320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
    mingi poolakas kirjutas mulle juutuubis:

    "I see. Sadly I can not watch Estonian League, because Kalev sport and ETV are inaccessible on my Tv platform. In march I'll try with steam, we'll see, maybe it is some way.

    I wanted to see some league matches with Levadia and rest of best estonian team so i can find some intresting young players for my team. It's new project of scouting department of my club, job as volunteer scout. volunteer send reports to the club, sometimes with some videos. If player is intresting to the club, they contact with region scout responsible for some region of europe to watch player in his natural enviorment (in his home league) etc.

    So maybe you can tell me some names of talented players in your country? With very short description of them. It is really important to me. But it is some kind of passion. Maybe some estonian guys will play some day in Poland... I'm asking for you help, of course if it is not problem to you. But of course i need names, of only the best, and most promising young players I'll be very gratefull. Of course I'f you don't want, you don't have to.

    Greets!"


    mida arvata?
    mis sellest asjast sai, smörr?
    kas viitsisid talle midagi vastata?
    kui tahad, ma võin sind aidata sul meid aidata!
    kaks firmatorti, kast pepsit!

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      mis sellest asjast sai, smörr?
      kas viitsisid talle midagi vastata?
      kui tahad, ma võin sind aidata sul meid aidata!
      kuna kätte on jõudnud mu lemmikosa aastast --
      aeg, mil hing on täitunud eriskummalise ärevusega ja
      inimesed on kuidagi lahkemad, sõbralikumad, abivalmimad;
      aeg, mil lunastatakse kõik varasemad patud ning
      soe, pehme valgus akendes ei kustu isegi öösiti;
      andmise ja jagamise aeg ..

      .. ehk sess,
      siis peab poolakas natuke ootama

      Kommentaar


        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
        kuna kätte on jõudnud mu lemmikosa aastast --
        aeg, mil hing on täitunud eriskummalise ärevusega ja
        inimesed on kuidagi lahkemad, sõbralikumad, abivalmimad;
        aeg, mil lunastatakse kõik varasemad patud ning
        soe, pehme valgus akendes ei kustu isegi öösiti;
        andmise ja jagamise aeg ..

        .. ehk sess,
        siis peab poolakas natuke ootama
        selge, selge ... poolakas ja billykas ootavad siis oma aega
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          loodan südamest, et Levadia teeb jorsidel selja prügiseks. EDU!!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            loodan südamest, et Levadia teeb jorsidel selja prügiseks. EDU!!!!
            Teeb ikka. See väike lollus Tallinna Tuleviku vastu on ainult lisatõugeks et täna näidata kaktustele kes valitseb Eesti klubijalgpallis.

            EDU!

            Kommentaar


              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
              blaa-blaa kes valitseb Eesti klubijalgpallis.
              Flora.
              10 tähte.

              Kommentaar


                mine hõõru ennast.

                Kommentaar


                  Piinlik kaotus Flora käest. Juhtub. Aga liiga on see mis loeb, ja järgmise hooaja lõpuni kõik teavad kes on tegutsev Eesti meister.

                  Ja ma imestan miks suvalise klubi (kes ei ole meie otsene konkurent, vaid üks tavaline hall Meistriliiga sats hääleka toetusega) fännid lähevad meie vastase sektorisse ja toetavad neid ning rõõmustavad seal kui meil ei lähe hästi. Fännide sõprus on üks asi, aga Kalju... MADAL. Teid toob 5 sektorisse vaid tavaline kadedus. Te ei ole meie vastased, sest teil on nõrk klubi ja nagu näha "plastic" toetus. Sama teie ropendamise kohta meie suunas ajal, kui teie oma Kalju isegi ei mängi. Verdikt - prostitutsioon, provotseerimine ja tahtmine tunda tugevate klubide rõõmu sest ise olete SITT.

