320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Roheline mõtlemine ei ole omane ainult värdjatele. Raimo on varem siinses foorumis avaldanud kahtlust, kuidas sinna staadionile nii palju platse mahub. Siis ei olnud kuskilt kuulda jutte puude mahavõtmisest. Millegipärast taheti neid maha võtta salaja. Luba küll olemas, aga avalikult seda välja ei öeldud. Nüüd kui avalikkus ärkas, tekkis reaktsioon, umbes sama nagu sakala keskusega. Eks see ole ju vana tarkus, et kui midagi varjatakse, võib sellest veel jama tulla.
    no sakala keskusega peaks nagu teisiti olema- seal ju luba polnud algselt maja lammutamiseks, mis nuud aga miskil moel anti salaja.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Roheline mõtlemine ei ole omane ainult värdjatele. Raimo on varem siinses foorumis avaldanud kahtlust, kuidas sinna staadionile nii palju platse mahub. Siis ei olnud kuskilt kuulda jutte puude mahavõtmisest. Millegipärast taheti neid maha võtta salaja. Luba küll olemas, aga avalikult seda välja ei öeldud. Nüüd kui avalikkus ärkas, tekkis reaktsioon, umbes sama nagu sakala keskusega. Eks see ole ju vana tarkus, et kui midagi varjatakse, võib sellest veel jama tulla.
      Sakala moodi oleks asi siis, kui see praegune jama peale Levada keskerakonnastumist momendilt laabuks.

      Kommentaar


        Kas keegi oskab kuskilt leida mingit viidet puude mahavõtmisest, mis oleks avaldatud avalikus pressis enne alanud skandaali?

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Kas keegi oskab kuskilt leida mingit viidet puude mahavõtmisest, mis oleks avaldatud avalikus pressis enne alanud skandaali?
          on sul moni viide et neid puid ei oleks tohtinud mitte mingil moel maha votta?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Roheline mõtlemine ei ole omane ainult värdjatele. Raimo on varem siinses foorumis avaldanud kahtlust, kuidas sinna staadionile nii palju platse mahub. Siis ei olnud kuskilt kuulda jutte puude mahavõtmisest. Millegipärast taheti neid maha võtta salaja. Luba küll olemas, aga avalikult seda välja ei öeldud. Nüüd kui avalikkus ärkas, tekkis reaktsioon, umbes sama nagu sakala keskusega. Eks see ole ju vana tarkus, et kui midagi varjatakse, võib sellest veel jama tulla.
            Vabandust, et ma nüüd korraks isiklikuks lähen, aga kas sa oled päris pelmeen peast või? Mis mõttes salaja ja varjatakse? Kas nüüd peaks ehitaja enne iga vähegi suurema objekti tegemist käima kõik Tallinna uksetagused oma raie- ja misiganes lubadega läbi, et näete, me hakkame seda ja seda tegema, kas teie poolest ka ikka tohib? Aastaid kasvas seal Maarjamäel malts ja võsa ja kedagi ei kottinud, kui nüüd hakatakse midagi tegema, siis on kohe lärm taevani. Enamik ehitajaid lööks külma näoga kopa maasse ilma igasuguste avalike selgitusteta ja vsjoo. Levada paneb selle asemel veel lisaks pool milli Lillepi parki, kuigi eks seegi ole kahtlemata veenvaks kininituseks, et tegu on rahaahne kapitalistiga, kellele roheline mõtlemine üdini võõras on. Ja need oma tulevase kinnisvaraäri jutud võiks ka sinnasamusesse pista. Paranoiatripp. "Eestlaste häda on see, et lolle on palju," kui klassikuid tsiteerida.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Tõmmake nüüd kisa vaiksemaks. Ma lihtsalt räägin, et tavaliselt tuleb alati skandaal, kui mingeid puid maha võtma hakatakse. Ei ole see esimene ega viimane kord ja viimane asi on mind selle pärast süüdistama hakata.

              Kommentaar


                Ja miks ikkagi ei teatatud avalikkust, et homme hakkame puid saagima? Või teatati?

                Kommentaar


                  Kusjuures endal tuleb samuti meelde, et mingid tegelased hakkasid allkijru koguma, kui nende maja eest võeti millegi laiendamiseks puud maha.

                  Samuti olid load ja asjad olemas linna poolt, lihtsalt elanikke polnud teavitatud, teati, et tuleb jama. Ametnik suure suuga seletas, et miks te ei vaadanud linna kodukalt planeeringut seda ja seda.

                  No mitte ei leia seda lehtedest üles....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                    Kusjuures endal tuleb samuti meelde, et mingid tegelased hakkasid allkijru koguma, kui nende maja eest võeti millegi laiendamiseks puud maha.

