320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Vabandust mu lollust, aga miks peab see iga klubi prioriteet olema? Ma nõustun, see oleks igati tore, lahe ja ilus kui oleks, aga kuidas saab isiklikust ja sponsorirahadest ylalpeetav klubi, näiteks Levadiale õelda, mis peab nende prioriteet olema? Kui nende prioriteet on välismaalaste ja vanameestega meistritiitleid võtta siis kes saab neile õelda, et ei nii on vale. Nad on vastavalt sportlikele tulemustele oma koha liigas välja teeninud. Edasine klubi käitumine ja prioriteetide seadmine peaks olema kyll puhtalt nende asi. See, et see minu, sinu v6i Pohlaku maailmavaatega kokku ei lähe ei tohiks kyll mingit rolli siin mängida.
    Nagu ma ütlesin, siis ega Flora filosoofiat ei saagi kellegile peale sundida ja iga klubi teebki nii, nagu ise heaks arvab. "Peab" oli ehk tõesti liiga resoluutne, asendame selle siis sõnaga "peaks" või "võiks".

    Klubid, kes on agressiivselt vaid tulemusele orienteeritud, on eelkõige ise ohuks oma eksistentsile, sest nad on neist tulemustest täielikult sõltuvad. Me oleme väike riik ja siin ei liigu jalgpallis sellised summad, et ükski klubi suudaks rahaga need tulemused ka garanteerida. Me klubijalgpallis kipuvad emotsioonid teinekord reaalsust varjutama.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Eika räägib nii nagu asjad on. Eika on tark, ole nagu Eika.

      Kommentaar


        Mehe unistus on saada Euroopas alagruppi. Ja ma julgen öelda, et seda on märgatavalt keerulisem teha olukorras, kus koduliigas on karmid võõrmängijatepiirangud ja tiimis peab üha rohkem kasutama omakasvandikke ja üleüldse peaks meeskonna peamine ülesanne olema noortetöö. Tundub olevat ilmselge maailmavaateline vastasseis.
        Pole need piirangud midagi nii karmid. See on rohkem klubide ving ja hala. Pealegi, eurosarjas läbilöömise eelduseks ongi, et kõik on balansis - on mõned vanemad mehed ja tasemel välismängijad aga ka korralik noortetöö, kus igal aastal mitu talendikat venda peale kasvab.Siis on väikegi lootus, et aeg-ajalt kerkib esile nn kuldne põlvkond, kes areneb mühinal ja ehk ka eurosarjas edukalt mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Nagu ma ütlesin, siis ega Flora filosoofiat ei saagi kellegile peale sundida ja iga klubi teebki nii, nagu ise heaks arvab. "Peab" oli ehk tõesti liiga resoluutne, asendame selle siis sõnaga "peaks" või "võiks".

          Klubid, kes on agressiivselt vaid tulemusele orienteeritud, on eelkõige ise ohuks oma eksistentsile, sest nad on neist tulemustest täielikult sõltuvad. Me oleme väike riik ja siin ei liigu jalgpallis sellised summad, et ükski klubi suudaks rahaga need tulemused ka garanteerida. Me klubijalgpallis kipuvad emotsioonid teinekord reaalsust varjutama.
          Muutun korraks soccerneti lameda maa vennast tagasi

          Flora Hurda ajal mängis ka noortega tehti üks super hooaeg tuldi meistriks ja järgmine hooaeg oli kaos. Täpselt nagu see hooaeg Infonetiga. Varem on samuti valitsev meister järgmine hooaeg lati alt läbi jooksnud. Ei ole üksi Tallinna suurest klubist suutnud oma filosoofiat ja takikat nii paika panna, et see oleks jätkusuutlik. Inglismaal Leicester võib ka üks hooaeg võita suure üllatusena emotsiooni pealt ja hea treeneriga tiitli, kuid see ei näita kui õige see Filosoofia on. Flora filosoofiast räägitakse hetkel nagu see oleks parim. See hooaeg vastu vaielda ei saa, aga seda võiks siiski vaadata 3 aasta pärast ja kui siis on 2 tiitlit veel võetud ja ükskord jäetud ntks 2, siis võiks tõesti öelda, et liigutakse õiges suunas. Tammeka kütab siin juba hooaegi Tartus igast noortetrenne massiliselt ja kõik on ülesehitatud, aga ei tule sealt ju midagi väga võimast peale. Sama on ka teiste klubidega ehk tuleb ML tasemel enamvähem mängumees aastatega, aga mitte midagi enamat. Pärnu üritas siin vägisi oma noortega mängida no on tolku sellest kui igaüks sind taob 10 väravaga? See välismängijate piirang on muidugi laoslollus... Mida rohkem välismaalasi siia tuleks mida rohkem erinevate liigade kogemust nende näol seda paremini hakkaks arenema meie noored, sest neil oleks õppida nende kõrvalt, kes on näinud igasugust jalgpalli.

