320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esiteks - sa ei ole tõenäoliselt Maarjamäel käinud ja vaadanud, mis seal täpselt tehtud on. Ma ka ei ole, kuid ma ka ei plärise, sest ma ei tea. Sina muidugi hädaldad.

    Teiseks - Levadal ja Levadial EI OLNUD absoluutselt mingit kohustust nende puude raiumist või mitteraiumist kuskil kuulutada. Nad olid saanud niigi 37, või kui palju neid oligi, kooskõlastust ja tegid oma asja täiesti rahulikult. Toome lihtne näite - sa tahad oma maja taha basseini teha, kuid seal on viis tamme ees. Kas sa käiks kõik naabrid läbi ja paneks veel kuulutuse ka lehte, et sa hakkad neid puid maha saagima? Ma küll ei usu, sest see on sinu maa ja see on sinu plaan ning sul on täielik õigus seda ka teha.

    Kolmandaks - roheline mõtlemine ei ole küll värdjatele, kuid väited nagu nüüd oleks tallinlaste elukeskkond rikutud, on naeruväärsed. Kes seal tammede või võsa vahel jalutamas käis? Sina? Millal? Või kuidas võrrelda elukeskkonna vaatenurgast noortespordile võimaluste loomist ja nt. 50 tamme raiumist?

    Kokkuvõttes - sina ei pidanudki nendest puudest midagi teadma, sest see pole lihtsalt sinu asi ja selleks teavitamiseks polnud ka vajadust-nõuet. Oleks see nõue olemas, võibolla sa oleks siis kuulnud, kuid tõenäoliselt oleks siis küsitud vaid naabritelt, sest tavaliselt käivad nt. juurdeehituste puhul asjad täpselt nii.

    Et sa pole seal ka käinud, on sinu virin seda rumalam, sest tõenäoliselt ei tea sa sedagi, kas tegu on tammede või tegelikult võsana, mis on tammedena kirja pandud.

    Arutle nüüd kainelt edasi.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Ma arvan, et tahtsid öelda, et ta õpib TTÜ-s eesti keeles.
      Sul on õigus.

      Kommentaar


        Huvitav, et kõik vaikisid ajal, mil esimese Eesti jalgpalliväljaku kohal (endine ETK muruväljak, Bensiini tänaval) ehitati korterelamut...

        Kas MÕNEDEL on puudest kahju või asi on banaalses kadeduses (mitte "oma poiss" ehitab pealinnas jälgpallikompleksi OMA RAHA EEST) ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
          Huvitav, et kõik vaikisid ajal, mil esimese Eesti jalgpalliväljaku kohal (endine ETK muruväljak, Bensiini tänaval) ehitati korterelamut...
          Parandan. Tegemist oli Eesti esimese _jalgpallistaadioni_ asukohaga. Seal oli kas Tallinna Spordi (või Estonia?) puutribüünidega staadion. 1944. aastal hävis sõjakeerises. Esimene väljak kui selline võis olla siis see, kus tehti esimene ametlik mäng? Ehk siis mul on meeles, et see koht Tartus, kus praegu on ülikooli staadion.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Esiteks - sa ei ole tõenäoliselt Maarjamäel käinud ja vaadanud, mis seal täpselt tehtud on. Ma ka ei ole, kuid ma ka ei plärise, sest ma ei tea. Sina muidugi hädaldad.

            Teiseks - Levadal ja Levadial EI OLNUD absoluutselt mingit kohustust nende puude raiumist või mitteraiumist kuskil kuulutada. Nad olid saanud niigi 37, või kui palju neid oligi, kooskõlastust ja tegid oma asja täiesti rahulikult. Toome lihtne näite - sa tahad oma maja taha basseini teha, kuid seal on viis tamme ees. Kas sa käiks kõik naabrid läbi ja paneks veel kuulutuse ka lehte, et sa hakkad neid puid maha saagima? Ma küll ei usu, sest see on sinu maa ja see on sinu plaan ning sul on täielik õigus seda ka teha.

            Kolmandaks - roheline mõtlemine ei ole küll värdjatele, kuid väited nagu nüüd oleks tallinlaste elukeskkond rikutud, on naeruväärsed. Kes seal tammede või võsa vahel jalutamas käis? Sina? Millal? Või kuidas võrrelda elukeskkonna vaatenurgast noortespordile võimaluste loomist ja nt. 50 tamme raiumist?

            Kokkuvõttes - sina ei pidanudki nendest puudest midagi teadma, sest see pole lihtsalt sinu asi ja selleks teavitamiseks polnud ka vajadust-nõuet. Oleks see nõue olemas, võibolla sa oleks siis kuulnud, kuid tõenäoliselt oleks siis küsitud vaid naabritelt, sest tavaliselt käivad nt. juurdeehituste puhul asjad täpselt nii.

            Et sa pole seal ka käinud, on sinu virin seda rumalam, sest tõenäoliselt ei tea sa sedagi, kas tegu on tammede või tegelikult võsana, mis on tammedena kirja pandud.

            Arutle nüüd kainelt edasi.
            Esiteks mina ei hädalda. See on juba sinu probleem, kui sa sellest nii aru saad. Hädaldavad siin ikka teised, nende hulgas sina.
            Teiseks on see basseini näide muidugi kummaline ja ei viitsiks selle üle arutlema hakatagi.
            kolmandaks: miks peaks mina sealkandis jalutamas käima? Taas rumal küsimus.

