320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äriregistris täiesti saadaval kõigile huvilistele.

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Ära unusta, et raha kulub ka Lõuna-Ameerika ja Okeaania turneedele.
      Need peaks tasuta olema või FIFA poolt kinni makstud, sest Euroopa meeskonnad üldiselt ei viitsi seal mängida. Mihkel?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Aga olgu sõidame siis

        1) kulud1.jpg

        Esiteks koheselt hakkavad silma täiesti ebapõhjendamatud kütuse ja kulud... 120k kütuseks?

        Teiseks siin infrastruktuuride kulud on 1,9m jätke see arv meelde. Muud kulud 405k millest pole õrna aimugi kuhu see läheb ja mis kulud need ehk noh lihtsalt ilusti ära varjatud. Infrastruktuurikulusid aastal 2015 vaadates tekib küsimus, et miks siis mune sügati ja Eesti jalgpalli ei arendatud.

        Nüüd jõuame teise huvitava aruandeni
        kulud2.jpg

        Mitmesuguste tegevuskulude summa on ilusti paarikümne tuhandega nihkes. Väga ilusti tekitatud selline väikseprotsendiline mänguruum. Taaskord väga väga üldiselt toodud rida numbreid välja ja ka all pole lahti mitte midagi kirjutatud.

        NÜÜD jõuame mu lemmikkohani, kus iga lugeja saab väga edukalt ise mõelda, mis on sellise asja eesmärk

        kulud3.jpg

        Mis on mõte EJL MTÜl laenata 5,2m ja tagasi maksta 4,2m. Sihtotstarbeline toetus 2,25m, mis pole taaskord muidugi lahti kirjutatud, aga suure tõenäosusega tuli Uefalt. Sellest kasutati 1m nagu miks te ei kasuta kogu kuradi summat? Kas meie jalgpallis pole tõesti kohta kuhu seda hädasti ja ülimalt kiiresti paigutada pole?

        infrastruktuur.jpg

        Palju siin on näha lühiajalise infrastruktuuri arendamiseks kulutatud raha? 1 000 000 ja tuleme nüüd lõpuks tagasi mainitult 1 pildi juurde palju seal oli? Infrastruktuuri arenduskulud 1,9m. Lihtsalt kasutame ilma lahti kirjutamata igalpool erinevaid numbreid ja hämame?

        Täiesti ajuvaba, mis skeemitamine toimub.

        Kommentaar


          Mihkel võib jällegi ümber lükata, kuid mingi aeg tagasi vähemalt käis EJLis iga-aastaselt (?) audiitor? Mitte, et need analüüsid avalikud oleks, kuid miskit ikka jälgitakse.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Äriregistris täiesti saadaval kõigile huvilistele.
            Pole veel näinud üheski MA aruandes konkreetseid projekte või kulukohti eraldi ridadel. Heal juhul kirjutatakse midagi tegevusaruandesse, kuid väikefirma või MTÜ puhul on see enamasti üldsõnaline formaalsus.

            Kommentaar


              Teema küll Premium Liiga aga point ongi siin....ajage oma tagumikud staadionitele, orgunnige mänge kui üritusi....siis pole vaja viriseda, et kodumaise vuti areng on nadi.
              Õige jalgaplliüritus ja atmosfäär saab alguse tund-paar ennne avavilet, palju on meil selliseid liigamänge, kus vorstid särisevad, õlu voolab staadioni kõrval enne mängu, kus on klubi nänniletid, kus on kasvõi lastele tegevust...null.

              Ja seda ütleb välja loomulikult mees, kes tuleb võõrsilt

              Rogic. "See oli esimene mäng sellest ajast, kui Eestisse tulin (eelmisel suvel - toim.), mida tõeliselt nautisin - väga ehe jalgpalliatmosfäär ja kõik oli perfektne."

              "Arvan, et Eesti jalgpall vajab rohkem selliseid mänge ja üritusi. Ma näen siin liigas paljusid häid noori mängijaid, kes vajavad rohkem toetust ja rohkem sellise atmosfääriga mänge, et areneda."

