320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mulle meeldib, et PJK püüdis ka Flora vastu oma mängustiilile kindlaks jääda, kuigi raske oli. Mõistetamatu on see, et tugevdusi tuuakse välismaalt püsimajäämiseks, kuigi rahalises mõttes pole vahet, kas olla Esiliiga B või A. Lisaks võiks Eestist võtta mõne hea ründaja. Rättel on vaba. Pigem tuua tugevdusi edasipääsu püüdmiseks, aga esikolmik on püüdmatu juba.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Mulle meeldib, et PJK püüdis ka Flora vastu oma mängustiilile kindlaks jääda, kuigi raske oli. Mõistetamatu on see, et tugevdusi tuuakse välismaalt püsimajäämiseks, kuigi rahalises mõttes pole vahet, kas olla Esiliiga B või A. Lisaks võiks Eestist võtta mõne hea ründaja. Rättel on vaba. Pigem tuua tugevdusi edasipääsu püüdmiseks, aga esikolmik on püüdmatu juba.
      Rättel mängis ju viimati vutti 3-4 aastat tagasi, vaevalt ta on vormis, et anda midagi PJK juurde ja ega eriti eesti turul polegi mängijaid keda tuua, kes noh annaks ka midagi juurde, et vist konteiner ukrainast oli hetkel parim lahend. Aga noh, üleüldse ma olen imestanud millises luksuses Pärnu ringkonnavutt elab, et jätkub mängijaid 3 satsile.

      Kommentaar

      Working...
      X