320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    täpselt minu küsimuse võtsid ära
    need arvestatavad mängijad, kes on klubist lahkunud, on seda teinud ikka vast selle mõttega, et minna välismaale ennast edasi arendama
    kui põhjuseks oleks see, et Levadial ei ole piisavalt fänne, siis me näeksime ju neid samu mehi mängimas Nõmme Kaljus, klubis, kellel on siin nüüd kõige suurem fänniarmee
    fännid on mitteamatöörist mängija jaoks pigem ikka boonus, kui see oleks ajendiks klubi valikul, oleks see väga ebaproffessionaalne suhtumine
    Miks peaks mängima välismaal, kui saad ka koduliigas? Sellepärast, et kodune tase on nigel ning pole kellegile mängida. Mängijate ainuke eesmärk on saada välismaale, kuigi nende klubide tase pole vbl üldse paremgi kui siinsel Levadial või Floral.

    Aga nagu ma näen, siis sa pole huvitatud fänlusest. Seega nõustun Kunniga, kellel selliseid satse vaja, ainult tulemusele kah mängida ei saa. Ja põhimõtteliselt vahet pole kes see liider meil on, tase niigi nigel, isegi Balti liigas saame kõik mängud pähe. Olgu siis liider Levadia või Vaprus. Teise näol on aga tegemist klubiga. Klubiks saab nimetada võistkonda, kellel on olemas fännid.

    Ja see et sa valid fännidega tiimi on ebaprofessionaalne?
    Kellele muule sa siis mängid, kui mitte fännidele? Mina ootaks pigem kõrgliigasse näiteks Paidet, kus on lootust, et tekib fänlus. Kõrgliiga vajab intriigi ning seda ei saa ainult mänguväljakul, vaid tribüünil.

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      fännid on mitteamatöörist mängija jaoks pigem ikka boonus, kui see oleks ajendiks klubi valikul, oleks see väga ebaproffessionaalne suhtumine

      Eestis kohe kindlasti ei näita see ebaprofessionaalset suhtumist. Paljudel tugevatel Meistriliiga mängjatel on olnud kuhugi Vene/Norra/Rootsi esiliigasse minnes põhiajendiks, et seal on kellele mängida. Eesti Meistriliiga suurim probleem pole mitte nõrk tase, vaid publiku puudumine. Seega on igati loogiline, et Eestis on klubi valikul ajendiks ka fännide ja publiku olemusolu.

      Sinu emotsionaalse postituse rumaluse põhjendamiseks ma ei hakka aega raiskama, sest ma usun, et sa saad ise ka aru mis seal rumalat oli. Kui ei, siis on lihtsalt kurb.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Miks peaks mängima välismaal, kui saad ka koduliigas? Sellepärast, et kodune tase on nigel ning pole kellegile mängida. Mängijate ainuke eesmärk on saada välismaale, kuigi nende klubide tase pole vbl üldse paremgi kui siinsel Levadial või Floral.

        Aga nagu ma näen, siis sa pole huvitatud fänlusest. Seega nõustun Kunniga, kellel selliseid satse vaja, ainult tulemusele kah mängida ei saa. Ja põhimõtteliselt vahet pole kes see liider meil on, tase niigi nigel, isegi Balti liigas saame kõik mängud pähe. Olgu siis liider Levadia või Vaprus. Teise näol on aga tegemist klubiga. Klubiks saab nimetada võistkonda, kellel on olemas fännid.

        Ja see et sa valid fännidega tiimi on ebaprofessionaalne?
        Kellele muule sa siis mängid, kui mitte fännidele? Mina ootaks pigem kõrgliigasse näiteks Paidet, kus on lootust, et tekib fänlus. Kõrgliiga vajab intriigi ning seda ei saa ainult mänguväljakul, vaid tribüünil.
        Mario, väga loll jutt. Fännidele võid sa töö kõrvalt mängida. Tööd teed sa ka selleks, et ära elada mitte et saaksid mõned kroonid ja saaksid ülemuselt roppumoodi kiita. Pärnul ja Kaljul on küll toredad fännid, kuid proffid nad veel pole ja seepärast ka mängija valib meeskonna kus ta saab kui mängija areneda ning sobival juhusel end proovile panna vähe tugevamas liigas. Nii mõnigi mängija on enda tuleviku nimel valinud Flora või Levadia, kuid mitte Kaljut.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Nii mõnigi mängija on enda tuleviku nimel valinud Flora või Levadia, kuid mitte Kaljut.
          Kalju on nüüd alles vähem kui kuuga fänluse ja publiku poolest väga atraktiivseks klubiks muutunud, varem poleks olnudki põhjust Kaljut valida. Ma usun, et hetkel oleks Kalju valijaid päris suur hulk, sest lisaks fänlusele ja publikule on Kaljul ka sportlikus mõttes visioon olemas.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Mario, väga loll jutt. Fännidele võid sa töö kõrvalt mängida. Tööd teed sa ka selleks, et ära elada mitte et saaksid mõned kroonid ja saaksid ülemuselt roppumoodi kiita. Pärnul ja Kaljul on küll toredad fännid, kuid proffid nad veel pole ja seepärast ka mängija valib meeskonna kus ta saab kui mängija areneda ning sobival juhusel end proovile panna vähe tugevamas liigas. Nii mõnigi mängija on enda tuleviku nimel valinud Flora või Levadia, kuid mitte Kaljut.
            See on kõigest minu arvamus, tore kui sinu oma teistsugune. No näiteks kui ma oleks laulja ning mul oleks valida, kus esineda, kas Eestis kus vaatab etteastet 1000 inimest või Lätis, kus vaatab 10000, siis oleks valik ju selge.

