320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    Pugejatele, sa vist marsi elanik.
    Ütle mulle 1 põhjus miks ma peaks teie venekeelset klubi toetama?
    Te ju laulate staadionil võõrkeelseid laule, mul läheb süda pahaks kui seda keelt kuulen.
    Eesti klubi? not
    kloun oled sa ikka.

    Kommentaar


      Piletikontroll oli kadriorus tasemel, kahju et ma seda sebrapiletit ei paljundanud, oleks saanud neid poolakatele tasuta jagada
      Ja üleüldse, miks nad pidid ostama 150 eeguse pileti?
      Tahtsite bussiraha Tallinn-Krakow tagasi teenida?
      Piletile oli märgitud peatribüün, kuhu neid loomulikult ei lastud.

      Kommentaar


        ära ole nii kibestunud nagu mingi eit nüüd

        Kommentaar


          Algselt postitas Vova Vaata postitust
          ära ole nii kibestunud nagu mingi eit nüüd
          Okei, ma lõpetan selleks korraks.
          Tänan kõiki kes tuju heaks tegid vaatamata halvale mängu tulemusele

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Täiesti kuldsete piltide varamu, ausalt kohe, kuid erakordselt suurepärane pilt on see: http://www.flickr.com/photos/-cather...7621787117802/

            Kõik on paigas, kompositsioon ja emotsioon. Nagu 5 tuhande plussiga.
            Respect fotograafi suunas. Tõesti hea. Ikkagi eesti jalgpalli kuldhetk. Kui nüüd nende krdi madjarite otsa ei koperdaks. Viimase ajal on nende rahvuskoondis olnud väga tugevate esitustega silma paistnud samal ajal kui eelmise kümnendi ajal just Debrescen tegi seda. NÜüd klubid olnud natuke tagaplaanil.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sen Vaata postitust
              Okei, ma lõpetan selleks korraks.
              Tänan kõiki kes tuju heaks tegid vaatamata halvale mängu tulemusele
              Sa oled paras idi...t ju? Aga mis teha, seitsme klassi külakooli haridusega ei saagi Sinult rohkem nõuda

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Piletikontroll oli kadriorus tasemel, kahju et ma seda sebrapiletit ei paljundanud, oleks saanud neid poolakatele tasuta jagada
                Ja üleüldse, miks nad pidid ostama 150 eeguse pileti?
                Tahtsite bussiraha Tallinn-Krakow tagasi teenida?
                Piletile oli märgitud peatribüün, kuhu neid loomulikult ei lastud.
                HAH Flora paki eel üritad Levadia tulemust võimalikultmaha teha jah
                Sen sa ei ole fänn, sa oled idioot

                Kommentaar


                  Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                  elagu billy t!
                  elan, elan. närvivapustuse äärelt pääsenuna. aitäh, smörr!
                  loen siin erinevaid artikleid ja vaatan pilte ja justkui jõuaks kohale, et ikka päris ägeda asjaga saime eile hakkama.
                  see Wisłapeks on ikka üks vahva asi!
                  suur aitäh mängijatele, treeneritele, klubi asjapulkadele, kaasfännidele ja muidu pöidlahoidjatele!
                  nagu üks kommentaator kusagil artikli juures kirjutas, siis "Levadia on juba mõnda aega justkui pisike oaas, mis jalgpallinäljase janu kustutab" ning mul on ütlemata hea meel ka sellest oaasist janukustutust saada.
                  saaks ainult nüüd nende euroseikluste kõrvalt veel selle kohaliku tiitli ka võimalikult valutult vormistatud.
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar


                    Wisla fännisaidi andmel oli Wisla fänne eile õhtul staadionil täpselt 452.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      Nokuuleeeee, eile jagasime 1200 flairit, täna 2300, supertulemus
                      Ja vaata mängualgust, sealt tuleb flora üllatus...
                      Telekas see peaks jube lahe välja nägema...
                      Teete natuke pyro ?

                      Kommentaar


                        Selle oaasiga on lood nii, et kui pääseda alagrupiturniirile, siis on tegemist tõelise oaasiga, mis väikesesse tippjalgpallist hüljatud Eestisse tekib
                        Debrescenil on koondise ründaja Gergely Rudolf ja palju kordi koondises olnud kaitsja Mate, kes kenasti punase eile võttis ja Tallinnas mängida ei saa. Euroängude ajalugu näitab, et kodus võidab vad nad ka väga tugevaid vastaseid.

                        Kommentaar


                          Sellist elamust pole veel saanud ja kohapeal oli super vaadata mängu, tahaks ainult seda poolakate momenti kuskilt näha, mis vahetult enne Ivanovi väravat Levadia kastis toimus, ma ei kujuta ette, mis imekombel see pall sisse ei läinud....õnnejumal oli õnneks eestlaste poolel seekord!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas foreverer Vaata postitust
                            Teete natuke pyro ?
                            Püro ei tee...
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas billy t Vaata postitust
                              saaks ainult nüüd nende euroseikluste kõrvalt veel selle kohaliku tiitli ka võimalikult valutult vormistatud.
                              Täna ebaproportsionaalsele hooaja asetusele võrreldes muu euroopa riikide meistrivõistlustele ei mõju euromängude kurnav alagrupiturniir eesti klubidele eriti valuliselt.
                              Ja selle oaasi lausega tui meelde, et momendil on tegelikult veel üks roheline saareke keset kõrbet ja sellele on täna astuda võimalus umbes kella seitsma paiku. Aga kas sealt nüüd põud üle ei käi - meie ilmameistrid-spetsialistid on sellist võimalust varmad ennustama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                Wisla fännisaidi andmel oli Wisla fänne eile õhtul staadionil täpselt 452.
                                .. ma küll üle 200 ei pakuks. Ja peale selle II poolaja alguses sini-valge-punaste paberilipakate lendulaskmisega ning peale Ivanovi väravat reklaamtahvlite ümberpeksmisega nad küll millegiga huvitavaga/erilisega silma ei paistnud...
                                Ilmselt jäi ka öine Tallinn neist terveks. Ootasin kordades enamat.

                                Äkki täna statkal saab parema fänni-meeleolu?
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X