320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes pressikat ERRist otse ei näinud, siis siin on nüüd ta olemas - http://sport.err.ee/jalgpall/19519b9...f-07cf8a6f4bf7

    Kommentaar


      Muide kunagine Transi sõberklubi Daugavpils tuli Läti meistriks

      Kommentaar


        "Olukord on klubile ebameeldiv, aga ma ei näe meil süüd!"

        Mõne mehe jutt ei muutu siin maailmas mitte kunagi, ei pea vist mainima, kellele need sõnad kuuluvad.

        Olukord on igal rindel üpriski kohutav, aga sellised asjad toovad küll pika muige suule.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          "Olukord on klubile ebameeldiv, aga ma ei näe meil süüd!"

          Mõne mehe jutt ei muutu siin maailmas mitte kunagi, ei pea vist mainima, kellele need sõnad kuuluvad.

          Olukord on igal rindel üpriski kohutav, aga sellised asjad toovad küll pika muige suule.
          Tuleb meelde ka sama persooni ütlus kunagi, et kõigi nende hädade (mängutaseme) süüdlane on EJL, kes ei ehita (EJL'i raha eest) neile treeningute komplekse. Ei viitsi otsida kus või millal see oli...aga jäi meelde kuna oli vähe naljakas, et EJL peab Transile oma raha ja vaeva eest ehitama suured kompleksid ja klubi ei pea midagi ise tegema. Kui õigesti mäletan siis oli peale mingit järjekordset skandaali, et klubilt tähelepanu ära viia.

          Kommentaar


            Transi kihlvedudest teame me kõik. See on nagu üks vinge linnalegend, mida kunagi keegi ära ei tõesta.

            Teavad kõik, näpuga osatakse näidata, aga nimesid keegi öelda ei julge. Mis siis saab? Teeme kihlveo, kas Trans mängib järgmisel hooajal meistriliigas või mitte? Olen suhteliselt kindel, et kokkuvõttes ei muutu midagi. Osad sibulapoisid saadetakse lihtsalt minema, tuleb uut vene-leedu verd juurde ja tsirkus jätkub täistuuridel. Karistamatuse tunne on see, mis seal idablokis toimub. Koerad hauguvad, aga Burdakovil on prillid peas.

            Kommentaar


              hmm.
              klubi teadis või teadnud. päris abstraktseks on mõned siin läinud... ikka inimesed saavad teada või mitte teada. iseasi mis moel on need inimesed klubiga seotud, omanikud, palgatöölised vms. suhted juriidilise kehaga.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Uudiseid Narvast, klubi hakatakse päästma: http://www.ohtuleht.ee/499697
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  väga huvitav ja positiivne uudis!

                  Kommentaar


                    No kui asi toimina hakkab ,siis oleks asi väga hea! Aga mind häirib selle projekti juures üks nimi A... P...
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Mulle tundub see ettevõtmine päris kummaline. Soovitakse Stepanovi ja Novikovi maine/kuulsuse seljas sõites Narva Transi mainet lihtsalt puhtaks pesta. Sisulist muutumist ei paista küll kusagilt. Aga noh, asi seegi et nii paljutki viitsitakse mõelda selle "klubi" olukorra ja saatuse üle.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Ma näen selles uudises siiski rohkemat kui vaid kahe vene nimega ekskoondislasega klubi maine puhastamine. Kui pikem eesmärk on Transist luua korralik KLUBI toimiva noortesüsteemiga jne, siis mis kellelgi selle vastu olla saaks.
                        Narva on kaunis linn, nüüd korralik renoveeritud staadion ka lisaks ja sellised plaanid teevad vaid heameelt. Kui senine põlualune Trans siduda selliste plaanidega, siis midagi praegusest olukorrast kehvemat küll juhtuda ei saa. Andke minna!

                        Kommentaar


                          eks ta siuke omapärane ja veidi eriline linn ole.... umbes nagu valga - natuke nagu on eesti ja natuke nagu ei ole ka
                          aga kui on olemas sobivad inimesed ja tahavad ise ka ennast klubi ülesehitamisel proovile panna - andke tuld!
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar




                            Tundub, et Gruznov lõpetab oma karjääri selle aastaga ära, mis on ka oodatav uudis, kuna harjumatu oli teda protokollides näha vaid mängu lõpu eel platsile tulemas. Tema saldoks MLis jäi siis 494/304. Kui mängude arvult võib Kitto nüüd mööda põrutada, siis löödud väravate arvult vaevalt teda keegi ületada suudab, kuna need, kes võiksid, lähevad välismaale, siiajäänud aga vaevalt nii palju suudavad lüüa.

