320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack
    jaak, see kui meil fänne, rõhutan uuesti siis FÄNNE, on vaid käputäis siis ühe nädalaga sa kohe kindlasti ei suuda teha sellest 20 KORDA ROHKEM FÄNNE kes ka PIDEVALT KAASA ELAKS (seda sa ei tee ka aastaga mitte). see on idealistlik. kui saad sellest aru siis saad ja kui ei saa siis ela oma unistustes edasi.

    sinu kirjastiil oli selline nagu sa kahtleks meie lojaalsuses.

    noniiii.....kas ma sain õieti aru, et sa ütlesid, et ma pole oma klubi jaoks mitte midagi teinud?

    sinu tekst meie kohta on samasugune nagu Venemaa räägiks Eestiga kuidas me ikka üht ja teist halba asja teeme. ma soovitan sul väga palju uurida meie kohta ja alles siis rääkima hakata. saada mulle e-mail ja vaidleme edasi seal. kui sa peale e-maili vaidlust ikka edasi sama arvad siis sõima meid edasi kuidas me mitte sittagi ei tee ja ebalojaalsed oleme jnejne.

    kuule minumeelest oli vaidluse algataja just sinu kaas fänn sinu fänatud
    klubist oli ntal vaja siisa LEVADIA teemase tulla kelkima ma loodan et levaadia saab pähe heheheh

    Kommentaar


      Algselt postitas Jaak Vaata postitust
      Hm... no tore teada,et Eesti jalgpalli edule kaasa elamine ja ebaedu parastajate kritiseerimine on silmakirjalikkus.
      Sa said tegelikult aru küll, mida ma silmakirjalikkuse all silmas pidasin. Kui sa otseselt ühtegi klubi ei toeta, siis on sinu seisukoht mõistetav, nagu ma ka mainisin.

      Algselt postitas Jaak Vaata postitust
      Ikka see eht eestlaslik "pole oluline kas mul läheb hästi või ei peaasi,et naabril halvemini läheks" on nii veres,et lausa paha hakkab...
      Kohe näha, et inimene on kogu elu istunud siinse mätta otsas ja pole absoluutselt kursis mujal maailmas toimuvaga. Närvidele käivad need "eht-eestlaslikud" näited. Mingi etnomasohhist oled? Ma olen paraku üpris hästi kursis mõne riigi rivaalitsevate klubide fännidega ja usu mind, keegi ei toeta seal vastasklubi, olgu mis mänguga tegu tahes. Vastupidi, iga teise ebaedu loetakse seal enda eduks. Sina nuta aga siin edasi, et eestlane olla on nii halb ja paha.

      Algselt postitas Jaak Vaata postitust
      Tunne parem muret selle üle,kas Flora oma võimaluse seekord suudab ära kasutada või ei. Või oled sa omade läbikukkumises juba ette nii kindel,et loodad kõigest väest sellele,et teistel jumala eest paremini ei läheks? Haige...
      Tunnen, tunnen, ära sina pabista. Küll ma hakkan siis tundma kui aeg on käes, enne tuleb Levadia mäng.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
        kuule minumeelest oli vaidluse algataja just sinu kaas fänn sinu fänatud
        klubist oli ntal vaja siisa LEVADIA teemase tulla kelkima ma loodan et levaadia saab pähe heheheh
        Ahsoo, et Levadia teema on ainult positiivsete kommentaaride jaoks. Ma vabandan siis siiralt, ma ei teadnudki seda.

        Ja kuna see vaidlus siin kisub pikaks ja ma tõesti ei taha Levadia teemat selle pikema aruteluga risustada, siis lõpetan.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Ahsoo, et Levadia teema on ainult positiivsete kommentaaride jaoks. Ma vabandan siis siiralt, ma ei teadnudki seda.
          Ahsoo et sa opled siis päri kui ma tulen flora teemase iga mängu eel kelkima et floora pähe saab ja peale mängu parastama ja võidetud mängu lucki ütlema vä. NO okei kui saa nii arvad

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack
            kalev94 kas tuleb panna alaealistele postitamise keeld või õpid rahulikult kirjutama nii et saaks aru ka mis sõnad sa kirjutasid? mida tähendab "fänn sinu fänatud"? ausalt ei saa aru.
            Issand sulle tuleb ju keeld panna kui sa ei tea mis tähendab fänn ja fännatud,Ja kuidas sa oled saand mu peaegu kõigile postitustele vastata kui sa neist aru ei saa mis sa lahmid suvalt wä.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack
              sa tõesti näed kuidas nahkpea iga jumala mängu eel kirjutab levadia teemasse et kui hea ikka kuidas levadia kaotab? peaksin vist prillid ostma.
              No jüle asi kas ta käib iga mängu ees või,üksikute. Fakt on see et ta käib ja see ei ole sugugi normaalne. kui tahab kirjutagu floora teemas et ma loodan et levadia saab täna pähe.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Kohe näha, et inimene on kogu elu istunud siinse mätta otsas ja pole absoluutselt kursis mujal maailmas toimuvaga. Närvidele käivad need "eht-eestlaslikud" näited. Mingi etnomasohhist oled? Ma olen paraku üpris hästi kursis mõne riigi rivaalitsevate klubide fännidega ja usu mind, keegi ei toeta seal vastasklubi, olgu mis mänguga tegu tahes. Vastupidi, iga teise ebaedu loetakse seal enda eduks. Sina nuta aga siin edasi, et eestlane olla on nii halb ja paha.
                ah kohe nii näha on? no kahju küll sõbrake, aga siin sa lõikad nüüd küll näppu ja oi kui sügavalt.
                Ja isegi teadmata seda kes sa oled olen ma 101% kindel,et mis puudutab vutifänlust ja kultuuri mujal euroopas, siis sellega olen mina sinuga võrreldes (enamasti läbi oma kogemuse,mitte interneti foorumite) valgusaasta jagu rohkem kokkupuutunud ja paremini kursis.

                aga eks kõigil ole miskid eeskujud mille järgi oma käitumist ja arvamusi kujundatakse. Pole mõtet rohkem seda foorumi pinda nendele mõttevahetustele kulutada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack
                  Sõna tuleneb ladina keelsest sõnast „ agressio“, mis tähendab peale tungimine. Psühholoogilises sõnastikus- motiveeritud destruktiivne käitumine, vormidele ja reeglitele mitte vastav käitumine ühiskonnas, tuues kaasa füüsilist ja moraalset kahju inimestele, kahjustades rünnatavaid ( elus ja elutu) objekte.
                  Eesti keelne tähendus sellel sõnal on siiski pisut laiem, kui Sinu väljatoodud moraalse ja füüsilise kahju tekitamine. ÕS abiks.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Miks keegi ei laivita?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      kas kuskil raadiost ei ole ülekannet?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Levadia kodune euromäng LIVE-ülekandes!

                        Kommentaar


                          Tänks, vinku!
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Kes see Petrenko veel on?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Kes see Petrenko veel on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack
                                mida sa ütleksid siis nende newcastle'i eestlastest fännide kohta?
                                Nad olid oma klubi poolt, mitte eestlaste vastu.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X