320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas tänast mängu on võimalik kuskilt ka näha?
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      http://www.smotrisport.com/video-52106.html - vaata siit

      Kommentaar


        Levadia fännide kodukale on riputatud intervjuu Marko Kristali ja Vladislav Ivanoviga


        kuna tõlget eesti keelde veel saidil üleval ei ole, siis tiblakeele vihkajate ning muidu laiskade ja keeleliselt andetute jaoks lisan siia põlve otsas treitud tõlke:

        Intervjuu Vladislav Ivanoviga

        Täna valitses Levadia leeris rahulik, meeldiv ja rõõmus õhkkond. Poisid nautisid ilmselgelt kaunil päikesepaistelisel päeval treeningut, ajuti isegi veidi lollitati. Ühesõnaga, valitses tõesti suurepärane meeleolu, mis sai ajuti katkestatud vaid siis, kui M. Kaalma lasi väravavahtide treeningu käigus Kütti või Lepmetsa poolt löödud palli väravasse. Pärast treeningut vastasid meeleldi minu küsimustele Levadia treener Marko Kristal ning klubi uustulnuk ja Wisłale löödud võiduvärava autor Vladislav Ivanov.

        -Mida te võite öelda ungarlaste kohta, millised nende tugevad ja nõrgad küljed õnnestus teil välja selgitada?
        treener Marko Kristal: Nende meeskond läheb väga mobiilselt kaitsest üle ründesse. Väga-väga kiiresti läheb ja on mängijaid, kes võivad ootamatult lülituda nii äärelt kui ka keskelt ründesse. Neil on normaalne tehniline pagas. Miinuseks on asjaolu, et nad mängivad kaitses passiivselt ja loodavad sellele, et keegi ikka on taga julgestamas. Seda oli näha ka nende mängus Rootsi klubiga Meistrite Liiga teises eelringis. Puudus õigeaegne pressing ja tundus, et mõnikord ei teadnud või ei näinud kaitsjad, kus asetsevad Kalmari ründajad.

        -Millega võib Levadia Debreceni üle mängida?
        M. Kristal: Kui poisid töötavad oma positsioonidel nagu mängus Wisłaga, siis ma arvan, et see annab meile juba mingi edumaa, samas on meie pluss ju ka see, et Ungari meistrivõistlused algasid alles eelmisel nädalavahetusel. Ja vaatamata sellele, et Debrecen oma aasta esimeses meistrivõistluste mängus pani välja 7-8 mängijat reservist, ei ole nende meeleolu siiski kõige parem, arvestades kahte järjestikkust lüüasaamist.

        Intervjuu Vlad I.-ga

        -Vladislav, kuidas juhtus, et sa sattusid klubisse?
        -Läbirääkimised klubide vahel algasid hooaja eel, kuid ei saavutatud mingit üldist kokkulepet. Ja ise tahtsin ma minna välismaale, mängida piiri taga, põhimõtteliselt niimoodi pool aastat läkski – sõidus olles. Viimati viibisin testimisel ühes Ukraina klubis.

        -Aga kes Levadiasse kutsus?
        -Suvel olin juba Narvas, helistas Marko (Kristal), saavutasime kokkuleppe ja sattusingi siia.

        -Levadia eraldas kohe eluaseme?
        -Jah, muidugi. Olen täiesti rahul.

        -Kuidas meeskonda vastu võeti?
        -Hästi, vene keelt rääkivad poisid aitasid, see võimaldas üsna kiiresti kohaneda. Tõsi küll, mõningaid mängijaid teadsin juba ka enne Levadiat ja Nikitaga oleme üldse ammused tuttavad.

