320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Darren Vaata postitust
    Parem tiib oli kohalik hitlerjugend ju
    Parem tiib on flora natsid ja viies sektor on teised flora fännid? Nad on kolme peale 2 gruppi teinud?

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      Kõigile mu rohkemal või vähemal määral rohelistele sõpradele kaunist aastavahetust!
      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

      Ja ma väga palun, inimesed, ärge hirmutage loomi oma suure paugutamisega!
      Hei, BillyT!
      I second that motion!

      Head uut aastat meie ja teiste klubide toetajatele. Ja loodan et sel suvel vähemalt keegi meie omadest üritab üllatada Euroopas!

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Aga olgem ausad, ziga-zaga laul kõlas meie esituses poole veenvamalt
        teil oli vast ka suurem seltskond.

        Kommentaar


          Thank's Billy T! Sulle ka Head Uut 2009 Aastat

          Turniirist võin ainult öelda, et nüüd ostis Sen endale Nõmme Fännklubi ainult ühe Šampuse eest
          FCLT.EU
          ----------------------------------------------------------------------
          Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

          Kommentaar


            Algselt postitas North Vaata postitust
            Thank's Billy T! Sulle ka Head Uut 2009 Aastat

            Turniirist võin ainult öelda, et nüüd ostis Sen endale Nõmme Fännklubi ainult ühe Šampuse eest
            See ei olnud ost, vaid oma armastuse demonstreerimine.
            Kalju Florat. Flora Kalju (mis on nagu teada parem kui seks). Kaks poolt, üks suur armastus. Aaawwwwwwwwwwwwwww.....

            Kommentaar


              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
              Uskumatu, aga seekord ei midagi erilist! Isegi nende lipp kandis mitu mängude jooksul "peace" sümboli. Kas nad leidsid jumalat või see oli Positiivne sõnum meie poole?
              Peace-märk oli lihtsalt kolme Flora naisfänni ülestõus meie fännisektoris üha rohkem võimust võtva hitlerjuugendi vastu.. Kahju, et sellel (ja veel ühe natsisümboolikaga kaltsu eemaldamisel) päris tõsised tagajärjed olid.

              Aaga muidu, Levadia crew, te olite uskumatult muhedad. Alarikh, kas sina olid see pikkade juustega poiss, keda ma patsist sikutasin??

              Vahvat uut aastat teile, aga meistriks tuleb siiski Flora!!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Diana Vaata postitust
                Aaga muidu, Levadia crew, te olite uskumatult muhedad. Alarikh, kas sina olid see pikkade juustega poiss, keda ma patsist sikutasin??

                Vahvat uut aastat teile, aga meistriks tuleb siiski Flora!!!!
                et jah need Levadia fännid kellega ma ka natuke suhtlesin olid väga muhedad ja normaalsed tüübid ja minugi poolt teile toredat uut aastat ja uute lahinguteni mis lõppevad siiski Flora võiduga!
                FC Flora

                Kommentaar


                  Diana jäta järele
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                    Diana jäta järele
                    Õige! SS Flora forevä!

                    KKK uue keskkonnaprogrammiga "Keep Alaska white" ei taha ühineda?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      mngie vitt u. levadia onainus eestiklubi kes jalgpallist midagi teab raisk. putsi. tegelt nõõme kalju onka normlaane, sest ma olen nõmmel eland üle poole elu ja nad jagavadka matsu. aga flora raisk.


                      türa. minge putsi.noh. ma loodan e,t järgmineaasta on jalkas igavja levadia võidabtäiseduga raisk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        mngie vitt u. levadia onainus eestiklubi kes jalgpallist midagi teab raisk. putsi. tegelt nõõme kalju onka normlaane, sest ma olen nõmmel eland üle poole elu ja nad jagavadka matsu. aga flora raisk.


