320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Tundub et kriis on siiski tõesti kõikides Eesti top 4 klubides.Kurb

    Kommentaar


      Mitte klubides, vaid vutikultuuris endas.

      Kommentaar


        millegi pärast arvan et kui andrejev kuhugi läheb siis vene liiga tagaotsa klubidesse või siis saab aru et vene koondisesse tal asja vaevalt on ja võtab eesti kodakonsuse
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Ta ei saa enam mängida Eesti koondise eest ju.

          Kommentaar


            Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
            Ta ei saa enam mängida Eesti koondise eest ju.
            Ikka saab. Ta pole Venemaa A koondist esindanud, ainult noortes mänginud.

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              millegi pärast arvan et kui andrejev kuhugi läheb siis vene liiga tagaotsa klubidesse või siis saab aru et vene koondisesse tal asja vaevalt on ja võtab eesti kodakonsuse
              küsimus on kas ta tahab Eesti eest mängida? kahtlen...

              kas ta riigikeelt oskab? vat ei tea, aga üldjuhul koondise mängijad on võimelised kõik eesti keeles suhtlema. kui ta ei oska, siis millegipärast kahtlen tema motivatsioonis eesti keel ära õppida.

              Kommentaar


                Keelt ta minuteada ei oska j ata on ka ise öelnud et on rahvuselt siiski venelane,mis peak stähendama sdea et vaevalt ta Eesti eest kunagi särki selga tõmbab aga eks aeg näita.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Ma arvan, et Träänsis on võimalik rohkem raha saada, kui surnud vineerimööblikominaadis.
                  Üritasin pigem delikaatselt Sillamäe naftabojaaride suunas viidata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                    Keelt ta minuteada ei oska j ata on ka ise öelnud et on rahvuselt siiski venelane,mis peak stähendama sdea et vaevalt ta Eesti eest kunagi särki selga tõmbab aga eks aeg näita.
                    Ja parem ongi, et ei tõmba, Eesti koondises ilma tematagi vene poisse piisavalt. Türgi vastu olid nad juba enamuses.
                    Ei meeldi mulle Eesti koondise "lätistumine".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Ja parem ongi, et ei tõmba, Eesti koondises ilma tematagi vene poisse piisavalt. Türgi vastu olid nad juba enamuses.
                      Ei meeldi mulle Eesti koondise "lätistumine".
                      Lätist oleme veel pika puuga maas viimane kord vist oli neil algrivistuses vaid üks Läti perekonnanimega kodanik

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Lätist oleme veel pika puuga maas viimane kord vist oli neil algrivistuses vaid üks Läti perekonnanimega kodanik
                        Viimastes valikmängudes Moldova ja Iisraeliga isegi 3 lätlast algrivistuses.
                        Pole paha.
                        Eestil on "arenguruumi".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Viimastes valikmängudes Moldova ja Iisraeliga isegi 3 lätlast algrivistuses.
                          Pole paha.
                          Eestil on "arenguruumi".
                          Läti fännidest on tõesti kahju. Mu sõbrad lätis on loobunud liiga jalgpalli vaatamast kuna tiblasid on kõik meeskonnad täis.
                          Koondist nad veel toetavad aga kauaks sedagi...
                          Õnneks meil on Flora ja Aivar kes ajab õnneks õiget asja!

                          Kommentaar


                            vähemalt selline koondis suutis Türgiga viiki mängida

                            Kommentaar


                              Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.

                              vot sellised artiklid mulle meeldivad.
                              tuleb välja, et Taki on ka suur naljahammas - aina paremaks läheb!
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                noh, kallid inimesed. julgemalt, julgemalt, kõigi südamlikud õnnesoovid on siin juubeli puhul oodatud! kommid ja lilled võib mulle saata

                                minu poolt igatahes peasüüdlas(t)ele, kaasosalistele, -kannatajatele ja -uskujatele palavad õnnitlused ja proosit!
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X