320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas xlehax Vaata postitust
    Hmm nagu mina näen,Flora fännide seas on väga populaarsed rusofoobilised keelitused.Miks siis mitte teha väikset Fair Play,eh?
    NB! Not on playstation

    Kommentaar


      LIVE-ülekanne!

      Kommentaar


        Ja Scarface on teinud sama mis Vaprus - Tuleviku mängu supermees.

        Ehk siis Jevdokimov.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Kink peale 3ndat väravat "Kalju ime lutti!"

          Kommentaar


            Kõige parem hetk oli ikka see, kui Kalju fännid hakkasid kisama: "raš, dva, trii - levadia šasi" ja sellele vastasid Levadia fännid hüüdega: "Nõmme Kalju, imeb palju". See, kuidas nad seda karjusid seda sellise vene aktsendiga oli nagu meeletult hea ja võttis muigele . Keep up the good work

            Kommentaar


              Mis asja, Levadia fännid oskavad eesti keeles ka midagi välja mõelda?
              slimm.ee

              Kommentaar


                täiega omatud
                Taki, abiellu minuga!!!
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  Taki, abiellu minuga!!!
                  See on väga gei.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    See on väga gei.
                    oi, kuidas Su suured uudishimust punnitavad silmad siis seda pole märganud?

                    Kommentaar


                      Aaok.
                      Tänks smörgasbörd.

                      See nimi eksitab lihtsalt.
                      Võib-olla on tegu transseksuaaliga? (SEDA ÜTLEKS rein.)
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        There are few things I'd like to mention First of all,there were some noobs with us,I mean people whom we'd seen for the first time so if there were some weird things they're not really our fault.Secondly,if you consider yourself "Ultras",then you sure must be aware that ultras dont only care about support,but ultras ALWAYS stand in fight,when they're asked by their opponents.If you want to have a fight(fairplay and stuff) after a game - we are always welcome,but if you don't plan any "violent behaviour"...then perhaps you should consider yourselves scarfers or whatever and never provoke us.And finally,if we hear "tibla" shoutings next time,it will be harder for guys to stay cool,you know
                        P.S.Mina ei viitsi kirjutada seda eesti keeles,sest mind häirib kui mulle räägitakse minu gramaatika vigadest
                        No one likes us,we don't care...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas xlehax Vaata postitust
                          P.S.Mina ei viitsi kirjutada seda eesti keeles,sest mind häirib kui mulle räägitakse minu gramaatika vigadest
                          need, kes grammatika pärast vinguvad on jobud
                          Normaalsed inimesed nii ei tee (Y)
                          Kirjuta julgesti Eesti keeles, saad harjutada!!
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xlehax Vaata postitust
                            P.S.Mina ei viitsi kirjutada seda eesti keeles,sest mind häirib kui mulle räägitakse minu gramaatika vigadest
                            Vahetpole kuida sa end väljendad, peaasi, et teed seda teistele arusaadavalt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas xlehax Vaata postitust
                              P.S.Mina ei viitsi kirjutada seda eesti keeles,sest mind häirib kui mulle räägitakse minu gramaatika vigadest
                              In that case you should consider, that if you make as many mistakes in english, you should anyway prefer estonian, just to practise it more...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Võib-olla on tegu transseksuaaliga? (SEDA ÜTLEKS rein.)
                                ära mitte üritagi, sa ei küündi kunagi Reinu tasemele
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X