            Minu arvates oleks kogu asi palju ilusamalt välja kukkunud, kui oleks teavitatud Pirita üldsust, et me võtame siin teatud hulga puid maha ja korrastame selle kompenseerimiseks 0,5 milj. eest mingit muud parki või metsa. Või äkki ei tohi niimoodi ette teatada?

            Kordan veelkord eriti taipamatule, et kust leiad sa antud teemas minupoolset virinat?
            PS: vaatasin, et Raimo paar päeva tagasi justkui virises, aga Raimo on ilmselt sulle liiga suur autoriteet, et temaga vaielda?

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              PS: vaatasin, et Raimo paar päeva tagasi justkui virises, aga Raimo on ilmselt sulle liiga suur autoriteet, et temaga vaielda?
              Raimoga oleme salaarmukesed ja omavahelised vastuolud klaarime söögilaua taga. Rein, hoia käpad eemal!

              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Jaan,
                Oma raamutus Tiit Lääne kirjutab, et esimene jalgpalli MURUVÄLJAK oli ju Tallinnas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Raimoga oleme salaarmukesed ja omavahelised vastuolud klaarime söögilaua taga. Rein, hoia käpad eemal!

                  Lähen täna raimo ja Jaaniga Angelisse. Sa toksi seent edasi, Tartus.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                    Jaan,
                    Oma raamutus Tiit Lääne kirjutab, et esimene jalgpalli MURUVÄLJAK oli ju Tallinnas.
                    Täiesti võimalik, aga sa ei täpsustanud enne, et seda mõtlesid. Tuleb nüüd veel meelde, et rahvuskoondise esimesed mängudki toimusid kruusaväljakul. Oli teine kuskil Härjapea oja juures praeguse bussijaama kandis.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust

                      Ja see imelik pressiteade:
                      *
                      Tallinna FC Levadia, kes kujundab Maarjamäe staadionist tänapäevase treeningukompleksi, istutab staadioni ehitusele ette jäävate puude kompenseerimiseks Lillepi parki poole miljoni krooni eest uusi puid.
                      Pealinna Maarjamäe staadioni rendikonkursi võitnud Tallinna FC Levadia renoveerib staadioni ja kujundab sellest klubi keskuse, mille moodustavad täismõõtmetega soojendusega muruväljak, tehismuruväljak sügisesteks või varakevadisteks treeninguteks ning kolm-neli harjutusväljakut lastele ja noortele. *

                      Ilmus see EPLis, Äripäevas ja ME-s. Seega ajalehtede eksimus see ei tohiks olla. Millegipärast on kirjas soojendusega muruväljak, mitte soojendusega kunstmuruväljak?
                      Ilmselt oli viga allikas.
                      Viktor Levada avalikus kirjas Tallinna Linnavalitsusele on kirjas nii:


                      Oleme kavandanud soojenduse ja valgustusega kunstmuruväljaku valmimise hiljemalt jaanipäevaks, naturaalse murukattega väljakud peaksid olema rajatud augusti keskpaigaks.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Minge kohale:

                        FC Levadia korraldab Maarjamäe staadionit tutvustava pressiürituse

                        FC Levadia korraldab reedel, 2. veebruaril kell 11.30 Maarjamäe staadionil
                        pressibriifingu, kus tutvustatakse lähemalt klubi uue treeningbaasi
                        projekti ning vastatakse ajakirjanike küsimustele.

                        Üritusel osalevad FC Levadia president Viktor Levada, FC Levadia direktor
                        Juri Tšurilkin, Maarjamäe jalgpalliväljakute rajamise projekti peatöövõtja
                        Talter AS projektijuht Priit Kuldsaar ning kompleksi projekteerija Teet
                        Ilves EJL Ehitusbüroost.

                        Meediaesindajad on oodatud!

                        Kas keegi muude murede seas kohal ka käis?

                        Kommentaar


                          FC Levadia kodukas kirjutab:

                          Antalyas treeninglaagris viibiv FC Levadia esindusmeeskond peab eelseisva kümne päeva jooksul viis kontrollkohtumist Venemaa ja Ukraina klubidega.

                          Kontrollkohtumiste ajakava
                          10. märts: FC Levadia Tallinn - Kuban Krasnodar (RUS)
                          12. märts: FC Levadia Tallinn - Nosta Novotroitsk (RUS)
                          14. märts: FC Levadia Tallinn - Stal Altševsk (UKR)
                          17. märts: FC Levadia Tallinn - Torpedo Moskva (RUS)
                          19. märts: FC Levadia Tallinn - Lutš Vladivostok (RUS)

                          FC Levadia esindusmeeskond naaseb Türgist 20. veebruaril.

                          Huvitav miks nad märtsis Meistriliiga ajal Türgis kontrollkohtumisi peavad, samas kui nad praegu 20. veebruarini ise kohal on. Võiks ju siis veebruaris ikka pidada

                          Kommentaar


                            V-o trükiviga, sest kirjutatud on "eelseisva kümne päeva jooksul".
                            Nii või naa, igatahes asjalik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas süstik Vaata postitust
                              V-o trükiviga, sest kirjutatud on "eelseisva kümne päeva jooksul".
                              Nii või naa, igatahes asjalik.
                              Eks me kõik saame aru mida nad silmas peavad, aga ikka on tore.
                              Teoreetiliselt on ka märtsi päevad alles "eel".

                              Kommentaar


                                Krasnodari Kuban pidas täna koguni 3 mängu korraga ja kui uskuda nende kodukat, siis Levadia vastu mängiti 10 mehega, kuna mehi nappis. Ka esinduskooseis vahetusi ei teinud, vaid duublis tehti 1 vahetus. Laizans mängis Levadia vastu ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X