                    Samuti olid load ja asjad olemas linna poolt, lihtsalt elanikke polnud teavitatud, teati, et tuleb jama. Ametnik suure suuga seletas, et miks te ei vaadanud linna kodukalt planeeringut seda ja seda.

                    No mitte ei leia seda lehtedest üles....
                    Ära seda küll otsi, pole mõtet raisata interneti resursse. Mind lihtsalt huvitas, et kas mõnes varasemas teates Maarjamäe kompleksi kohta on juttu olnud puude mahavõtmisest. Muud midagi.

                    Kommentaar


                      Muuga ringrada jäi ka ehitamata, sest ehitamise otsustamine sattus ajale kui rohelised hakkasid häält tõstma. Hiljem luitusid rohelised loomulikult ära ja ka Eesti riigile jäi väljamaalt välispapp olemata, sest rohelistele anti roheline tuli. Praegu kimaksid Asmeri poiss ja võibolla mõni talent veel, kes ringraja ehitamise korral oleks karti istuma pugenud, seal võidu Alonso, Montoya ja Jäämehega.

                      Kommentaar


                        Paraku või õnneks (?) on rohelised üpris suur jõud, kuigi hääli saavad nad vähe. Nendega mitte arvestamine võib vahel kurjalt kätte maksta. Kusjuures ärge nähke siin mingit pahatahtlikkust Levadia suhtes, lihtsalt elus on tavaliselt nii olnud.

                        Kommentaar


                          mul näiteks ei ole roheliste ja roheluse vastu mitte kõige vähematki, aga kuskil on lõppude lõpuks ikkagi punkt, kus rohelise mõtlemise ja terve mõtlemise teljed lõikuvad. eks seesamune punkt muidugi jälle asub igaühe jaoks kuigivõrd erinevas kohas...
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            mul näiteks ei ole roheliste ja roheluse vastu mitte kõige vähematki, aga kuskil on lõppude lõpuks ikkagi punkt, kus rohelise mõtlemise ja terve mõtlemise teljed lõikuvad. eks seesamune punkt muidugi jälle asub igaühe jaoks kuigivõrd erinevas kohas...
                            Ütlen viimast korda, et ma lihtsalt konstanteerin fakti, et rohelistega tuleb arvestada ja puude mahavõtmist oleks kasulik eelnevas pressiteates mainida. Teine variant oleks kiiresti kõik maha võtta, enne, kui jaole saavad. Karta polnud justkui midagi, kuna load olid ju olemas. Aga, ju ei olnud lihtsalt sportlikku õnne, poolajavileks olid kohtunikud kohale jõudnud.

                            Ja see imelik pressiteade:
                            *
                            Tallinna FC Levadia, kes kujundab Maarjamäe staadionist tänapäevase treeningukompleksi, istutab staadioni ehitusele ette jäävate puude kompenseerimiseks Lillepi parki poole miljoni krooni eest uusi puid.
                            Pealinna Maarjamäe staadioni rendikonkursi võitnud Tallinna FC Levadia renoveerib staadioni ja kujundab sellest klubi keskuse, mille moodustavad täismõõtmetega soojendusega muruväljak, tehismuruväljak sügisesteks või varakevadisteks treeninguteks ning kolm-neli harjutusväljakut lastele ja noortele. *

                            Ilmus see EPLis, Äripäevas ja ME-s. Seega ajalehtede eksimus see ei tohiks olla. Millegipärast on kirjas soojendusega muruväljak, mitte soojendusega kunstmuruväljak?

                            Kommentaar


                              ok, aga kus rohelised enne olid kui load valjastati? kas tahate vaita et kogu see Maarjamae kompleksi ehitus oli salajases? et keegi ei teadnud, et puid maha voetakse jne?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                ok, aga kus rohelised enne olid kui load valjastati? kas tahate vaita et kogu see Maarjamae kompleksi ehitus oli salajases? et keegi ei teadnud, et puid maha voetakse jne?
                                Tõesti ei tea. Ratas on ka vist roheline. Näiteks mina, kui tavaline jalgpallisõber, ei teadnud sellest midagi, et puid maha võetakse. Ja selles, et ma lehti ei loe, ei tasu mind süüdistada. See oleks küll kõige rumalam süüdistus. Oleksin tänulik, kui keegi leiaks kuskilt lehtedest teate selle kohta, et Maarjamäel tuleb hulga puid maha võtta. Äkki olen unustanud või pole sattunud lugema. Ega ma seda ei välista. Kusjuures ei tasu arvata, et ma neid puid taga nutan. Ma tahaks lihtsalt, et siin foorumis oleks võimalik kainelt arutada kujunenud asjaolude üle. Ja kui keegi arvab, et talle või tema soovitud tulemusele on ülekohut tehtud, siis ei ole tõesti ilus mind selles süüdistada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X