                        türa. minge putsi.noh. ma loodan e,t järgmineaasta on jalkas igavja levadia võidabtäiseduga raisk.
                        õnneks olen ma "veel" peaaegu kaine ja võin sulle julgelt öelda, et unista edasi! (((:
                        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                        http://runplus.wordpress.com

                        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                          Kuule, naljamees. Antud hetkel Eestis on kaks klubi kellel on kõrged ambitsioonid, ajalugu ja reaalsed tulemused Eestis ning Euroopas. Teie Kalju nende hulka ei kuulu. Viik meie vastu ongi teie unistuste piir
                          Ära ole nii mürgine. Põhimõtteliselt on su jutt muidugi tõsi, kuid sa unustad ära, et Kaljul on tohutu potentsiaal Eesti jalgpallis. Neil pole küll midagi veel ette näidata võrreldes Flora või Levadiaga, kuid ma usun, et kui klubi jäävad vedama sama progressiivsed tegelased, siis varsti ehk me ei räägigi enam suurest kahest, vaid taaskord suurest kolmest.

                          Kuna siin tuli jutuks Flora Parem Tiib, siis ennetades igasuguseid küsimusi, siis jah, ma olen skinhead...jah, mul on ultraparempoolne maailmavaade...kuid ei, ma ei lehvita mingeid loosungeid staadionil, ei tõsta paremat kätt avalikus kohas ning püüan jalgpalli oma maailmavaatest lahus hoida.

                          Hämmastav on, kuidas kohalikud venelastest jalgpallifännid püüavad aga osatada kõigile Flora Parema Tiiva tegevustele, samas kui enamasti 100%-iliselt toetati UEFA Karika finaalis Zeniiti, kelle fännid on tõenäoliselt kõige rassistlikumad terves maailmas.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Diana Vaata postitust
                            Peace-märk oli lihtsalt kolme Flora naisfänni ülestõus meie fännisektoris üha rohkem võimust võtva hitlerjuugendi vastu.. Kahju, et sellel (ja veel ühe natsisümboolikaga kaltsu eemaldamisel) päris tõsised tagajärjed olid.

                            Aaga muidu, Levadia crew, te olite uskumatult muhedad. Alarikh, kas sina olid see pikkade juustega poiss, keda ma patsist sikutasin??

                            Vahvat uut aastat teile, aga meistriks tuleb siiski Flora!!!!
                            Muuseas ruunimärk lipul, mida hirmunult peitsite, tähendab vanadel germaanidel ja skandinaavia rahvastel kokkukuuluvustunnet, maavalduse pärandamist, kindlustamist, hoidmist, rikkust, küllust.
                            Ühesõnaga küllaltki positiivne sümbol.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Muuseas ruunimärk lipul, mida hirmunult peitsite, tähendab vanadel germaanidel ja skandinaavia rahvastel kokkukuuluvustunnet, maavalduse pärandamist, kindlustamist, hoidmist.
                              Ühesõnaga küllaltki positiivne sümbol.
                              Kõik siin teavad mis on ruunid ja nende tähendus. Ja kõik saavad aru et kui soome-ugri rahvusest kiilakas loll kasutab seda kuskil sümbolina siis see ei tähenda et teda huvitab germaanide või skandinaavialaste ajalugu ja päritolu ja et ta tahab väljendada kokkukuuluvustunnet, maavalduse pärandamist, kindlustamist, hoidmist. Aga mida ta veel näitab kui ei tunne oma enda juured ja Eestlaste ehtsat paganlikku sümboolikat? On ju mugav valida lihtne ja popp tee - paar raamatut, paar saiti internetis ja ideoloogia ning varustus on valmis.

                              Kommentaar


                                Nahkpea,
                                Mõned meist ka ei ole päris hippid aga meie vaated või tegevus ei ole kunagi suunatud eestlaste vastu. Teie "tiivad" käituvad vastupidi. Punkt.
                                Ja kuidas see Zenit puutub teemasse? Kamoon, absoluutselt irrelevantnse näide.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X