          Nahkpea jah mõned klubid on teinud vigu, et on asetatud sellisesse situatsiooni, et sõltutakse liialt tulemusteks, aga muud võimalust ju reaalselt ei ole, et Eestis tippu tõusta. Sa pead võtma riske ja mitte midagi muud teha ei ole. Sillamäe on võtnud riske on tuldud meistriliigas hõbedale ja mängitud Euroopas ja kahjuks nüüd on krahh. Infonet võttis riske tõusis ülivõimsalt tippu võideti ML mängiti CL/EL noh tuli nüüd üle ootuste sitt hooaeg ja otsustati Levaga liituda. Need klubid, kes istuvad oma mullis kükitavad seal ML tagumises pooles või keskel nagu Paided, Tammekad, Viljandid, Transid no mis kasu sellest on? On mõni noor välismaale saadud? On ligilähedalegi jõutud konkurentsi pakkumisega? On hetkel klubides mõni reaalne talent, kes võiks mõelda aste kõrgemale astumiseks? Nende klubide näol on tegemist väga ilusate rollitäitjatega meie Liigas, kes võivad mõni hooaeg mõne ilusa seeria või tulemuse pakkuda, aga laias laastus selline lähenemine liiga taset kuhugile edasi ei vii.

          Kommentaar


            Pole need piirangud midagi nii karmid. See on rohkem klubide ving ja hala. Pealegi, eurosarjas läbilöömise eelduseks ongi, et kõik on balansis - on mõned vanemad mehed ja tasemel välismängijad aga ka korralik noortetöö, kus igal aastal mitu talendikat venda peale kasvab.Siis on väikegi lootus, et aeg-ajalt kerkib esile nn kuldne põlvkond, kes areneb mühinal ja ehk ka eurosarjas edukalt mängib.
            Millal see juhtub? Flora puhul võib välja pakkuda, et mitte kunagi? Klubi ise teab, kui balanssis ta enda asju hoiab. See pole küll koht, kuhu EJL oma reeglitega sekkuma peaks.

            Kommentaar


              Mis ühendklubi puhul natuke kukalt kratsima paneb, on eelarveprotsessi äraspidisus. Tahavad saada Euroopas alagruppi, aga eelarve sõltub otseselt sellest, kas saadakse Eesti meistriks ja kui kaugel Euroopas jõutakse. See tekitab jälle olukorra, kus lubatakse maa ja ilm kokku ning eesmärkide mittetäitumisel ägisetakse võlakoorma all.

              Levada (või keski nende leerist) ütles veel, et eelarve kõigi eelduste kohaselt ei vähene võrreldes selle hooajaga. Pareiko ütles, et kõigepealt vaatame mängijad ja eesmärgid üle ning seejärel hakkame vaatama, kuidas rahalised vahendid võimaldavad. See näitab, et issid niisama pappi juurde ei pritsi ja mingit kvalitatiivset hüpet oodata on mõttetu.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                Millal see juhtub? Flora puhul võib välja pakkuda, et mitte kunagi? Klubi ise teab, kui balanssis ta enda asju hoiab. See pole küll koht, kuhu EJL oma reeglitega sekkuma peaks.
                EJL peab võtma asja laiemalt. Näiteks mõtlema ka uute mängijate pealekasvule, millest sõltub koondis jne. Mingid piirangud peavad olema.

                Kommentaar


                  Keegi võiks välja peilida, mis on nö Euroopa liiga alagrupiturniirile pääsemise hind, st kui suured on seal osalevate klubide eelarved.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Iga klubi raudne prioriteet peab olema oma noortetöö ja eurokohti on endiselt vaid kolm. Me ei saa omale lubada võidurelvastumist ühe eesmärgi nimel, saavutused peavad olema pigem loomuliku ja loogilise töö tulemus.
                    Ma olen seda umbes terve aasta üritanud kelleltki kätte saada ja nüüd sain. Praeguse arengusuuna pooldajate Meistriliiga visioon. Ma ei ole nii hea sõnameister (ja olgem ausad ei viitsi ka enam), et siit korralikku argumenteeritud debatti jätkata.

                    Lisan vaid, et minu meelest võiks mängija arengusuund olla järgmine:

                    1. noortevõistkond
                    2. 1 hooaeg II kuni Esiliigas (võib tulla ka Tallina tippsatsist laenule)
                    3. hooaeg mõnes nõrgemas Meistriliiga võistkonnas (võib tulla ka Tallina tippsatsist laenule)
                    4. 1-2 hooaega meistriliiga tipusatsis varumees-põhimees piirimail
                    5. Põhimees meistriliiga tippsatsis (abi Euroopa mängudes)
                    6. üleminek välismaale
                    7. valmis produkt koondisele (6. ja 7. võivad omavahel vahetuses olla)

                    Erandlik teekond supertalentidele

                    1. Meistriliiga tippsatsi akadeemia
                    2. 1-2 hooaega tippsatsi põhimees varumees piirimail
                    3. Meistriliiga tippsatsi põhimees (abi Euroopa mängudes)
                    4.-5. välismaa koondis

                    Ehk siis need amatöörsatsid peaksidki rohkem rõhuma oma noortele, kellest tugevamad annavad võimaluse tugevamateks ja säravamateks hooaegadeks ja mõningaks kopikaks. Need andekad peavad siirduma tippsatsidesse, kus nad peavad hakkama tulemust tegema kas kohe või hooaja pärast.

