320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Jalgpall on ennekõike meelelahutus ja võiks olla suunatud...

    oh wait
    Hehe, ma tean ise samuti, kellele jalka suunatud on, ent pigem siis mitte ainult ja pelgalt meelelahutuse, vaid ka ühiskonna osa ja kultuuri kandjana. Aga mu point jääb samaks: ma ei usu, et klubid sellest vaimustuses oleksid. Eesti jalka eripära, kui soovite.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Hehe, ma tean ise samuti, kellele jalka suunatud on, ent pigem siis mitte ainult ja pelgalt meelelahutuse, vaid ka ühiskonna osa ja kultuuri kandjana. Aga mu point jääb samaks: ma ei usu, et klubid sellest vaimustuses oleksid. Eesti jalka eripära, kui soovite.
      Ehk siis reaalselt poleks TOP3 rahul?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Iseenesest põnev arutelu lahti siin läinud. Näen, et arvamusi on vasakule ja paremale, olgu siis üks halvem kui teine. Keskmine joon jookseb ikkagist läbi, et jube pikk hooaeg-õlu on kallis-tegevust pole statal- sitaks külm ja umbes, et eesti vutt ongi üks igav sitt ( noh umbes, et kes seda kure-pärnu mängu ikka viitsib vaadata näiteks) Kui see kõik nüüd kõrvale jätta ja mõelda palju kui palju siinsed tegelased on panustanud eesti vuti heaollu, näiteks käies ise staadionil ja panustad oma kohalolekuga kasvõi, siis tekibki küsimus- Millal näiteks telekavaataja käis ise staadionil? Mitu mängu näiteks see hooaeg Stok käis tammekat toetamas, millal Gallacher käis mängu vaatamas? Palju neid mänge siinstel arvamusliidritel on tulnud hooaja jooksul kokku?( täiesti suvalised kasutajad tõin siin välja, mitte võtta isiklikult)

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Iseenesest põnev arutelu lahti siin läinud. Näen, et arvamusi on vasakule ja paremale, olgu siis üks halvem kui teine. Keskmine joon jookseb ikkagist läbi, et jube pikk hooaeg-õlu on kallis-tegevust pole statal- sitaks külm ja umbes, et eesti vutt ongi üks igav sitt ( noh umbes, et kes seda kure-pärnu mängu ikka viitsib vaadata näiteks) Kui see kõik nüüd kõrvale jätta ja mõelda palju kui palju siinsed tegelased on panustanud eesti vuti heaollu, näiteks käies ise staadionil ja panustad oma kohalolekuga kasvõi, siis tekibki küsimus- Millal näiteks telekavaataja käis ise staadionil? Mitu mängu näiteks see hooaeg Stok käis tammekat toetamas, millal Gallacher käis mängu vaatamas? Palju neid mänge siinstel arvamusliidritel on tulnud hooaja jooksul kokku?( täiesti suvalised kasutajad tõin siin välja, mitte võtta isiklikult)
          Isiklikult vähem, kui Piraaja mänge 2. liigas. Kuidagi tuim on istuda neutraalse pealtvaatajana inimtühjal staadionil ja külmetada üksi.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Palju neid mänge siinstel arvamusliidritel on tulnud hooaja jooksul kokku?
            Seoses elu Tartusse liikumisega eelmisel aastal on see hooaeg Kalju mängude külastus mul väiksemaks jäänud, aga koos laupäevase kodumänguga Narva vastu tuleb kokku 22 mängu 41st, seal hulgas euromäng Islandil vs Stjarnan. Kilomeetreid Eestimaa pinnal vuratud nõks alla 6000.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Isiklikult vähem, kui Piraaja mänge 2. liigas. Kuidagi tuim on istuda neutraalse pealtvaatajana inimtühjal staadionil ja külmetada üksi.
              Miks suuski kaasa ei vötnud ?

              Kommentaar


                Päris lahe lõppmäng on ees. Keegi muidu usub et Kalju võib Narva vastu eksida?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Päris lahe lõppmäng on ees. Keegi muidu usub et Kalju võib Narva vastu eksida?
                  Kalju on suuteline kõigeks! Ei imestaks üldse, kui viimases mängus hooaja esimene kaotus võetakse...
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Üldise põnevuse mõttes oleks muidugi ülim, kui Kalju kaotaks tiitli viimase mänguga ja meistriks tuleks hoopis Flora või Levadia. Loodetavasti Trans mängib oma paremate päevade mängu ja pinge püsib viimaste sekunditeni.

                    Kommentaar


                      Kui aus olla, siis kerge värin Kalju fännina on küll juba sees. Mänguni on 2p. Äge värk igatahes!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Kui aus olla, siis kerge värin Kalju fännina on küll juba sees. Mänguni on 2p. Äge värk igatahes!
                        Sama siin Flora fännina. Kõige parem mu meelest on see, et mängud täpselt samal ajal( ilmselt on paar skauti Kadriorus ja mõned Hiiul, et noh mängijaid teaksid mis seisu peale mängida) Kuid üldjoontes on siga positiivne, et enne viimast vooru pole ükski asi veel kindel. Mulle meeldib. Nagu välismaal juba.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Sama siin Flora fännina. Kõige parem mu meelest on see, et mängud täpselt samal ajal( ilmselt on paar skauti Kadriorus ja mõned Hiiul, et noh mängijaid teaksid mis seisu peale mängida) Kuid üldjoontes on siga positiivne, et enne viimast vooru pole ükski asi veel kindel. Mulle meeldib. Nagu välismaal juba.
                          Hästi öeldud, nii on!

                          Kommentaar


                            Meenub väga 2011/12 City-United saaga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Meenub väga 2011/12 City-United saaga.
                              Kes selleks Kun Agueroks saab ongi küsimus.

                              Kommentaar


                                Kahjuks mängu lõpud jäävad nägemata. Kell 14:30 hakkab ju Cardiff vs Brighton thriller
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X