320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänud, billy t, tõlke eest

    Kommentaar


      billy, aga kui mul ei ole koolis õpetatud vene-keelt. Kas ma siis ka tõesti, olen keeleliselt andetu? Või tõesti pean võtma kodus sõnaraamatu kätte ja ise hakkama õppima, et sa kuri mu peale ei oleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas billy t Vaata postitust

        -Nagu ütlesid, siis kõik kolm mängu olid sa resultatiivne, kahes lõid väravad ja Poolas andsid Nikitale söödu, mis viis Krakowi šokini. Kas fännid võivad uskuda Ivanovi jätkuvasse resultatiivsusesse mängus Debreceni vastu?
        -Ma arvan, et nad mitte lihtsalt ei või uskuda, vaid neil on täielik õigus nõuda seda nii minult kui ka kogu meeskonnalt.
        Nõuame-nõuame!

        Tänud billyle keeleliselt andetult!

        Kommentaar


          Algselt postitas SDK Vaata postitust
          Une-Mati ütles, et Levadia võitis 3:1 tänase mängu. Levadia esimese kolli lõi 50´ Nikita.
          Hehee. Meeldiv kuulda, et ma pole ainuke, kes unes näeb kuidas Niki skoorib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sanku Vaata postitust
            Hehee. Meeldiv kuulda, et ma pole ainuke, kes unes näeb kuidas Niki skoorib.
            mhmh, võis küll Niki olla. see jäi mul kuidagi kahe silma vahele. küll aga andsin väravasöödu mina (keskväljalt kannaga efektselt vasakule äärele). lõppseis kahjuks 1:1, st kokkuvõttes kaotus. aga samas, mäng katkes ka teise poolaja alguses, kui debreceni mängijad enam ei viitsinud ja lihtsalt poodi minema jalutasid. kurat, ma ütlen, me oleks võind neid veel võita!
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Algselt postitas billy t Vaata postitust
              küll aga andsin väravasöödu mina (keskväljalt kannaga efektselt vasakule äärele). lõppseis kahjuks 1:1, st kokkuvõttes kaotus.
              Siis on teil jah täna kaotust oodata kui registreerimata mängija sööte jagab.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                billy, aga kui mul ei ole koolis õpetatud vene-keelt. Kas ma siis ka tõesti, olen keeleliselt andetu? Või tõesti pean võtma kodus sõnaraamatu kätte ja ise hakkama õppima, et sa kuri mu peale ei oleks.
                aga eesti keelt on ikka õpetatud?
                sry .. ma lihtsalt pidin
                mis ma su peale ikka kurjustan
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sanku Vaata postitust
                  Hehee. Meeldiv kuulda, et ma pole ainuke, kes unes näeb kuidas Niki skoorib.
                  Kusjuures teine uni oligi mul sellest kuidas ma Nikiga skoorisin. Või ei olnud see uni...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    billy, aga kui mul ei ole koolis õpetatud vene-keelt. Kas ma siis ka tõesti, olen keeleliselt andetu? Või tõesti pean võtma kodus sõnaraamatu kätte ja ise hakkama õppima, et sa kuri mu peale ei oleks.
                    Mulle ei õpetatud koolis inglise keelt.
                    Loomulikult, kuna tahtsin inglise keelest aru saada, õppisin seda ise
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      miski striimi tänaseks ka pakutakse?
                      pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jkddp Vaata postitust
                        miski striimi tänaseks ka pakutakse?
                        Siin see on

                        Kommentaar


                          Kumbki neist kahjuks hetkel ei tööta. 6 minutit on mängu alguseni.

                          Kommentaar


                            Krt, loodame, et asi tööle hakkab
                            http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                            Kommentaar


                              Teine link hakkas tööle, iraqgoalsi oma.

                              Kommentaar




                                see peaks töötama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X