320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alarikh, selline erapooletu küsimus Sulle, kui Flora oleks võitnud ning kokku läinud Legiaga, keda oleksid toetanud?

    PS! Ma ei mõista Sind hukka, kui vastus on Legia.

    Kommentaar


      Kas keegi oskab öelda, et millal Levadial eurosarjas järgmine mäng on?

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Alarikh, selline erapooletu küsimus Sulle, kui Flora oleks võitnud ning kokku läinud Legiaga, keda oleksid toetanud?

        PS! Ma ei mõista Sind hukka, kui vastus on Legia.
        No mul on väga isiklik ja sügav seos Warszawa'ga olemas, ning olen juba mitu aastat Legia toetajate klubi kaardi omanik. Seega.... oleks väga hea kui Floral oleks täna õnn taanlaste vastu, aga ütlen nii et minu jaoks Cardiff City'ga ja Legia Warszawa'ga on seotud palju tähtsaid sündmusi ja elamusi. Koos Levadiaga need kaks klubi on minu jaoks ALATI erilised ükskõik kelle vastu nad mängivad. Vot. Nothing personal. Loodan et nad ei mängi kunagi Levadia vastu - vot SEE oleks piinlik.

        Kommentaar


          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
          Olid, Kesa. Usu mind, ja isegi toeatasid Florat. Mina sõbraga ka tulin Levadia särkides ja miski pärast meid ei olnud Brondby sektoris - istusime ja vaatasime mängu tribüünil koos teistega. Aga küll ma kuulsin paar inimest kes karjusid midagi vene keeles kõva häälega ja oli kuulda kui pettunud nad olid kui Florakad ei kasutanud oma võimalusi. Olid seal ka Levadia mängijad ja mehed klubi juhtkonnast. Tõesti pole kõik nii must-valge.

          Oli ka otsene provotseerimine paari-kolme Florakate poolt aiult meie särkide pärast pärast mängu kui me rahulikult jalutasime koju - meie poole karjuti roppusi ja näidagi kesksõrme jne. Äkki taheti näidata Taanlastele "kui kõvad rivaalid me oleme". Meil polnud muud valikut kui vastata, kuigi me ei tulnud selleks et parastada või juua taanlastega vms. Kõik lõppes rahulikult, nats karjumist ja kõik, aga aga. Muidu oli hea jälle suhelda normaalsete inimestega Flora kambast, kuigi loomulik et pärast mängu Florakatel ei olnud päris hea tuju.

          Cheers! Ja soovige meile edu Euroopas!

          Kas sina oled see Venelane/Tibla ( ei Liigita hetkel) Levadia fänn kelle käest ma läksin pärast mängu staadionil küsima,et kas nüüd on pärast meie kaotust Flora Foorum mingit Levadia jama täis,pärast eilset Seni juttu. Sellepeale Kostus mulle ainult suur eesti keelne aktsent inimese suust,et kas ma tahan kakelda vms. No ma ei tea,kui normaalne see just on,aga jah.(küsin just seepärast,et aimu saada,kas sina oled see patsi ja habemega rääkiv venelane Levadia Sektoris,kuna pole isiklikult kunagi huvi tundnud,et kes see siis juhib neid Levadia Ultraid)
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
            Kas sina oled see Venelane/Tibla ( ei Liigita hetkel) Levadia fänn kelle käest ma läksin pärast mängu staadionil küsima,et kas nüüd on pärast meie kaotust Flora Foorum mingit Levadia jama täis,pärast eilset Seni juttu. Sellepeale Kostus mulle ainult suur eesti keelne aktsent inimese suust,et kas ma tahan kakelda vms. No ma ei tea,kui normaalne see just on,aga jah.(küsin just seepärast,et aimu saada,kas sina oled see patsi ja habemega rääkiv venelane Levadia Sektoris,kuna pole isiklikult kunagi huvi tundnud,et kes see siis juhib neid Levadia Ultraid)
            Järgmine kord ürita kuulata mida sulle öeldakse kui osaled vestlusel mis sa ise alustad. Kui sa oled ainuke minu eestlastest tuttavatest keda segab "suur eestikeelne aktsent" ja kellele jääb meelde midagi mida ma pole öelnud nagu "kas ma tahan kakelda" siis äkki see ei ole minu viga. Vastuseks oli muidu "EI". On sul veel küsimusi? Muidu, mi küsimus "millal ma viimast korda postitasin sitta Flora Foorumis jäi vastuseta. Kui tahad rohkem juttu ajada venelane/tibla teemal - pm.
            Oli meeldiv tuttavaks saada. Nagu öeldakse, you are a credit to your club.

