320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tänud ei teagi miks varem see leht kahe silma vahele jäänud. väga lahe sissejuhatav kirjutis oli. igatahes andke tuld

    ja kui mõnikord mind mängul näete, pidage kinni. paar tillukest mõtet peas keerlemas, et kuidas Levadia toetajaid enam tribüünile tuua.

    Kommentaar


      Ma arvan, et juba see tooks teie fänniarmeesse rohkem inimesi kui te likvideeriksite kõik venekeelsed fännilaulud ja teeksite nende asemele eestikeelsed. Uskuge mind, enamus inimesi pelgab teie fännklubi just vene keele tõttu.

      Edu!

      Kommentaar


        Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
        Ma arvan, et juba see tooks teie fänniarmeesse rohkem inimesi kui te likvideeriksite kõik venekeelsed fännilaulud ja teeksite nende asemele eestikeelsed. Uskuge mind, enamus inimesi pelgab teie fännklubi just vene keele tõttu.

        Edu!
        Sa ikka oma anti-Venemaa postidega siin .

        Kommentaar


          Ei, seekord ma ei mõtle midagi anti-Venemaa taolist asja. aga no tegu on ju Eesti liigaga ja Levadia fännide hulgas on kindlasti ka eestlasi, aga paljud kõrvaltvaatajad lihtsalt ei julge nendega ühineda kuna arvavad, et seal ainult vene keelt kasutataksegi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
            Ei, seekord ma ei mõtle midagi anti-Venemaa taolist asja. aga no tegu on ju Eesti liigaga ja Levadia fännide hulgas on kindlasti ka eestlasi, aga paljud kõrvaltvaatajad lihtsalt ei julge nendega ühineda kuna arvavad, et seal ainult vene keelt kasutataksegi.
            Ei kasuta me ainult vene keelt, on laulud ka eesti keeles, kuna FC Levadia mängijad omavahel räägivad vene keelt, selle pärast on laulud vene keelsed...
            Kui meie fännigrupperinguga ühinevad aktiivsed eestlased, aga palun.. Meil pole midagi Eesti keele laulude vastu
            FCLT.EU
            ----------------------------------------------------------------------
            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

            Kommentaar


              Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
              Ma arvan, et juba see tooks teie fänniarmeesse rohkem inimesi kui te likvideeriksite kõik venekeelsed fännilaulud ja teeksite nende asemele eestikeelsed. Uskuge mind, enamus inimesi pelgab teie fännklubi just vene keele tõttu.

              Edu!
              Enne seda keegi peab likvideerima kõik Levadia pallurid kes kõnelevad vene keeles. Isegi viimane loll on juba aru saanud et meie rühmitus on kahekeelne. Punkt. Kui keegi tahab luua midagi alternatiivselt - jõudu ja jaksu!

              Tõsiselt ka, kas sa ise saad aru kui rumal on sinu postitus? Mine parem eemalda Brasiilia lipud Kalju sektorist

              Kommentaar


                Ma siinkohal kaitseks ka Levadia poolehoidjaid, väga tublid, et laulud juba kakskeelsed.

                Teie puhul (vähemalt enamiku) on väga tore eestimeelsus, näiteks Ventspilsi fännid Balti liiga ajalehele ütlesid, et käivad ainult Venemaa koondist toetamas. Kuigi noh Läti on muidugi alati olnud venemeelsem.

                Kommentaar


                  ...ma ei ole ütelnud, et mul on midagi Levadia poolehoidjate vastu või nende laulude. Keel keeleks, aga mul on tuttavaid, kelle lemmik Eesti klubiks on Levadia ning kui küsida kas nad ka häält tegemas käivad vastavad enamus, et vaatavad kõrvalt kuna ei mõista vene keelt jne.

                  Levadia fännide või klubi vastu pole mul mitte midagi, lihtsalt tõin sellise vahemärkuse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                    ...ma ei ole ütelnud, et mul on midagi Levadia poolehoidjate vastu või nende laulude. Keel keeleks, aga mul on tuttavaid, kelle lemmik Eesti klubiks on Levadia ning kui küsida kas nad ka häält tegemas käivad vastavad enamus, et vaatavad kõrvalt kuna ei mõista vene keelt jne.

                    Levadia fännide või klubi vastu pole mul mitte midagi, lihtsalt tõin sellise vahemärkuse
                    Las tulevad mängule, peaagu kõik meie fännid räägivad eesti keelt, see pole probleem.. Kui inimene tõesti tahab toetada oma lemmik klubi, siis ta teeb seda, ja keel pole probleem!!!
                    FCLT.EU
                    ----------------------------------------------------------------------
                    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      Sass on äss
                      Oojaa. Poiss nagu välk!
                      Aga miks pole soundtrackil AC/DC Thunderstruck'i?

                      Kommentaar


                        Huvitav, et Levadia läks bussiga mängule- ca 1300 km ots.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                          Huvitav, et Levadia läks bussiga mängule- ca 1300 km ots.
                          nii palju kui kuulsin, siis start oli juba esmaspäeva varahommikul

                          Kommentaar


                            Kulude kokkuhoid ilmselt, tehti enne ööbimist Kaunases (!) ka vahepeal väike pallitreening. Tundub et mindi hoopis Poola roadtripile

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Kulude kokkuhoid ilmselt, tehti enne ööbimist Kaunases (!) ka vahepeal väike pallitreening. Tundub et mindi hoopis Poola roadtripile
                              no krt karm oleks sportlasele ju järjest tripp põlved kronksus bussiga loksuda. lisaks saab nii ka meeleolu ülal hoida.

                              Kommentaar


                                Levadia pidi omadega täitsa pankrotis olema jah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X