320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kavaldada???
    Pohlak venitas, et võimalikult kaua kriitikanooltest pääseda.

    Kommentaar


      Millegi pärast ei usu Prinsi jätkamisse.. Levada tooks kindlasti hea meelega mõne välismaalase sisse, ainuke mis Prinsi ametisse jätaks on ebasoodne majanduslik olukord.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Minu teada Prins küll jätkab. Aga eks tal tuleb ennast veel number ühena (Levadias) tõestada, kuna tegu ei ole loomupoolest just sellise autoriteediga nagu näiteks Rüütli.
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
          http://www.epl.ee/artikkel/451703

          „Flora ja Eesti jalgpalliliidu vaheline piir on väga ähmane. Demokraatia kas on või ei ole – jalgpalliliidus demokraatiat ei ole!“

          „Kui mingi klubi ja koondise treener on üks ja sama isik, tekivad probleemid. Täiesti selge, et treener pole siis enam oma valikutes vaba.”

          (c) Mehaanik-Diselist vaid paar aastat tagasi.

          Jepeee, nüüd selgus et isegi Levadia rivistus talle ei istunud.

          Make money not war, eksju.

          Aga edu talle, küll ta vajab seda järgmisel aastal!
          ma mõistan küll Rüütlit - eks tal ole vaja oma varasemalt väljaöeldut ja nüüd uues olukorras ebasobivaks muutunut võimalikult valutult siluda. nagu näha, ei jäta ka mitte üks ajakirjanik kasutamata võimalust selle kallal urgitseda. ma vist ei tahaks, et keegi minu aastatetagused väljaütlemised (mitte et need peaks kedagi huvitama) tolleaegsest kontekstist välja rebiks ja nende kohta nüüd minult mingit erilist selgitust ootaks.
          ja eks uue tööandja rõõmuks tuli ju pisut ka eelmist "mustata". aga ma leian, et seejuures on ütlemata tore, et tal Levadias veedetud ajale midagi muud ette heita ei ole, kui ainult kehva värvivalikuga dressi ...
          kaks firmatorti, kast pepsit!

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Millegi pärast ei usu Prinsi jätkamisse.. Levada tooks kindlasti hea meelega mõne välismaalase sisse, ainuke mis Prinsi ametisse jätaks on ebasoodne majanduslik olukord.
            Prins peaks päris kindlasti jätkama, välistreeneri toomine on paras õnnemäng. Itaalasega läks asi päris peese , Pasiga paremini samas....

            Kommentaar


              Hea laks Florale

              Kommentaar


                Algselt postitas billy t Vaata postitust
                ma mõistan küll Rüütlit - eks tal ole vaja oma varasemalt väljaöeldut ja nüüd uues olukorras ebasobivaks muutunut võimalikult valutult siluda. nagu näha, ei jäta ka mitte üks ajakirjanik kasutamata võimalust selle kallal urgitseda. ma vist ei tahaks, et keegi minu aastatetagused väljaütlemised (mitte et need peaks kedagi huvitama) tolleaegsest kontekstist välja rebiks ja nende kohta nüüd minult mingit erilist selgitust ootaks.
                ja eks uue tööandja rõõmuks tuli ju pisut ka eelmist "mustata". aga ma leian, et seejuures on ütlemata tore, et tal Levadias veedetud ajale midagi muud ette heita ei ole, kui ainult kehva värvivalikuga dressi ...
                Täiesti nõus. Kui Rüütli oli varemalt Eesti koondise peatreener vastas ta sellele, miks Levadia pallureid koondisse ei võeta umbes nii, et Levadia mängib koondisest liiga erinevat mängustiili ja seega ei saa neid mängijaid kuidagi rakendada seal. Hiljem, kui Rüütli sai Levadia peatreeneriks ja Levadia mängijad hakkasid ka koondisesse murdma, ei nokkinud ükski ajakirjanik selle vana öeldu kallal. Nüüd on iga tema varem öeldud lause kõigil nagu kont hambus.