            Kommentaar


              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
              Järgmine kord ürita kuulata mida sulle öeldakse kui osaled vestlusel mis sa ise alustad. Kui sa oled ainuke minu eestlastest tuttavatest keda segab "suur eestikeelne aktsent" ja kellele jääb meelde midagi mida ma pole öelnud nagu "kas ma tahan kakelda" siis äkki see ei ole minu viga. Vastuseks oli muidu "EI". On sul veel küsimusi? Muidu, mi küsimus "millal ma viimast korda postitasin sitta Flora Foorumis jäi vastuseta. Kui tahad rohkem juttu ajada venelane/tibla teemal - pm.
              Oli meeldiv tuttavaks saada. Nagu öeldakse, you are a credit to your club.
              Sorry jään siiksi seisukohale,et ma ei pea enda riigis üritama mingisugusest aktsendist arusaama kui ma seda ei taha.Ning sorry sa oled mu esimene venelasest tuttav kes siis läbi interneti ütleb,et ta ei taha kakelda!Ning mu küsimus oli lihtne´´ kas pärast eilset seni vaidlust tuleb nüüd suur jama meie foorumi konteksti`` siis sellele ma vastust ei saanudgi,sest sa ei saanud lihtsalt aru mida ma sult tahan.Aga muidu oli tore tutvuda
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar


                Kodanik HaTe, olgu Alarikh rahvuselt venelane, aga sellegipoolest kirjutab ta eesti keeles selgemalt ning keeleliselt korrapärasemalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Kodanik HaTe, olgu Alarikh rahvuselt venelane, aga sellegipoolest kirjutab ta eesti keeles selgemalt ning keeleliselt korrapärasemalt.
                  Ning järgmine tsiteerium on siis mu Kirjakeele pärast?
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    kriteerium st
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                      Sorry jään siiksi seisukohale,et ma ei pea enda riigis üritama mingisugusest aktsendist arusaama kui ma seda ei taha.Ning sorry sa oled mu esimene venelasest tuttav kes siis läbi interneti ütleb,et ta ei taha kakelda!Ning mu küsimus oli lihtne´´ kas pärast eilset seni vaidlust tuleb nüüd suur jama meie foorumi konteksti`` siis sellele ma vastust ei saanudgi,sest sa ei saanud lihtsalt aru mida ma sult tahan.Aga muidu oli tore tutvuda
                      Sinu emakeele kirjaoskus jätab tugeva mulje ja seletab miks sa ei saanud minust aru, "ei saanud vastust" jne. Siuke pakkumine: kõik offtop PM kaudu. Kaine peaga ka.

                      Kommentaar


                        See ei muuda Siin midagi.
                        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                          Sinu emakeele kirjaoskus jätab tugeva mulje ja seletab miks sa ei saanud minust aru, "ei saanud vastust" jne. Siuke pakkumine: kõik offtop PM kaudu. Kaine peaga ka.
                          Ah,et siis mina olen sinu jaoks madalaubaline,rassist,kirjaoskamatu ning sadu muid asju veel,et ma sinu venekeelsest aktsendist aru ei saanud?
                          nojah,mis ma muud öelda oskan,ju siis ma olen madalalaubaline idioot meie vabariigis,kes üritab ausat elatist teenida,aga vähemalt suudan ma enda kohta öelda kui Eestlane
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            Mul muidu eriti venelastega kokkupuudet pole, aga vot need tiblad kes seal pühapäevaliigal on ja umbes tõuklevad võivad küll kergelt putsi kerida ja ma loodan, et nad kõik surevad vähki või jäävad autoalla.

                            Kommentaar


                              Minuarust on see väga hea, kui venelane on ära õppinud eesti keele ja natukene kohatu on nokkida mingi aktsendi kallal. Eriti siis, kui sa ise pole vist eriti eesti keele tunnis viibinud.

                              Kommentaar


                                ja ma ikka imestan kuidas teineteise postidest ikka imeasju välja suudetakse lugeda...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X