        -Ütle, kas Vladislav Ivanov on praegu heas vormis?
        -Kolm esimest mängu polekski saanud paremini minna - kolm mängu - kaks väravat. Ma mõtlen, et see on hea näitaja, seda enam, et uues meeskonnas, millele lisandub asjaolu, et positsioon, kus ma mängin, on mulle praktiliselt uus (väga ammu ei ole sellel mänginud). Kõik on normaalne, vorm on praegu hea, meeskonnas on hea häälestatus ja minul on hea häälestatus. Kõik mõistavad, et me saatsime korda väikese ime ja me ei kavatsegi sellega piirduda. Olen valmis mänguks ungarlastega ning loodan väga, et saame edasi.

        -Nagu ütlesid, siis kõik kolm mängu olid sa resultatiivne, kahes lõid väravad ja Poolas andsid Nikitale söödu, mis viis Krakowi šokini. Kas fännid võivad uskuda Ivanovi jätkuvasse resultatiivsusesse mängus Debreceni vastu?
        -Ma arvan, et nad mitte lihtsalt ei või uskuda, vaid neil on täielik õigus nõuda seda nii minult kui ka kogu meeskonnalt.

        -Läheme tagasi Wisłaga peetud kordusmängu juurde. See matš oli raskem kui esimene?
        -Jah, kuid mitte niivõrd füüsiliselt, kuivõrd vaimselt. Esimesele mängule ju läksime, et teada saada, mida me suudame ja mida laseb vastane teha. Teises aga teadsime, mida tahame, teadsime, et kaitses on vaja teha tööd, et hoida taga nulli. Seetõttu oli psühholoogiliselt raske, teades, et poolakad hakkavad ründama ja üritavad iga hinna eest skoorida.

        -Räägi, kas sinu suhtumine fraasi «kui ise ei löö, lüüakse sulle!» on pärast võiduväravat kuidagi muutunud?
        -Ei, ma olen seda alati uskunud.

        -Räägi sellest resultatiivsest karistuslöögist. Enne lööki rääkisite millestki Kostjaga?
        -Variante oli enne lööki väga palju. Me Kostjaga läksime palli juurde ja lihtsalt vaatasime teineteisele otsa ja Kostja ütles mulle pärast kohtuniku vilet: «Vaata, kas mina või sina, kellel on mugavam.». Ja lisaks palus Deniss Malov väga visalt, et talle antaks pall jooksu peale. Me otsustasime, et kuna ma juba kord pidevalt treeningutes sellelt kohalt löömist olen viimistlenud, siis miks mitte lasta mul ka mängus sealt lüüa. Ma ei ütle, et ma neisse ei uskunud ja et ma oleks uskunud, et mina kindlasti sisse löön selle karistuslöögi, aga lõin. Kindlasti ei saa öelda, et pall väravasse otse lendas, kerge vedamine oli, võib-olla pimestas päike väravavahti. Üldiselt tuli välja selline salakaval löök, maapõrkega, kui oleks otse õhust lennanud, siis oleks väravavaht selle ehk tõrjunud.

        -Millisele tulemusele mängite?
        -Võidule ja meil on ungarlastest lihtsam, sest kuna nemad on favoriidi rollis, on neil kõrged eesmärgid Meistrite Liigas ja nad on kohustatud midagi näitama, on nad ju palju nimekam klubi.

        Levadia mängijaga vestles Paul Raz
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Elame ikka banaanivabariigis küll. Mitte keegi kohalikest kanalitest kes võiksid üle kanda - ei kanna. Kui ma õieti aru olen saanud, siis kohapeal toodab pilti kohalik riigitelevisioon. St kõige lihtsam oleks võimalik ülekanne endale organiseerida ETV'l. Viimane näitab jällegi täna kossu. Kuid milleks on uus noorte-spordikanal ETV2? Arusaadav, et Kaljuveer õppis alles hiljuti ära misasi on suluseis, aga sellegipoolest, kui vaadata kui palju publikut Kadrioru staadionile ennast mängule kohale vedas, võiks ju üks mõelda, et inimestel huvi on.

