320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    eestimehega ei ole mõtet üldse rääkida kui kasvõi kaudselt oleks teema seotud floraga kuna see mida ta siis rääkima hakkab on juba ette teada.
    Olgem ausad Flora põhimeeskonna poisid pole ka tehniliselt nii head kui enamus Levadia duubli pallurid. Samas ma arvan, et Kotenko,Kink,Purje,Kostja vast lahkuvad teised vb jäävad. Muidugi Lemsalu loobub suure tõenäosusega. Siis peaksid võimalusi saama vast Komarov, Morozov,Sass,Taijo,Saag ning ka Sadrin. Mis võib jällegi hea olla tervikuna Eesti koondisele. Samas võib järgmisel hooajal neil kindlasti piisavalt taset olla, et kulla eest heidelda.

    Kommentaar


      Kas keegi oskab Marmori selle aasta tegemistest lähemalt rääkida?
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        Tervisehädad, aga putsasid põõsasse visanud pole ning loodab naasta.

        Kommentaar


          Kas Levadia lennuk kukkus alla? Ootasime neid lennujaamas, neid ei tulnud...
          Meie lennuk tuli Oslost tund varem, ootasime ja ootasime...
          lõpuks loobusime.

          Kommentaar


            kõik on korras, lennu start hilines lihtsalt 20 minutit.

            aaja, punatähtede fännid pidasid end väga hästi üleval, mitte ühtegi raketti japuha.
            /

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Olgem ausad Flora põhimeeskonna poisid pole ka tehniliselt nii head kui enamus Levadia duubli pallurid.
              dogmaatiline lause

              Kommentaar


                Rangers on tegelikult üks vähemhirmsaid vastaseid asetatud klubide reas. Nägin nende mängu Zetaga ning seal oli olukord üsna tasakaalus. Glasgow võitis 2:0, kuid need väravad olid totaalsed fluke´d. Muidugi esmalt peab punatähed ära kustutama.

                Kommentaar


                  Rangers on tõesti kõige parem vastane, sest on ta ju ikkagi publikumagnet samas mitte kõige tugevam.
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    Ülehomme on siis äge päev.

                    Kadriorgu sellise ilmaga, sellisel ajal - TÄISMAJA?
                    Kui Levadia võidab, no ma ei tea, mis siis juhtub.

                    Aga Rangers on ka väärt vastane, kuigi oleks võinud mõni ägedam klubi vastu tulla, sest järgmisest ringist vaevalt edasi saab, UEFA koht oli nii kui nii kindel.
                    Aga jahm. Mina ootan kolmapäeva.

                    Kommentaar


                      Käisin just piletilevi kodukal, seal kirjas, et mäng välja müüdud, mis toimub? Ma pean kolmap telekat vaatama?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rix Vaata postitust
                        Käisin just piletilevi kodukal, seal kirjas, et mäng välja müüdud, mis toimub? Ma pean kolmap telekat vaatama?
                        Täitsa vituuz Krt. ma mõtlesin ,et teed nalja. Ja ongi tekst üleval.
                        No ma ronin küll seekord üle aia ,kui biljeedid otsas.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Oi kui tore oleks kui keegi seda ETV signaali Sopcastiga edastaks
                          sigpicSupport your local football team.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas martkyeah Vaata postitust
                            Oi kui tore oleks kui keegi seda ETV signaali Sopcastiga edastaks
                            Ehk kannab RTS jälle üle, kuigi see natukene ebatõenäoline
                            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                            Ken Lee tulibu dibu douchoo

                            Kommentaar


                              RTS'i pealt tuleb jälle esimene poolaeg... hea seegi.
                              sigpicSupport your local football team.

                              Kommentaar


                                Piletilevil on vist mingid probleemid ,sest nüüd uuesti vaadates annb infot,saab tellida. Loodame ,et see on ikka õige jutt. Igatahes mina lendan peale ja ostan ära enne ,kui asi tõesti jamaks läheb
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X