320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    UEFA Champions League 2009/2010:
    Bonus for domestic champion: 200.000 € *
    1st qualifying round: 130.000 € *
    2nd qualifying round: 130.000 € *
    3rd qualifying round: 130.000 € *
    Playoffs: 2.100.000 € *
    Group stage: 7.100.000 €
    Group match victory: 800.000 €
    Group match draw: 400.000 €
    1st knock out round: 3.000.000 €
    Quarter-finals: 3.300.000 €
    Semi-finals: 4.200.000 €
    Final: 5.500.000 €
    Winning the final: 3.500.000 €

    * = These payments were only awarded to the clubs which quould not qualify for the UEFA Champions League group stage!
    Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

    Kommentaar


      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Minu käest küsid?
      Küsi oma ema käest.
      Ma olen eestlane, sa pidavat olema Eesti ema ju:S? sorri sorri, väike nali läks valesse auku ennem ja sain kohe ema nalja vastu, stiilne Ma ikka loodan et mind lubatakse Flora sektorisse, pilet mul juba sinna on:S
      PS. Ma ei laulnud täna vene keelseid Levadia aga Levadiat toetasin. Homme Flora laule prooviks kaasa laulda, ma loodan et mind levadialased siis nõmedaks eestlaseks ei tembelda.
      Põhilaks ka veel, mis mul õelda. See et nussid Levadia vastu Euros teed endal ainult tagumendi valusaks. Ega ei ole ju tõesti vaja et siin jalgpallis meil hakkaks rahad, sponsorid ja publik tekkima:S

      Kommentaar


        Algselt postitas Sen Vaata postitust
        Pugejatele, sa vist marsi elanik.
        Ütle mulle 1 põhjus miks ma peaks teie venekeelset klubi toetama?
        Te ju laulate staadionil võõrkeelseid laule, mul läheb süda pahaks kui seda keelt kuulen.
        Eesti klubi? not
        Levadia võtab oma klubisse normaalseid mängumehi ja minu arust nad ei lükka eemale ka eestlasi. Ole ainult tegija ja mängi tase välja. Fakt on aga see, et enamus eestlasi/Eesti nimega mängijaid ei saa sellega hakkama või on siis juba Meistriliiga jaoks liiga hea.

        Ma muidugi ei tea aga kahtlane, et Levada ise mingi suur-suur Venemaa fänn on ukrainlasena.

        Aga sitta kah, eks sa vihka siis Levadia mängijaid edasi nende fännide tõttu.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Ehk siis ,kui saad play offi , teenid 32 865 000 !!! Pole paha .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas Sen Vaata postitust
            Ja Fittit oli muidugi levadia särgis väga kummaline näha, vend kes on meiega flora leiba söönud ja nüüd siis niiviisi aga noh eks ennegi naised riiki juhtinud.
            mis mis? mina ajasin lihtsalt euroopas eesti asja. seda teed peame me kõik käima, ütles vanatüdruk, kui pulmarong mööda sõitis.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Vaene Ragnar Klavan närib nüüd küüsi, et äkki ta ei olegi esimene eestlane, kes põhiturniiril mängib
              ära ole nii kindel ka, et ragnar seal väljakul viibib.
              aga jaa, ise olen ka väga rahul, käisin kohal ka ja tunne on hea.

              Kommentaar


                Algselt postitas Hugg Vaata postitust
                UEFA Team Ranking 2010 paremusjärjestuses kuulub Deberecen 246. ja Levadia 252. kohal... kui kedagi peaks kottima http://kassiesa.com/uefabackup/data/...trank2010.html
                Praeguste andmete järgi juba Levadia 234. ja DVSC Debrecen 231.

