320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas greystone Vaata postitust
    http://fclevadia.ee/news/2307

    sa raisk, võttis kuuma juti üle selja küll. :P Kadriorus on siis mõnusalt suurt publikuarvu oodata.
    Lisaks sellele et nad oma kodus Levadial elu niigi raskeks teevad, läheb nüüd sellise fänniarmee ees raskeks ka oma kodus .

    Eelmisel hooajal suudeti oma kodus 15000 inimese ees võita Barcelonat 1-0 ja tehti UEFA Cupil 1-1 viik Tottenhamiga - äärmiselt raske vastane, kuid ma usun et šansid ei puudu, kui võõrsil korralik mäng teha

    Kommentaar


      Palju siis on minemas Levadia tulihingelisi fänne Poola? Mitu nulli võib ära võtta oletatavate Wisla mängijate saabumisega alekokile?

      Kommentaar


        Algselt postitas almar Vaata postitust
        Palju siis on minemas Levadia tulihingelisi fänne Poola? Mitu nulli võib ära võtta oletatavate Wisla mängijate saabumisega alekokile?
        Tulihingelisi fänne 0 tükki...
        Liiga odav sõit on.
        FCLT.EU
        ----------------------------------------------------------------------
        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

        Kommentaar


          Palju Levadia aktiivseid fänne kodumänguks suudaks üldse kokku ajada kui kõik tulijad oleks? 50-100?

          Igatahes kivi kotti. Ise usun, et Levadia on siiski sellise klassiga meeskond, et kerge ei ole nende vastu kellelgi.

          Küsimus veel flora fännidele. Mida te seal poolakate sektoris teete? Olete Levadia vastu või lähete niisama sinna pugema?
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Küsimus veel flora fännidele. Mida te seal poolakate sektoris teete? Olete Levadia vastu või lähete niisama sinna pugema?
            Pugema läheme...
            Koomik oled.

            Olen kull levadia vastu, anna andeks.

            Kommentaar


              Ma mõtlesin et jalgpallis kui isegi suurim rivaal mängib eurosarja teise riigi klubi vastu hoitakse ikka enda riigi omale kaasa.

              Kommentaar


                Algselt postitas v50 Vaata postitust
                Ma mõtlesin et jalgpallis kui isegi suurim rivaal mängib eurosarja teise riigi klubi vastu hoitakse ikka enda riigi omale kaasa.
                Ma ei tahaks uskuda, et näiteks Legia poolehoidjad Wislale pöialt hoiavad. Kuigi jah, mina olen küll Levadia poolt, aga samas pole erilist rivaliteeti kah nendega.

                Kommentaar



                  29:10

                  Kommentaar


                    Algselt postitas v50 Vaata postitust
                    Ma mõtlesin et jalgpallis kui isegi suurim rivaal mängib eurosarja teise riigi klubi vastu hoitakse ikka enda riigi omale kaasa.
                    Nii pole see kuskil maailmas, miks peaks Eestiski olema. Isiklikult ei lähe üldse staadionile, sest muidu peaks tõesti Wisla sektorisse kaasa elama minema ja see oleks ka natuke mage. Parem siis üldse mitte minna.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Selle euro mängudel kohaliku vastas klubi mängudel käimise teema koha pealt.
                      Mängule võib minna ka lihtsalt vaatama ei pea kohe nn kohaliku vastase särki selga tõmbama.
                      Ning mäletatavasti eelmise aasta euro mängudel oli ka hulgaliselt Kalju pooldajaid just nimelt Florat toetamas.Ka aastalõpu turniiril toimus Levadia vastu väike ühistegevus.
                      Ma ei mõista inimesi kellele on ühe klubi edu kohalikus liigas kõik ning meie kohalike klubide euroopa edust ükskõik..
                      >>

                      Kommentaar


                        Mina jällegi ei mõista, miks osad inimesed tahavad igast Euromängust mingit rahvuslikku laulupidu korraldada ja kõiki eestlasi ühe mütsi alla tuua. Klubijalgpall on oma olemuselt väga egoistlik, see ei ole koondisemäng.

                        Ma usun, et ka Levadia fännidel oleks väga raske sundida end Florale kaasa elama nende Euromängus. Ja ei saa neid süüdistada.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                          Palju Levadia aktiivseid fänne kodumänguks suudaks üldse kokku ajada kui kõik tulijad oleks? 50-100?
                          Ei tea, mina ise olen sel ajal Ukrainas (kurat)... Tuleb umbes 30-40 fänne, ma usun...
                          FCLT.EU
                          ----------------------------------------------------------------------
                          Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Mina jällegi ei mõista, miks osad inimesed tahavad igast Euromängust mingit rahvuslikku laulupidu korraldada ja kõiki eestlasi ühe mütsi alla tuua. Klubijalgpall on oma olemuselt väga egoistlik, see ei ole koondisemäng.

                            Ma usun, et ka Levadia fännidel oleks väga raske sundida end Florale kaasa elama nende Euromängus. Ja ei saa neid süüdistada.
                            samas niisama suhteliselt heal tasemel jalgpalli vaatama minna ju ikka võib ja tahan või mitte - poolehoid läheb paratamatult enda riigi klubile, kasvõi juba seepärast, et seda head taset järgmises ringis uuesti näha:P
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              ma mäletan, et paar aastat tagasi kui Crvena Zvezdaga oli mäng siis Flora tulihingeline fänn Rootsi Kunn karjus küll täiega Levadia poolt ja ise kirus, et kus siis Levadia fännid on, kes teda võiksid aidata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                ma mäletan, et paar aastat tagasi kui Crvena Zvezdaga oli mäng siis Flora tulihingeline fänn Rootsi Kunn karjus küll täiega Levadia poolt ja ise kirus, et kus siis Levadia fännid on, kes teda võiksid aidata.
                                Rootsi Kunn toetab jah kõiki Eesti klubisid Eurosarjas. See on tema isiklik valik.

                                Samas, ei saa öelda, et ma näiteks täna Kalju poolt poleks. Olen küll rõõmus kui nad edasi pääsevad. Levadiaga ei saa siin paralleeli tõmmata. Levadiaga on Floral Eesti mõistes üsna pikk ja tuline rivaliteet - 10 aastat. Väga raske on värvi isegi hetkeks muuta ja oma kauaaegse "vaenlase" leeri asuda.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X