320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teeveekolme uudistes teati rääkida, et sebis endale väe jaoks arstitõendi.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      teeveekolme uudistes teati rääkida, et sebis endale väe jaoks arstitõendi.
      supper siis

      Kommentaar


        jah
        kangesti valutava põlvega kink mängis terve kohtumise
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Algselt postitas mg Vaata postitust
          jah
          kangesti valutava põlvega kink mängis terve kohtumise
          Ju astus Keskerakonda. Ehk sai omale ka korteri 70k-ga.

          Kommentaar


            ... ja kaotasid ikkagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaak Vaata postitust
              see peaks olema hr.Puri isiklikult
              Täpselt nii ongi
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Nojah mage lugu ausalt küll - kas siis niimoodi peab asju ajama ? Arstliku komisjoni ees nutta , et põlv on katki ja siis samal päeval mängida kogu kohtumine ML-is kaasa ? TV3 video siin - http://www.delfi.ee/news/paevauudise...hp?id=17065950

                Kommentaar


                  Algselt postitas ugla Vaata postitust
                  Nojah mage lugu ausalt küll - kas siis niimoodi peab asju ajama ? Arstliku komisjoni ees nutta , et põlv on katki ja siis samal päeval mängida kogu kohtumine ML-is kaasa ? TV3 video siin - http://www.delfi.ee/news/paevauudise...hp?id=17065950
                  ei ole mage lugu, mida kaotab eesti sõjavägi kui kink sinna ei lähe?? kui sai end ära nihverdada siis tubli poiss

                  Kommentaar


                    Kuidagi imelik, aga tundub, et Kink nihverdab end niimoodi spordiroodust jalaväkke?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      ei ole mage lugu, mida kaotab eesti sõjavägi kui kink sinna ei lähe?? kui sai end ära nihverdada siis tubli poiss
                      Sulle on valetamine nähtavasti elunormiks kui sa teda selle eest kiidad. Minu meelest heidab see aga halba varju nii talle endale , klubile kui ka Eesti jalgpallile üldse. Ja see ON mage lugu. See kas tippsportlased peaksid armeeteenistuse läbima on hoopis teine asi. Ning aina põnevamaks läheb - Rüütli ei teadnud asjast midagi http://sloleht.ee/index.aspx?id=248433

                      Kommentaar


                        Tegelikult on asi lihtne. Täna sai ära, homme siirdub välismaale ja ongi korras. Pole vaja seal sõjaväes passida. Kõik muu tundub praegu udujutuna.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ugla Vaata postitust
                          Sulle on valetamine nähtavasti elunormiks kui sa teda selle eest kiidad. Minu meelest heidab see aga halba varju nii talle endale , klubile kui ka Eesti jalgpallile üldse. Ja see ON mage lugu. See kas tippsportlased peaksid armeeteenistuse läbima on hoopis teine asi. Ning aina põnevamaks läheb - Rüütli ei teadnud asjast midagi http://sloleht.ee/index.aspx?id=248433

                          mind ajab närvi see et üldse selliseid sportlasi sõjaväkke võetakse, seega kiidan heaks et nad saavad ära ükskõik kuidas, sest ma tean kuidas kahel väga suure tulevikuga sportlasel sõjavägi rikkus ära kogu karjääri

                          Kommentaar


                            Ma leiaksin spordirühmas suure plussi - sinna kuuludes tekib sportlasel isegi paremad võimalused sportliku taseme tõusuks. Spordirühma kuuludes on võimalik treeningutel osaleda täpselt samamoodi nagu tsiviilis, kuid õhtuti pole võimalik dringitama minna
                            Iseenesest ei kaota armee tõesti midagi, kui Kink sinna ei lähe ja mul pole ka kade meel, kui Kink erinevalt paljudest teistest meestest säästab 8 kuud.
                            Kuid sellist juttu ajada, et kaitsevägi rikub tervist ja mingeid muude vabanduste taha pugemine on odav. Öelgu otse, mida ajateenistusest arvab ja asi vask.

                            Kommentaar


                              Sellest teemast on nagu ennegi juttu olnud, aga kuidas üldse mujal riikides sellise asjaga on. No kas Inglismaal ja muudes jalgpalliriikides võetakse ka noori talente sõjaväkke?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Erko Vaata postitust
                                Sellest teemast on nagu ennegi juttu olnud, aga kuidas üldse mujal riikides sellise asjaga on. No kas Inglismaal ja muudes jalgpalliriikides võetakse ka noori talente sõjaväkke?
                                inglismaal pole sõjaväe teenistus kohustuslik

                                venemaal ei võeta näiteks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X