          Praegune seis on selline, et meedias on asi suureks puhutud ja inimestes huvi tekitatud. Aga selle huviga pole mitte midagi peale hakata. Ise me vingume, et huvi Eesti Meistriliiga vastu on nadi, publikut pole ja sponsorid ei taha ka kolmekümne fänni pärast raha loovutada. Praegu on võimalus jalgpallihaigusesse inimesi nakatada ja mida me teeme?

          Teen ettepaneku ETV sporditoimetus nördinud kirjadega üle ujutada ja loota, et äkki hakkab midagi liikuma.

          Kommentaar


            Tänud, billy t, tõlke eest

            Kommentaar


              billy, aga kui mul ei ole koolis õpetatud vene-keelt. Kas ma siis ka tõesti, olen keeleliselt andetu? Või tõesti pean võtma kodus sõnaraamatu kätte ja ise hakkama õppima, et sa kuri mu peale ei oleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas billy t Vaata postitust

                -Nagu ütlesid, siis kõik kolm mängu olid sa resultatiivne, kahes lõid väravad ja Poolas andsid Nikitale söödu, mis viis Krakowi šokini. Kas fännid võivad uskuda Ivanovi jätkuvasse resultatiivsusesse mängus Debreceni vastu?
                -Ma arvan, et nad mitte lihtsalt ei või uskuda, vaid neil on täielik õigus nõuda seda nii minult kui ka kogu meeskonnalt.
                Nõuame-nõuame!

                Tänud billyle keeleliselt andetult!

                Kommentaar


                  Algselt postitas SDK Vaata postitust
                  Une-Mati ütles, et Levadia võitis 3:1 tänase mängu. Levadia esimese kolli lõi 50´ Nikita.
                  Hehee. Meeldiv kuulda, et ma pole ainuke, kes unes näeb kuidas Niki skoorib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sanku Vaata postitust
                    Hehee. Meeldiv kuulda, et ma pole ainuke, kes unes näeb kuidas Niki skoorib.
                    mhmh, võis küll Niki olla. see jäi mul kuidagi kahe silma vahele. küll aga andsin väravasöödu mina (keskväljalt kannaga efektselt vasakule äärele). lõppseis kahjuks 1:1, st kokkuvõttes kaotus. aga samas, mäng katkes ka teise poolaja alguses, kui debreceni mängijad enam ei viitsinud ja lihtsalt poodi minema jalutasid. kurat, ma ütlen, me oleks võind neid veel võita!
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas billy t Vaata postitust
                      küll aga andsin väravasöödu mina (keskväljalt kannaga efektselt vasakule äärele). lõppseis kahjuks 1:1, st kokkuvõttes kaotus.
                      Siis on teil jah täna kaotust oodata kui registreerimata mängija sööte jagab.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        billy, aga kui mul ei ole koolis õpetatud vene-keelt. Kas ma siis ka tõesti, olen keeleliselt andetu? Või tõesti pean võtma kodus sõnaraamatu kätte ja ise hakkama õppima, et sa kuri mu peale ei oleks.
                        aga eesti keelt on ikka õpetatud?
                        sry .. ma lihtsalt pidin
                        mis ma su peale ikka kurjustan
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sanku Vaata postitust
                          Hehee. Meeldiv kuulda, et ma pole ainuke, kes unes näeb kuidas Niki skoorib.
                          Kusjuures teine uni oligi mul sellest kuidas ma Nikiga skoorisin. Või ei olnud see uni...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            billy, aga kui mul ei ole koolis õpetatud vene-keelt. Kas ma siis ka tõesti, olen keeleliselt andetu? Või tõesti pean võtma kodus sõnaraamatu kätte ja ise hakkama õppima, et sa kuri mu peale ei oleks.
                            Mulle ei õpetatud koolis inglise keelt.
                            Loomulikult, kuna tahtsin inglise keelest aru saada, õppisin seda ise
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              miski striimi tänaseks ka pakutakse?
                              pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jkddp Vaata postitust
                                miski striimi tänaseks ka pakutakse?
                                Siin see on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X