            Mille nimel üldse püüelda jalgpalluriks, kui pole kellegile mängida?

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              See on kõigest minu arvamus, tore kui sinu oma teistsugune. No näiteks kui ma oleks laulja ning mul oleks valida, kus esineda, kas Eestis kus vaatab etteastet 1000 inimest või Lätis, kus vaatab 10000, siis oleks valik ju selge.

              Mille nimel üldse püüelda jalgpalluriks, kui pole kellegile mängida?
              See oli nüüd küll väga sitt näide ausalt öeldes
              Ei saagi aru, kumb valik siis selge on? Eesti laulja valiks kahtlemata Eesti, Läti oma Läti, mõne teise riigi omal oleks suht pohhui, aga sama honorari korral valiks tõenäoliselt Läti.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Nii mõnigi mängija on enda tuleviku nimel valinud Flora või Levadia, kuid mitte Kaljut.
                tõesti, to be fair pole kalju olnud valik väga kaua. Ehk vaatame aasta/paari pärast kas see lause siis on tõsi parem. praegu vara veel sellest rääkida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  See on kõigest minu arvamus, tore kui sinu oma teistsugune. No näiteks kui ma oleks laulja ning mul oleks valida, kus esineda, kas Eestis kus vaatab etteastet 1000 inimest või Lätis, kus vaatab 10000, siis oleks valik ju selge.

                  Mille nimel üldse püüelda jalgpalluriks, kui pole kellegile mängida?
                  Tõesti praegusel ajal on ju oluline,et kõik su soengut ja välimust kiidaks ning eriti tore on ju ilusate putsadega ässata. Kindlasti on ka siis klubis rohkem lööki. Kindlasti pole tähelepanu see kõige tähsam faktor jalgpalluriks saamisel. Tähtsaim majanduslik pool ja soov tegeleda mis sulle meeldib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                    Eestis kohe kindlasti ei näita see ebaprofessionaalset suhtumist. Paljudel tugevatel Meistriliiga mängjatel on olnud kuhugi Vene/Norra/Rootsi esiliigasse minnes põhiajendiks, et seal on kellele mängida. Eesti Meistriliiga suurim probleem pole mitte nõrk tase, vaid publiku puudumine. Seega on igati loogiline, et Eestis on klubi valikul ajendiks ka fännide ja publiku olemusolu.
                    nii mõtledki või? sa teed vist nalja? su jutt on nii rumal, aga ma ei viitsi hakata põhjendama, sest ma usun, et sa saad ise ka aru mis seal rumalat on. kui ei, siis on lihtsalt kurb
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar



                      levadia nüüd klubide edetabelis 72.
                      eelmisel aastal 74.

                      Kommentaar


                        Jutt, et jalgpallurid ei mängi vaatajatele... No andke andeks. Kas inimestel on kadunud selge mõistus ja ratsionaalne mõtlemine? Vaatajad- olgu siis tribüünil või teleka ees, on need, kes toovad otseselt ja kaudselt sponsorite kaudu klubile raha. Mille eest neile palka makstakse. Mõned isendid võivad olla Eestis, kes tambivad selle omast taskust kinni, kudi kahjuks või õnneks saab ka nende jaks ükskord otsa. Viitsimine ja tahtmine mõlemad. Kes ei suuda juba palku maksta, kes mõtleb mängijate müügile paaniliselt, et midagigi tagasi teenida. Likvideeritakse tulemust, aga mitte põhjust. Ja põhjus on see, et raha voog klubisse algab fännidest. Kalju on selles mõttes võrreldes Levadiaga hea näide- promo, fännide hulk, kajastatus meediaga on kaasa toonud arvestatava raha sissevoolu piletitelt, uutelt sponsorlepingutelt.
                        Mõtlemist nii Levadiale, kui ka teistele piisavalt...
                        Ärge mossitage.
                        Nautige kevadet murul. Jalgpallimurul...
                        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                        Kommentaar


                          ega keegi juhuslikult tänast mängu ei striimi?
                          myp2p.eus igatahes ei olnud.

                          Kommentaar


                            lihtsalt armastan
                            ilusad hetked täna "kuidas selle kohta öeldaksegi hundi ... karukoopas"
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              mis sul venelaste vastu on?

                              Kommentaar


                                Kaklema kipuvad...
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X