                Kommentaar


                  Poola ajakirjandus räägib muidugi "sajandi blamaazhist" ja ajakirjanikud nõuavad nii treeneri, kui ka klubi muude asjameeste vallandamist ning lisaks ka mängijate panemist üleminekutelehele. Kaotuse põhjuseks lisaks sellele, et Poolas pole veel hooaeg alanud tuuakse ka klubipoolseid tegematajätmisi--puuduliku skautimist, hukatusliku üleminekutepoliitikat mille tagajärjel lihtsalt polnud varumeeste pingilt ründava suunitlusega mängijaid võtta. Mängujärgselt on süü kaotuse eest enda peale võtnud treener--samas omalt poolt kommenteerides--eelmises mängus "säravalt" esinenud Jop enam poolakate keskkaitses ei figureerinud.
                  Mõned vähem emotsionaalsed kommenteerijad leiavad, et Levadia lihtsalt lisas järjekordse kivi Poola klubide "häbimüüri" kuhu kuulutakse nüüd koos Tbilisi Dünamo, Leedu, Islandi jt klubidega. Mõned blogijad on tagantjärele tarkusena kuulutanud, et peale mängu Krakovis olid nad juba üsna kindlad, et Wisla naaseb Tallinnast häbiga. Üks blogija on asja kokku võtnud nii: "blamaazh on sõna, mis eristab Poola jalgpalli heast jalgpallist" ))
                  Viimasele lausele lisainfoks võib lühidalt öelda seda, et 1.augustil peaks hakkama Poolas uus liigahooaeg, kuid hetkel pole kindel millised klubid seal osalevad (LKS poolt litsentsita olemise tõttu selgusetu millised klubid täidavad kolm viimast Ekstraklasa kohta). Samas--eelmine aasta oli täpselt samasugune olukord. Korruptsioonist Poola jalgpallis ja jalgpalliliidus ei tasu aga rääkidagi--viimatine politsei töövõit oli see, et korruptsioonisüüdistusega arreteeriti Poola jalgpalliliidus kohtunike koolituse eest vastutanud endine jalgpallikohtunik...
                  Aaa jah--õnne Levadiale ja seda kohe kõvasti! Ehk nagu üks Poola kommentaator leidis kv mängude loosimise tulemusi kommenteerides--Platini on kohe tükk aega pea peal seisnud, et aidata mõni Poola klubi ML või EL alagrupiturniirile--ehk tuleb lõpuks välja, et Platini hoopis Eesti klubidele hääd soovis ))

                  Kommentaar


                    Publikut ei loetud? Andmeid küll selle kohta ei leia...
                    LFC

                    Kommentaar


                      North ja Co, tegite täna mingit promo kuskil enne mängu ka?

                      Nii palju kui mina olen kuulnud, siis Kadrioru staadion oli välja müüdud. Abitribüüni järgi see nii ei paistnud, kuid selle olid poolakad välja ostnud nagu aru sain või vähemalt reserveerinud. Alul oodati neid 1000, siis 800, kohal oli ehk nii 600. Ent peatribüün oli välja müüdud. Seega oli staadionil nii kuskil 4000 inimest. Eks päeva jooksul tuleb ka vast täpsemaid numbreid.

                      Igatahes supertöö ja super emotsioon. Vähemalt peatribüünil. Mängu stsenaarium oli super - täis draamat ning närvipinget.

                      I poolaeg. Terav Levadia algus, siis poolakate lakkamatu surve, mehed kannatasid ja kannatasid ja ära kannatasid, ja poolajak 0:0. Mänguajal mõtlen, et palju mu küüntest mängu lõpuks alles on? Vaheajal ütlesin spordiajakirjanikele, et ma ei tea palju poolakad löövad, kui üldse löövad, aga Levadia lööb ühe.

                      II poolaeg - poolakad suruvad ja suruvad... Meeskond võitleb ja kannatab... Nõelatakse teravalt kontratega. Gussev kangestub 1-1le olukorras... Poolakate võimalused... Kuskil teise poolaja keskel keegi Levadia fännidest keerab ka näö rahva poole ja kutsub kaasa elama (lõpuks, ootasin juba pikalt, et keegi dirigendiks hakkab). Rahvas tuleb kaasa. Kuskil 10 minutit enne lõppu hakkab juba Levada ise dirigendiks ja tõmbab rahvast käima. 88 minut ja poolakate ohtlik võimalus ja Kaalma püüab. Nagu üks Levadale lähemal seisnud isik hiljem kirjeldas, siis kõrvalt vaadates oleks olnud tunne justkui selle situatsiooni ajal saab Levada kohe kohe südameataki Järgmisel rünnakul teenib Leitan karistuslöögi. Palli taga seisavad Ivanov ja Nahk. Kõik arvavad, et Nahk kütab ära. Ivanov skoorib! Rahvas seisab püsti ja möllab. Lõpuvile. Rahavas tõuseb püsti ja aplodeerib pikalt. Mission impossible completed.

