320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lapsed, lapsed- asi läheb väga Off topicuks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      võrus ei esine bändid. võrus on klubid madhouse ja juice factory ning kuulsad DJ'd.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Võrus ei ole ühtegi normaalset bändi.
        .. räägib tüüp, kes kuulab Vello Orumetsa ja Mati Nuudet.

        Kommentaar


          Fotod: FC Levadia vs Drogheda United

          Kommentaar


            Ütleme nii ,et tänases mängus olin suht erapooletu. tavaliselt hoian tuliselt igale Eesti jalgpalliklubile pöialt . Iirlaste poolt ma muidugi ei olnud aga lihtsalt omad mõtted ja emotsioonid praegu seotud Flora tulevase mänguga.
            Aga ,kui mängu analüüsida siis Nahk on ikka väsimatu ja peab talle kiitust avaldama ,kuigi ta mõnede söötudega koonerdas ja seda just Puri suhtes. Kink ja Tibu teenisid samuti plusse aga noh jah.. Andrejev võib oma Vene koondise ära unustada ,igaveseks raudselt . Maandub varsti Transis. Sass Puri ei saanud kahjuks kah esimesel poolajal eriti hakkama .Teisel juba sulas rohkem mängu aga passi anti vähe ja lõpuks võttis Prins ,kes siiski peatreeneri rolli kanda ei suuda,ta välja. Prins ei ole lihtsalt nii tark ja intelligentne treener ,kes Levaduia mängima paneks.
            Publik oli muidugi matuste mämlakari ja levadia crew polnud õieti kuuldagi. Iiri fännid oli tase. Kohtunik nii ja naa.. Petrenko teine kollane oli õige nagu ma naabritelt kuulsin ,ise ei näinud.
            Ah jaa.. mind ikka paneb imestama see Levadia klubi mõttelaad ,et teeme mingi venekeelse T-särgi ja siis kõik ostavad. No vaevalt küll ükski eestlane sellist magedat särki , veel magedama kujundusega ostaks. Olgu siis ennem juba inglise keelne aga noh see on nende mure.Vist loodetui juba hoholle kostitada. Viktor laseb Prinsi kindla peale hooaja lõpus lahti ,sest Meistritiitli võtame meie ära ja nädala pärast läheme ainukese riigi klubina teise ringi.
            Üldiselt ma seda haigutavat Kadrioru publikut Arenal näha ei tahakski olgu parem vähem aga häälekam.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Kunn - ma heaste erapooletult mainin, et vähemalt 40 min enne mängu algust oli müügil T-särke eesti ja venekeelse tekstiga.

              Muus osas jagan täiega Su arvamust, eriti teemal Kostja Nahk ja Tibu
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                Njah Prins on ikka läbikukkund endaga.....valed otsused vms...ei taha midagi halba öelda kohe

                Kommentaar


                  Ise mängu ei näinud, aga kui Rootsi Kunni ja billy_t postitusi uskuda, siis oli Andrejev täna täiesti hale seal ees.

                  Hakkasin mõtlema selle hooaja peale, et ega ta tänavu polegi ju eriliselt särav olnud. Kas tõesti taandub väga talendikaks tituleeritud mängija sellise rahuldava Eesti Meistriliiga palluri tasemele. Ma arvan, et Venemaa klubide huvi Andrejevi palkamise suhtes on ka juba pehmelt öeldes leige. Eks neid näiteid on maailmast enam kui küll, kus kiire leegiga särama löönud noormängijad kustuvad kiiresti.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Levadia vs Drogheda Utd pildid
                    Nõmme Uskumatud!!!

                    Kommentaar


                      Iiri fännidele tegi ilgelt nalja minu pressikaart, kuhu oli peale kirjutatud Droghead United Kuna me oleme ikka kommunistlik riik, siis andsin selle neile tasuta ja olin jube sõps seepeale.

                      Kommentaar


                        Iiri fännidele võis nalja teha ka kassa, kus nad olid märgitud Drogheda Unidet
                        Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru kust tuli geniaalne mõte tuua Levadiasse Petrenko, see vend on nii jorss ju, niipalju kui vähe ma teda mängimis olen näinud siis eile sain veelkord kinnitust. Lihtsalt ei saa aru miks tuua keskväljale 34 aastane leegionär?? Malov on sellest vennast sitaks parem, vähemalt minu silmis. Petrenko on JORSS !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                            kuule minumeelest oli vaidluse algataja just sinu kaas fänn sinu fänatud
                            klubist oli ntal vaja siisa LEVADIA teemase tulla kelkima ma loodan et levaadia saab pähe heheheh

                            ...kuule minu meelest võiksid sina kasvõi austuseks teiste kaasfoorumlaste vastu õieti kirjutama hakata ja õigekirja vigu vältida... või kui sa kiiresti kirjutad/vale klaviatuur jne. vabandused - siis loe enne postituse saatmist kirjutatu enne läbi ja paranda näpukad. Lihtsalt vastikult rõve on selliseid soperdisi lugeda nagu nad sul kõik on...
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Iiri fännidele tegi ilgelt nalja minu pressikaart, kuhu oli peale kirjutatud Droghead United Kuna me oleme ikka kommunistlik riik, siis andsin selle neile tasuta ja olin jube sõps seepeale.
                              Iirlastele jäi mälestuseks ka pilet kus on Droghead United FC.
                              Kavast saab lugeda et nad on tulnud isegi Makedoonia karikavõitjaks ja 2 korda Makedoonia karikafinaalis osalenud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                                Iirlastele jäi mälestuseks ka pilet kus on Droghead United FC.
                                Kavast saab lugeda et nad on tulnud isegi Makedoonia karikavõitjaks ja 2 korda Makedoonia karikafinaalis osalenud
                                Kihvt oleks sellist kava omada, aga ise loll, et ei käinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X