                            Ta ise arvab, et lõi 305 väravat, aga üks tema värav läks siiski hiljuti täpsustatuna Andrei Borissovi arvele.

                            Uued Top 100 edetabelid ka lingina siia:
                            Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]

                            Kommentaar


                              Nagunii tuleb keegi ja tahab, et ära tõlgitaks. Ma teen siis olulisemast juba kohe lühikese resümee.

                              38 aastane Maksim Gruznov oli selle aasta alguses IFFHS edetabelis oma löödud väravate arvuga tegevmängijatest teisel kohal. Lõppenud hooaja järel otsustas ründaja oma profisportlase karjäärile joone alla tõmmata. Millega kavatseb Maksim edasi tegeleda?

                              Maksim, kevadel oli võimalus, et hooaja lõpuks saate maailma väravaküttide pingereas esimeseks?
                              Ma ei tea, kas seni esikohal olnud serblane Duric lõpetas oma karjääri või mitte, aga minul peaks olema 305 tabamust. Ma olen alati püüdnud palju väravaid lüüa, kuid mitte kunagi selle mõttega, et mingis edetabelis esimene olla.

                              Miks otsustasite lõpetada?
                              Esiteks vanus on juba soliidne. Ning teiseks: ühele põlvele tehtud viis operatsiooni. Raske on mängida läbi valu.

                              Te omate treenerilitsentsi. Kas huvitavam on töötada poiste või tüdrukutega?
                              Üldiselt vahet pole. Lastega on muidugi huvitavam. Aga teist aastat juhendan naiste täiskasvanute võistkonda. Seal on mängijaid erinevas vanuses. Noorim on 12 ja vanim üle 30. Sel aastal võitsime II liiga ja järgmisel hooajal mängime ilmselt esiliigas.
                              Narvas tegeleb väga palju lapsi jalgpalliga ja tööd jätkub kõikidele treeneritele.

                              Miks teist ei saanud koondise mängijat?
                              Eesti passi puudumine. Kuigi treenerid olevat mind kaks korda tahtnud, siis alaliidu president ei soovinud mind seal mitte näha.

                              Aga oli teil soov saada kodakondsus?
                              Ma olen siin sündinud ja kogu elu elanud. Miks ma pean kellegile midagi tõestama hakkama? Ütlen ausalt: ma isegi ei ürita neid eksameid sooritada.

                              Kas Valeri Karpiniga ka tuttavad olete?
                              Mõned korrad oleme kohtunud, kuid isiklikult ma teda ei tunne. Pean teda Narva läbi aegade parimaks jalgpalluriks.

                              Kuidas on teie hinnangul olukord Narvas lastespordiga üldises plaanis ja jalgpallis eraldi?
                              Peamine probleem on ikka rahastamine. Lastegruppidele üleval pidamiseks peame ise sponsoreid otsima. Aga positiivse poole pealt on meil nüüd korralik treeningbaas Kalevi staadioni kujul, kuhu ei ole enam häbi lastega tulla.

                              Kas teie pojad ka jalgpalli mängivad?
                              Vanem poeg - 19 aastane -, Stanislav mängib hokit Eesti koondises. Tal on kodakondsus ja Narva eesti koolis õppinuna ka riigikeel suus. Aga noorem poiss tegeleb korvpalliga.

                              Teie soov fännidele, kes kõik need aastad teile kaasa elasid.
                              Tahaksin tänada kõiki, kes mind toetasid ja minusse uskusid. Toetage Narva Transi!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                                Aga oli teil soov saada kodakondsus?
                                Ma olen siin sündinud ja kogu elu elanud. Miks ma pean kellegile midagi tõestama hakkama? Ütlen ausalt: ma isegi ei ürita neid eksameid sooritada.
                                Kogu austuse juures legendaarse mängumehe vastu, jumal tänatud, et sellise suhtumisega Eesti koondist ei pääsenud esindama!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X