                      Superõhtu! Kindlasti julgustab ka Levadia tänane võit enam inimesi homme tulema Flora mängule. Loodetavasti suudavad valge-rohetriibulised pakkuda samaväärset emotsiooni! Kõik kohale!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        North ja Co, tegite täna mingit promo kuskil enne mängu ka!
                        eh, nemad ei teinud ju midagi
                        ainult flora flaiereid jagasime, uskumatud üle 1000 flaieri,
                        Flora fännklubi jagas täna üle 1000 flaieri, homme läheb jagamisele umbes 2x sama kogus. Kell 16,00 on parimad pojad Tammsaare pargis jagamas üle 2000 flaieri! Heia Flora!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          eh, nemad ei teinud ju midagi
                          ainult flora flaiereid jagasime, uskumatud üle 1000 flaieri,
                          Flora fännklubi jagas täna üle 1000 flaieri, homme läheb jagamisele umbes 2x sama kogus. Kell 16,00 on parimad pojad Tammsaare pargis jagamas üle 2000 flaieri! Heia Flora!!!
                          super, Sen (Y) ajage rahvas kohale, ehk suudate tänast publikuarvu ehk ületadagi

                          aga sulle nii infoks, et ma ükskord Northiga suhtlesin ja siis rääkis väiksest plaanist eelnevalt natukene promo teha. midagi nad jagasid väravates ka seekord. samuti jagas EJL päris palju ka oma flaiereid minu teada

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            super, Sen (Y) ajage rahvas kohale, ehk suudate tänast publikuarvu ehk ületadagi

                            aga sulle nii infoks, et ma ükskord Northiga suhtlesin ja siis rääkis väiksest plaanist eelnevalt natukene promo teha. midagi nad jagasid väravates ka seekord. samuti jagas EJL päris palju ka oma flaiereid minu teada
                            Nokuuleeeee, eile jagasime 1200 flairit, täna 2300, supertulemus
                            Ja vaata mängualgust, sealt tuleb flora üllatus...
                            Telekas see peaks jube lahe välja nägema...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              Nokuuleeeee, eile jagasime 1200 flairit, täna 2300, supertulemus
                              Ja vaata mängualgust, sealt tuleb flora üllatus...
                              Telekas see peaks jube lahe välja nägema...
                              no loodame


                              ja kui siin juba eestimees Taijost rääkis, siis väidetavalt mängis Taijo ka väikse vigastusega ja läbi valu. nimelt pidi tal olema mingi kannapõrutus vms.

                              minu meelest Taijo ei olnud nüüd kõige parem, kuigi väga hea. Eksis ikka enam kui paar korda, seda eelkõige esimesel poolajal. samas oli etteaste niivõrd meeskondlik, et kui keegi eksis, siis leidus alati keegi, kes tekkinud augu lappis. kõik tegid küll omad vead ära, ent meeskond päästis. see oli väga sümpaatne, et võideldi tervikuna.

                              mina tõstaks täna esile hoopis kekskaitsjaid, kes olid küll nähtamatud, ent seetõttu tegid tööd suht hästi (paar viga oli, misjärel ka tekkisid vastastel mõned võimalused, aga need paigati lõppeks kuidagimoodi ära).

                              ja kui mõelda sellele, kes võiks olla man of the match, siis jube raske valida... väga meeskondlik etteaste, enim aga paistis silma ehk Kaalma. värava eest võiks muidugi panna ka Ivanovi, kes tegi veel mõned head söödud ette, ent ka eksis kohati... jään Kaalma juurde

                              Kommentaar


                                Sen, mingi austus koduse rivaali vastu võiks ju ikkagi olla
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X