                    See, et tippsatsi oma kasvandik hakkab tulemust tegema on veidi utoopiline mõelda pikemas perspektiivis.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ma olen seda umbes terve aasta üritanud kelleltki kätte saada ja nüüd sain. Praeguse arengusuuna pooldajate Meistriliiga visioon. Ma ei ole nii hea sõnameister (ja olgem ausad ei viitsi ka enam), et siit korralikku argumenteeritud debatti jätkata.

                      Lisan vaid, et minu meelest võiks mängija arengusuund olla järgmine:

                      1. noortevõistkond
                      2. 1 hooaeg II kuni Esiliigas (võib tulla ka Tallina tippsatsist laenule)
                      3. hooaeg mõnes nõrgemas Meistriliiga võistkonnas (võib tulla ka Tallina tippsatsist laenule)
                      4. 1-2 hooaega meistriliiga tipusatsis varumees-põhimees piirimail
                      5. Põhimees meistriliiga tippsatsis (abi Euroopa mängudes)
                      6. üleminek välismaale
                      7. valmis produkt koondisele (6. ja 7. võivad omavahel vahetuses olla)

                      Erandlik teekond supertalentidele

                      1. Meistriliiga tippsatsi akadeemia
                      2. 1-2 hooaega tippsatsi põhimees varumees piirimail
                      3. Meistriliiga tippsatsi põhimees (abi Euroopa mängudes)
                      4.-5. välismaa koondis

                      Ehk siis need amatöörsatsid peaksidki rohkem rõhuma oma noortele, kellest tugevamad annavad võimaluse tugevamateks ja säravamateks hooaegadeks ja mõningaks kopikaks. Need andekad peavad siirduma tippsatsidesse, kus nad peavad hakkama tulemust tegema kas kohe või hooaja pärast.

                      See, et tippsatsi oma kasvandik hakkab tulemust tegema on veidi utoopiline mõelda pikemas perspektiivis.
                      Sellisel juhul peaksid amatöörsatsid suutma ikkagi mingi valemiga tuua endale natukenegi taset omavad noortetreenerid.

                      Kommentaar


                        Nimetage 1 klubi, kellel ei ole noortesüsteemi. Kõikidel on noortesüsteemid, muidu nad ei saaks ju Premiumliiga litsentsigi. Milleks seda KTM reeglit nii hädasti vaja on siinkohal? EJL takistab selgelt euroopa suunda pürgivaid klubisi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Mis ühendklubi puhul natuke kukalt kratsima paneb, on eelarveprotsessi äraspidisus. Tahavad saada Euroopas alagruppi, aga eelarve sõltub otseselt sellest, kas saadakse Eesti meistriks ja kui kaugel Euroopas jõutakse. See tekitab jälle olukorra, kus lubatakse maa ja ilm kokku ning eesmärkide mittetäitumisel ägisetakse võlakoorma all.

                          Levada (või keski nende leerist) ütles veel, et eelarve kõigi eelduste kohaselt ei vähene võrreldes selle hooajaga. Pareiko ütles, et kõigepealt vaatame mängijad ja eesmärgid üle ning seejärel hakkame vaatama, kuidas rahalised vahendid võimaldavad. See näitab, et issid niisama pappi juurde ei pritsi ja mingit kvalitatiivset hüpet oodata on mõttetu.
                          Ma sain aru, et loodetakse sellele, et kahest meeskonnast üritatakse värvata mängijaid, kelle koostöö omavahel sujub. Lisaks tuleb ka pink sügavam kui varasemalt, mis tagab stabiilsema hooaja. Eks näis kuidas tegelikult olema saab aga hetkel olen mina lootusrikas. Kas ma näen nende kritiseerivate postituste taga ka törtsu kadedust? Minu jaoks on Levadia olnud alati suhteliselt sümpaatne klubi ja läbi selle prisma tundub mulle küll asjal jumet olema.
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Praeguse koosseisuga Kalev pigem ikka ei ole Viljandist tugevam.
                            Ma arvan, et pigem on või sama. Aega mõlemal täiendada ka end.

                            Kommentaar


                              Kas ma näen nende kritiseerivate postituste taga ka törtsu kadedust?
                              Ma näen ainult kahjutunnet, et üks (jättes Sillamäe välja ja rääkides vaid ühinemisest) profiklubi ja kõva sats on vähem, mistõttu supp läheb lahjemaks. Ja miks peakski keegi kade olema? Flora ja Kalju ning nende fännid ju pigem võidavad sellest.

                              Kommentaar


                                Küsimus Kesale - kas TVMKst sai nüüd Levadia?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X