320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    njaaaa http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=290770
    >>

    Kommentaar


      Jank sa oled lihsalt loll ja sinul peaks olema häbi , et nii lolli nalja tegid .

      Kommentaar


        Sa mõtled seda 2-aasta tagust postitust?
        slimm.ee

        Kommentaar


          "Seekord pani üks staadionile saabunud seltskond – kes ei olnud Kalju toetajad – põlema Levadia fännisärgi."
          No t*** siukseid ahve ei ole vaja staadionile. Hakkame jah tegema igast lollusi mis välismaal, sest oi juba 50in tribüünidel. Tahaks näha kuidas pered hakkavad staadionitele tulema kui siuksed ajuhälvikud ringi tõmblevad.
          Ja kuulge tõsiselt, aitab sellest rahvuspasast. See "vene pande" nimetusega Levadia on andnud väga palju Eesti jalgpallile. Kui asjasse rohkem süveneda ei soovi, siis kasvõi ainult Eurosarjade esitustega.
          Kõikides eesti klubides on/on olnud vene rahvusest mängijaid ja jääbki olema ning see on väga normaalne nähtus kui arvestada rahvastiku jagunemist rahvuse järgi.

          GSH suured "fännid" võiksid siis mõelda natuke rohkem kastist välja. Filmi point ei olnud päris selles, et huraa, vinge saab lööki anda. Meenutage filmi lõppu kasvõi. Point oli selles, et sellise lollusega tegeledes võib kaotada päris palju
          Päris piinlik on, kui ühe filmi järgi hakatakse oma elu seadma. Tegite samamoodi ka kui nägite "Ämblikmeest" või "Potterit"?

          Kommentaar


            Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
            GSH suured "fännid" võiksid siis mõelda natuke rohkem kastist välja. Point oli selles, et sellise lollusega tegeledes võib kaotada päris palju
            OT, aga point oli teha FF-ist ameerika juust ja sellega pappi kokku lükata.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

              Kommentaar


                Tänu valvsatele turvameestele ja antud videole võib olla kindel, et vajalikud instantsid tuvastavad särgipõletajast kodaniku ning selle teo eest järgneb pikk staadionikeeld.

                No, wait...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Levadia ja Kalju mängu pildid

                  Kogu see ''fänlus'' on ületanud minumeelest igasugused piirid. Ja inimesi selline tegevus jalgpalli vaatama juurde kindlasti ei too, pigem peletab senised pealtvaatajad eemale.
                  Nõmme Uskumatud!!!

                  Kommentaar


                    ei mäleta kes , aga keegi kommis , et need kes põletasid olid venelased aga need ju puhta eestlased puhas eesti aktsent oli , et jah jama kui siuke asi toimub kahju .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Levadia on täna kohe eriti sitt. Tänane mäng meenutab Itaalia liigat. Uni tuleb peale.

                      Sittagi pole muutunud.
                      Kole, kole, kole ...

                      Edit: Huvitav plagu riputatud staadionil- Russian peacemakers, rest in peace!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Ma nüüd ei mõista päris täpselt...meil keelati poliitilise sisu või alatooniga plagud staadionil eelmisel mängul ära aga see vene rahuvalvajate sõnumiga plagu võib uhkelt rippuda?! Mul on hämming...
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Ma nüüd ei mõista päris täpselt...meil keelati poliitilise sisu või alatooniga plagud staadionil eelmisel mängul ära aga see vene rahuvalvajate sõnumiga plagu võib uhkelt rippuda?! Mul on hämming...

                          See võib olla venelaste poolt riputatud plagu, aga ma poleks selles nii väga kindel.
                          Ei imestaks kui selle riputas mõni selline vennike kellele meeldib särke põletada. Sellisel juhul oleks plakati sisu mõte hoopis teine.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Küsimus selles, et kuidas saab nii, et kord lubatakse ja siis rangelt keelatakse!
                            Eks need kes staadionil on, räägivad pärast, et kes riputas jne. Mõte jääb siiski samaks
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Võta välja, LEVADIA!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Yess, TVMK-Ljevadija 1-0

                                Kommentaar

                                Working...
                                X