320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimasel minutil sai Teleš peaga löögile. Kaalma natu puterdas, aga sai hakkama.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Viimasel minutil sai Teleš peaga löögile. Kaalma natu puterdas, aga sai hakkama.
      ok.oleks võin kaalma sisse puterdada.
      FC Flora

      Kommentaar


        Ammu pole väravavaht ML-is skoorinud.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Ammu pole väravavaht ML-is skoorinud.
          viimati vist oli Kotenko aastal 2004 lõi palli oma kastist välja ja pall põrkas Tuleviku kastijoonel ja üle Viljandi Tuleviku tolleaegse väravavahi Pavel Londaku.

          video ka siis: http://www.youtube.com/watch?v=FP5GI...eature=related
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Viimasel minutil sai Teleš peaga löögile. Kaalma natu puterdas, aga sai hakkama.
            Mnjah,ei tabanud korralikult mänguvahendile pihta peaga.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
              Mängu kohta, Kalju pallurid olid tublid, fännide kohta aga... kunagi te vaid toetasite omasid, ja hästi ka. Nüüd esimene asi mis ma kuulsin kui oli staadioni lähedal oli see "ras dva tri... jne". Ise provotseerite ju algusest peale. Kuhu vaatavad teie emad ja isad?
              Tänasel mängul siis levadia toetajatelt hüüdlaused: "ras, dva, tri.. fanera sossi" ja "fanera paraša, bobeda budet naša"

              Seega, palun ärme tee sellest nüüd numbrit! eksju
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Kuidas Kink mängis?

                Kommentaar


                  Polnud midagi erilist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas buub Vaata postitust
                    Kuidas Kink mängis?
                    Õnnetu oli.

                    Kommentaar


                      kui see teleš kaalmale kätte lõi siis oleks pidand kiirelt lahti mängima mitte selle palli otsas istuma kuni teleš üle poole väljaku juba on ja siis viskab palli ja siis juba teleš kindlalt väravas tagasi:/

                      Kommentaar


                        hüüdlausetest veel - "russia - peacemaker" ja "zobakašvili"
                        seda plagu ma ei näinud kusjuures, kus see oli? samas mängule minnes nägin kuidas levadia fännid aia taga ühte plagu sirgeldas - selline valge ja musta värviga tekst, paraku ei ninud mis seal kirjas ning ka seda ei näinud ma hiljem staadionil, võibolla siis see sama?

                        samas rääkides mängust, siis ma ütleks pigem, et levadia domineeris, kuid ei suutnud teravusi luua ja kui oma juhtvärav saadi, siis langeti sügavalt kaitsesse ning loodeti vasturünnakutele.
                        siin räägiti ka teleši võimalusest, samas oleks tibu täpsema löögiga, poleks temagi värav üllatus olnud, kuid oleksid ei loe
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Tänasel mängul siis levadia toetajatelt hüüdlaused: "ras, dva, tri.. fanera sossi" ja "fanera paraša, bobeda budet naša"

                          Seega, palun ärme tee sellest nüüd numbrit! eksju
                          we were simply making fun of the flora fans,if you would have listened more carefully you could have noticed,that we we're speaking russian with terrible estonian accent.Any self-respecting supporter,ultras or whatever will never say that childish bollocks seriously :S
                          Last edited by xlehax; 12.08.08, 23:22. Põhjus: .
                          No one likes us,we don't care...

                          Kommentaar


                            Ballack, kus sa nüüd oled?

                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              kole ... või peaksin ma ütlema koledalt ... triibuliseks on siin jälle läinud
                              oli jah eriti igav mäng
                              aga selge ju, et üritati minimaalse jõukuluga selle mänguga lihtsalt ühele poole saada ja arvestades, mis laupäeval ees ootab, on see ka igati arusaadav
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas xlehax Vaata postitust
                                we were simply making fun of the flora fans,if you would have listened more carefully you could have noticed,that we we're speaking russian with terrible estonian accent.Any self-respecting supporter,ultras or whatever will never say that childish bollocks seriously :S
                                That`s my point! I rest my case
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X