                  Hola Pärnukatele! Tulge tagasi Meistriliigasse ja tänks shokoladka eest

                  5 Sektor.... Fair play, täna on teie päev, aga kohtume järgmisel hooajal!

                  Parem Tiib - jalgpallifännidena te olete lootusetud, varsti kõik hakkavad teid vihkama. Paras.

                  Narva löök viimasel minutil Flora vastu ja Flora väravahi tõrje - priceless.... kahju et väravat ei tulnud.

                  Kokkuvõttes, väga hea üritus. Uued tuttavad, kiire jalgpall a'la hoki ja üldse....

                  Hei! Hei! Levadia Tallinn!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                    Ja ma imestan miks suvalise klubi (kes ei ole meie otsene konkurent, vaid üks tavaline hall Meistriliiga sats hääleka toetusega) fännid lähevad meie vastase sektorisse ja toetavad neid ning rõõmustavad seal kui meil ei lähe hästi. Fännide sõprus on üks asi, aga Kalju... MADAL. Teid toob 5 sektorisse vaid tavaline kadedus. Te ei ole meie vastased, sest teil on nõrk klubi ja nagu näha "plastic" toetus. Sama teie ropendamise kohta meie suunas ajal, kui teie oma Kalju isegi ei mängi. Verdikt - prostitutsioon, provotseerimine ja tahtmine tunda tugevate klubide rõõmu sest ise olete SITT.
                    Haha, mille peale me kadedad oleme, selle peale, et teil on klubis mängijad, kes tahavad vastasvõistkonna mängijatele kolki anda? (ma ei räägi Kingist)

                    See suvaline klubi tegi tänagi oma pooliku koosseisuga teiega 2:2 viigi ja just iga väravavaht ei lase teise väravavahi poolt löödud palli sisse


                    Aga järgmisel hooajal näeme.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Haha, mille peale me kadedad oleme, selle peale, et teil on klubis mängijad, kes tahavad vastasvõistkonna mängijatele kolki anda? (ma ei räägi Kingist)

                      See suvaline klubi tegi tänagi oma pooliku koosseisuga teiega 2:2 viigi ja just iga väravavaht ei lase teise väravavahi poolt löödud palli sisse


                      Aga järgmisel hooajal näeme.
                      Kuule, naljamees. Antud hetkel Eestis on kaks klubi kellel on kõrged ambitsioonid, ajalugu ja reaalsed tulemused Eestis ning Euroopas. Teie Kalju nende hulka ei kuulu. Viik meie vastu ongi teie unistuste piir

                      Teie ainuke reaalne tulemus sel hooajal on teie toetuse numbrid ja mõned lood ning kujunev komme aina rohkem ülbitseda sektoris sest turvaline distants lubab. Eilsed rõvedused mis te karjusite (ja mitte ainult üks-kaks inimest, vaid terve sektor ühtlaselt) on hea näide mis on teie tase. Küll varsti teie vanemad saavad näha millega nende pantritest poisid-tüdrikud tegelevad peale kooli Juba kujutan ette "eeeeiii emme... mina ei karjunud 'huj' ja ei näidanud fuckoff .. teised tegid seda küll, aga mina vaid toetan omasid ja arendan Eesti jalgpallikultuuri..." - ja saabki 2x1 vanemate vastu

                      Kommentaar


                        Misasi on viies sektor ja misasi on parem tiib?

                        Kommentaar


                          Parem tiib oli kohalik hitlerjugend ju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack
                            Mida nad siis tegid nende kahe päeva jooksul?
                            Uskumatu, aga seekord ei midagi erilist! Isegi nende lipp kandis mitu mängude jooksul "peace" sümboli. Kas nad leidsid jumalat või see oli Positiivne sõnum meie poole?

                            Kommentaar


                              Aga olgem ausad, ziga-zaga laul kõlas meie esituses poole veenvamalt

                              Kommentaar


                                Kõigile mu rohkemal või vähemal määral rohelistele sõpradele kaunist aastavahetust!
                                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                                Ja ma väga palun, inimesed, ärge hirmutage loomi oma suure paugutamisega!
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X