320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oleksid pidanud laskma oma muna ikka korralikult kahelt poolt läbi praadida, sest tundub, et said sealt mingi haiguse külge.
    vajad sa abi?
    kaks firmatorti, kast pepsit!

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      oleksid pidanud laskma oma muna ikka korralikult kahelt poolt läbi praadida, sest tundub, et said sealt mingi haiguse külge.
      vajad sa abi?

      Kas ta ütles midagi valesti?Nii palju kui mina olen Levadia kodumängudel käinud on kõik need väited täiesti õiged.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Aasta mäng, ilma kahtluseta.

        Kommentaar


          Ja ka Kalju publikurekord löödud

          Kommentaar


            Ning tossu sai samuti nähtud

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Kas ta ütles midagi valesti?Nii palju kui mina olen Levadia kodumängudel käinud on kõik need väited täiesti õiged.
              Wow, ManU fänn käib Eesti Meistriliiga mänge vaatamas! Kas teil Old Traffordis leidub veel Inglasi või ainult plastic glory hunters nagu sina? Või äkki sa pole üldse seal käinud?

              Tänase mängu kohta, turvad lubasid FCF lastele ja "skinnidele" teha kõike mis nad tahtsid, pole vaja siin viriseda. Ja üldse, nagu ma mäletan eelmine kord A le Coqis hoopis mõned FCF debiilid suitsetasid ja jõid piritusjooke kogu aeg - mitte ühtegi sõna turvade poolt.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Aasta mäng, ilma kahtluseta.
                siiamaani on iga nende omavaheline mäng aastamängu vääriline olnud, nagu tänagi

                Kommentaar


                  Tänasel mängul püstitas Martin Kaalma ühe omalaadse rekordi, mis ei ole ehk see päris nullimängude rekord, aga midagi siiski. Tegu on nimelt väravavahi nulliminutite rekord, umbes 947 minutit vist tuli kokku. Erliseks teeb selle rekordi see, et tegu pole järjestikuste mängudega, vaid Kaalma on oma mängudes puuri puhtana hoidnud ligi 1000 minutit kokku, kuid osa mänge on veel eelmisest aastast.

                  Lugege ka sealt: http://jalgpall.struktuur.ee/3735

                  Kommentaar


                    mõnus õhkkond oli täna staadionil ... nagu päris
                    breikarid ja mae ja laste võistlused - kõik selline natuke kodukootud, aga igatahes positiivne ja tänuväärt ettevõtmine
                    selles mõttes isegi hea, et vihma sadama hakkas, kuna see ajas rahva kõik kokku külg külje kõrvale peatribüünile
                    väikesed lapsed tegid täna mõlema meeskonna fännigruppidele ikka pika puuga ära

                    Tibu kinkis ebaüllatuslikult Florale värava ja Nahk oli halb ning kuhu kadus mu kalli Taki kaljukindlus ja mis on juhtunud Nikitaga - joosta ta küll ei jaksanud?
                    enamikest 10 aastat vanem Zelja on mängu kiireim ja aktiivseim - see ei ole nagu väga loogiline, aga igatahes braavo Ints
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      eino jah kui ikka selline kibestumus on siis ajab ikka kõiki sõimama ma vaatan. alecoqil võib jooke tarbida tribüünil (ML mängudel), suitsetada võib vaid fännitribüünil. ei saa aru mille üle sa vingud? lapsed - kas mitte levadia pool polnud just mitte see laste armee kes oli ostetud mängule?
                      Mine Flora teemasse palun.

                      Kommentaar


                        Sõber ütles, et täna pidid Flora fännid Kalju fännidega kaklema.

                        Sõber sai teada Kalju fännilt.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          palju pilet maksab?

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Võta kokku ennast

                              Kommentaar


                                Mis multifilmi tegelased seal ultrate lipu peal on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X