                Mina olen oma varasemas elus palju öelnud asju, mis käesoleval hetkel pole enam mingi teema. Elu muutub ja sellega koos ka paljud arusaamad. Midagi reeturlikku ega kahepalgelist tema käitumises pole, elu teeb omad korrektiivid.

                Ja kui Alarikh nägi kuskil Rüütli sõnavõttudes endise leivaisa mustamist, siis selle kohta kehtib kõnekäänd "eks igaüks näeb seda, mida näha tahab". Mina pole üheski Rüütli sõnavõtus näinud seda.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Hiljem, kui Rüütli sai Levadia peatreeneriks ja Levadia mängijad hakkasid ka koondisesse murdma, ei nokkinud ükski ajakirjanik selle vana öeldu kallal. Nüüd on iga tema varem öeldud lause kõigil nagu kont hambus..
                  oot, millised Levadia mängijad siis nüüd nii ootamatult koondisekutse said?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    oot, millised Levadia mängijad siis nüüd nii ootamatult koondisekutse said?
                    Noh, 2004. aastal ehk Rüütli esimesel Levadia hooajal (2003 jäi Itaalia klouni tõttu poolikuks) murdsid Eesti koondisesse Dmitrijev, Kruglov ja mõnes mängus (vist oli ühes) sai end proovida ka Šišov.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Ja kui Alarikh nägi kuskil Rüütli sõnavõttudes endise leivaisa mustamist, siis selle kohta kehtib kõnekäänd "eks igaüks näeb seda, mida näha tahab". Mina pole üheski Rüütli sõnavõtus näinud seda.
                      Geeees, vabandust et kasutsin natuke irooniat. Ma tihti unustan ära et siin postitavad ainult tõsised inimesed

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                        Geeees, vabandust et kasutsin natuke irooniat. Ma tihti unustan ära et siin postitavad ainult tõsised inimesed
                        Vabandused vastu võetud (ilma irooniata, sest ma olen ju üdini tõsine inimene)
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          FC Levadia lehes on olemas infot, et Logvin Konstantin (1988 a., FC Levadia-2 ning FC Dünamo Rummo) on Ukraaina koondise liige. Kas vale info?
                          Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                            FC Levadia lehes on olemas infot, et Logvin Konstantin (1988 a., FC Levadia-2 ning FC Dünamo Rummo) on Ukraaina koondise liige. Kas vale info?
                            http://www.fclevadia.ee/dyna/site/1949rus.html
                            no "-" tähendab,et nagu ei ole. veel mõnede,mitte eesti passiga poiste juures on sarnane info (Dmitirijev,Voilenko näiteks).

                            Kommentaar


                              Reedel, 9. jaanuaril, kell 15.00 toimub Oru hotellis FC Levadia fännide kohtumine klubi esindajatega.
                              Kõik FC Levadia pöidlahoidjad, palun tulge kohale.
                              Paneme pead kokku ja mõtleme, kuidas Eesti parimale klubile parimal viisil toetust avaldada.
                              Olge kohal või olge kohal!
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                mingi poolakas kirjutas mulle juutuubis:

                                "I see. Sadly I can not watch Estonian League, because Kalev sport and ETV are inaccessible on my Tv platform. In march I'll try with steam, we'll see, maybe it is some way.

                                I wanted to see some league matches with Levadia and rest of best estonian team so i can find some intresting young players for my team. It's new project of scouting department of my club, job as volunteer scout. volunteer send reports to the club, sometimes with some videos. If player is intresting to the club, they contact with region scout responsible for some region of europe to watch player in his natural enviorment (in his home league) etc.

                                So maybe you can tell me some names of talented players in your country? With very short description of them. It is really important to me. But it is some kind of passion. Maybe some estonian guys will play some day in Poland... I'm asking for you help, of course if it is not problem to you. But of course i need names, of only the best, and most promising young players I'll be very gratefull. Of course I'f you don't want, you don't have to.

                                Greets!"


                                mida arvata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X