tõesti fänne karistada, sest palju lihtsam on mängida minimaalse publiku ees, siis saab ka Burdakov karjuda, mida sülg iganes suhu toob.

                        Kommentaar


                          Sõber saatis mulle poolaja lõppedes sõnumi, et Kreeka mängib samamoodi nagu Narva Trans ja ma olin temaga päri – ainus erinevus oli selles, et ma ei saanud Kreeka varumeeste pingilt telefonikõnet teatega, et kohtunikud on järjekordselt ära ostetud. - Aivar Pohlak

                          Burdakov on peast ikka täiesti soe

                          Pohlaku otsekohesus on aga väga meeldiv ning ta kirjatükke on ülimalt põnev lugeda.

                          Kommentaar


                            Kui kedagi huvitab, siis Lasnamäe Ajaxi "hirm" Aleksandrs Čekulajevs on Maltalt edasi hüpanud Sander Puri hiljutisse klubisse Lombard-Papa'sse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Gussevi sooritusi vaadates peab Levadia pigem rahul olema, et teda enda rivistusse ei kaasatud.
                              Oleksitel pole mõtet peatuda...
                              Ma päris nii ei ütleks. Levas oleks tal motivatsiooni olnud algkoosseisu pääsemise nimel pingutada. Transis... mnjah, kommentaarid oleks üleliigsed.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Gussevi sooritusi vaadates peab Levadia pigem rahul olema, et teda enda rivistusse ei kaasatud.
                                Oleksitel pole mõtet peatuda...
                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Ma päris nii ei ütleks. Levas oleks tal motivatsiooni olnud algkoosseisu pääsemise nimel pingutada. Transis... mnjah, kommentaarid oleks üleliigsed.
                                Oeh...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X