              Ja siinkohal...järgmine Flora-Levadia on kalendris keset nädalat, kolmapäeval, mitte nädala lõpus....ülimalt tobe.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Sinu see esimene loosung juba ,,palju sa ise oled panustanud eesti jalgpalli´´ no piletirahaga vast ikka olen ja olen aidanud natukene nii muugagi. Teiseks väga kahju, et sa aru ei saa, et EJL SAAB raha igaaastaselt meeletult toetuste najal, aga selle eest mis on tehtud on natukene nadi. Teiseks oled sina küll viimane inimene siin foorumis, kes tuleb kellegile ütlema, et ära kiunu vingu ja mölise... Sa peaks ikka väga tugevalt vahest peeglisse vaatama budulojus.
                Kle kutt, ma olen kõvasti rohkem jalgpalli panustanud ,kui sina seda ettekujutada suudad! Ja palun tee vahet reaalsel elul ja soccerneti foorumil! Hetkel loen sinu postitusi ja mitte ühtegi reaalset fakti ei tuvasta. Sul lihtsalt lihtlabane jonn käimas! Saan aru, et sind häirib see,et EJL on panustanud päris palju väljakute ehitamisse ja renoveerimisse, kui omavalitsused ei suuda, pigem isegi ei taha sellega tegelda ja raha eraldada!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budu Vaata postitust
                  Kle kutt, ma olen kõvasti rohkem jalgpalli panustanud ,kui sina seda ettekujutada suudad! Ja palun tee vahet reaalsel elul ja soccerneti foorumil! Hetkel loen sinu postitusi ja mitte ühtegi reaalset fakti ei tuvasta. Sul lihtsalt lihtlabane jonn käimas! Saan aru, et sind häirib see,et EJL on panustanud päris palju väljakute ehitamisse ja renoveerimisse, kui omavalitsused ei suuda, pigem isegi ei taha sellega tegelda ja raha eraldada!
                  No kohe näha su attitude ,,hõlmad laiali ja mina olen kõige rohkem ja mina tean kõige rohkem ja te kõike võite ei tea kuhu käia,, ausalt vend võta kokku end. Ma tegin väga ilusa postituse, kus näitasin faktiliselt, mis on mäda. See kui sa ei suuda natukene oma peaga mõelda.
                  Sinu see kaagutamine on lihtsalt selleks, et otsida kellegi teise heakskiitu mitte midagi muud. Ise lahmid siin samamoodi, et sina oled nii palju panustanud jne jne, kuid ühtegi FAKTI sul endal ka ei ole. Kloun.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Need peaks tasuta olema või FIFA poolt kinni makstud, sest Euroopa meeskonnad üldiselt ei viitsi seal mängida. Mihkel?
                    Neid ettevõtmisi toetab osaliselt UEFA. Alaliidu eelarvest käib see ikka läbi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Mihkel võib jällegi ümber lükata, kuid mingi aeg tagasi vähemalt käis EJLis iga-aastaselt (?) audiitor? Mitte, et need analüüsid avalikud oleks, kuid miskit ikka jälgitakse.
                      Jalgpalliliitu auditeeritakse igal aastal, nii riigi siseselt kui ka rahvusvaheliselt. Eesti-sisene audiitori arvamus on alati majandusaasta aruandel juures. Rahvusvahelise auditi tellib vastavalt FIFA või UEFA.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Aga olgu sõidame siis

                        1) [ATTACH=CONFIG]5852[/ATTACH]

                        Esiteks koheselt hakkavad silma täiesti ebapõhjendamatud kütuse ja kulud... 120k kütuseks?

                        Teiseks siin infrastruktuuride kulud on 1,9m jätke see arv meelde. Muud kulud 405k millest pole õrna aimugi kuhu see läheb ja mis kulud need ehk noh lihtsalt ilusti ära varjatud. Infrastruktuurikulusid aastal 2015 vaadates tekib küsimus, et miks siis mune sügati ja Eesti jalgpalli ei arendatud.

                        Nüüd jõuame teise huvitava aruandeni
                        [ATTACH=CONFIG]5853[/ATTACH]

                        Mitmesuguste tegevuskulude summa on ilusti paarikümne tuhandega nihkes. Väga ilusti tekitatud selline väikseprotsendiline mänguruum. Taaskord väga väga üldiselt toodud rida numbreid välja ja ka all pole lahti mitte midagi kirjutatud.

                        NÜÜD jõuame mu lemmikkohani, kus iga lugeja saab väga edukalt ise mõelda, mis on sellise asja eesmärk

                        [ATTACH=CONFIG]5854[/ATTACH]

                        Mis on mõte EJL MTÜl laenata 5,2m ja tagasi maksta 4,2m. Sihtotstarbeline toetus 2,25m, mis pole taaskord muidugi lahti kirjutatud, aga suure tõenäosusega tuli Uefalt. Sellest kasutati 1m nagu miks te ei kasuta kogu kuradi summat? Kas meie jalgpallis pole tõesti kohta kuhu seda hädasti ja ülimalt kiiresti paigutada pole?

                        [ATTACH=CONFIG]5855[/ATTACH]

                        Palju siin on näha lühiajalise infrastruktuuri arendamiseks kulutatud raha? 1 000 000 ja tuleme nüüd lõpuks tagasi mainitult 1 pildi juurde palju seal oli? Infrastruktuuri arenduskulud 1,9m. Lihtsalt kasutame ilma lahti kirjutamata igalpool erinevaid numbreid ja hämame?

                        Täiesti ajuvaba, mis skeemitamine toimub.
                        Päike on lame.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Need peaks tasuta olema või FIFA poolt kinni makstud, sest Euroopa meeskonnad üldiselt ei viitsi seal mängida. Mihkel?
                          Algselt postitas asdf Vaata postitust
                          Neid ettevõtmisi toetab osaliselt UEFA. Alaliidu eelarvest käib see ikka läbi.
                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Mihkel võib jällegi ümber lükata, kuid mingi aeg tagasi vähemalt käis EJLis iga-aastaselt (?) audiitor? Mitte, et need analüüsid avalikud oleks, kuid miskit ikka jälgitakse.
                          Algselt postitas asdf Vaata postitust
                          Jalgpalliliitu auditeeritakse igal aastal, nii riigi siseselt kui ka rahvusvaheliselt. Eesti-sisene audiitori arvamus on alati majandusaasta aruandel juures. Rahvusvahelise auditi tellib vastavalt FIFA või UEFA.
                          Aitäh täpsustamast!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Päike on lame.
                            Ja kõik politseinikud on homod, kes tuleks ära hävitada?

                            Kommentaar


                              Pärnu vs Kalev mäng täna, Zelinski " Ma võin öelda mis ma tahan " 4ndale kohtunikule. Kuule härra, ei või ikka küll, ei võinud Buffon, ei Ronaldo ega keegi. Ebameeldivaks muutub see tegelane juba.

                              Kommentaar


                                Ei leidnud ei liidu, Vapruse ega ka Tre raadio kodulehelt ühtegi viidet, et nad Vaprust toetaksid. Küll aga on staadionil bänner värava taga olemas.
                                Perekondlike hüvede nautimine või on mingi muu seos?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X