320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Smelkov põhikiipriks ja siis praegune duubli kutt varuks, siis on Meistriliiga parim duo olemas

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Mis mõte neil Venemaalt mängijaid tuua? Neil niigi palju mitte-EU passiga kutte, a neid võib korraga ainult 3 tükki väljakul olla. Pigem pannakse Smelkov või tuuakse läänest keegi või siis üldse Eestist.
      arvestades seda,et medalit Trans sel aastal nagunii ei püüa, siis tulevikule mõeldes võiks Smelkovile rohkem mänguaega anda küll. Ega ta tegelikult nii kehv ka pole, kui viimases mängus välja paistis.

      Kommentaar


        Tamme Autol puudus seekord varust Maltsev, äkki tema?

        Kommentaar


          Tegelt rikkus Ussoltsev ikka võimaliku võidu ära. Trans sai kaitses ikka normaalselt sinnamaani hakkama. Kas see lõpuni nii oleks jäänud on muidugi kahtlane, aga mitte võimatu.

          Kommentaar


            Ilja Kassjantšuk oleks üks võimalikest variantidest, päris hea väravavaht minu arvates. Kuusalus Balti Liiga mängus jättis hea mulje.

            Kommentaar


              Vahest võtavad Pedõki Florast laenule ?

              Kommentaar


                Kassjantšuk on juba selle üleminekuakna jooksul ühe liikumise teinud, TVMK-st Ajaxisse ja rohkem ta klubi vahetada ei saa.

                Kommentaar


                  Smelkovil oli väga halb nädala lõpp- poolteist mängu kahe päevaga ja võttis 14 palli võrgust välja. Mitte just parim kiiper ma ytleks või siis lihtalt liiga vähe praktikat.
                  I`m not scared of dying, I just dont want to

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                    Smelkovil oli väga halb nädala lõpp- poolteist mängu kahe päevaga ja võttis 14 palli võrgust välja. Mitte just parim kiiper ma ytleks või siis lihtalt liiga vähe praktikat.
                    Pead ei anna, aga minumeelest Trans II väravas küll Smelkov ei seisnud.

                    Ja Florast vast kah kiiprit ei saa, kui siis ainult Ventsli, sest Orgla ju läks juba Tulevikku. Aga eks kõige reaalsem variant on see, et lõpuks ikka andestatakse meistriliiga kõige jämedamale mängijale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Pead ei anna, aga minumeelest Trans II väravas küll Smelkov ei seisnud.

                      Ja Florast vast kah kiiprit ei saa, kui siis ainult Ventsli, sest Orgla ju läks juba Tulevikku. Aga eks kõige reaalsem variant on see, et lõpuks ikka andestatakse meistriliiga kõige jämedamale mängijale.
                      Tompa ytles et sama kutt oli-kui ei olnud sii vabandan kui oli siis on laup. oodata äkki väravate sadu
                      I`m not scared of dying, I just dont want to

                      Kommentaar


                        Mida te poisist materdate?
                        Andke talle aega atra seada, küll ta areneb. Mina nimetaks laupäevast mängu heaks õppetunniks.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          kellegil Ussoltsevi viga videos on näidata?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lock Vaata postitust
                            kellegil Ussoltsevi viga videos on näidata?
                            sooviks sama
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Palju keskmiselt Ussoltsev üldse punaseid kaarte hooajapeale kogub ? :/
                              Tal neid ikka tuleb pidevalt minuarust.

                              Kommentaar


                                Ma tahaks teada, palju Ussoltsev palka saab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X