320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Pole paha!

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        Ma arvan, et Galatasaray fännid on juba need, kes on nii kuulsad keda tahaks näha. :P
        Ja mina arvasin, et eestlased on laulurahvas

        Kommentaar


          ..Elano saab siis suht lühikese aja jooksul 2 X ALC Areena auklikku muru võlusi nautida...
          RummaBastards!

          Kommentaar


            Paraja kirve otsa kukuti.

            Kommentaar


              Millal siis mängud peaksid toimuma?

              Kommentaar


                Levadia kohtub Galatasaray'ga 20. augustil Istanbulis ning võõrustab neid Tallinnas 27. augustil. Kahe mängu kokkuvõttes parem meeskond pääseb Euroopa liiga põhiturniirile.

                Kommentaar


                  uudist on Galatasaray lehel muidugi kõvasti loetud. isegi Levadia meeskonnast on treitud üks ülevaade ja sedagi on loetud juba 15000 korda
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    uudist on Galatasaray lehel muidugi kõvasti loetud. isegi Levadia meeskonnast on treitud üks ülevaade ja sedagi on loetud juba 15000 korda
                    väike reklaam siis enne türgi vs eesti valikmängu septembris
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Loodetavasti teeb m6ni lihtsurelikele n2htav telekanal ylekande. Igasugused kao statkale idikas stiilis kommentaarid v6ite endale hoida...

                      Kommentaar


                        Sinu staadioni mainimisega tuli küsimus, et kus kodumäng peetakse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Loodetavasti teeb m6ni lihtsurelikele n2htav telekanal ylekande. Igasugused kao statkale idikas stiilis kommentaarid v6ite endale hoida...
                          Kodumängust usun, et tehakse kindlasti aga vajalik oleks ülekanne Istanbulist.
                          L

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lambiahv Vaata postitust
                            Sinu staadioni mainimisega tuli küsimus, et kus kodumäng peetakse?
                            Ale coqil, a ja Shermanile et usud tõesti et mõni Eesti tava kanal teeb ülekande!? Kui teeb ma sulle sott sees

                            Kommentaar


                              A le Coq'l nagu ma olen asjadest aru saanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Ale coqil, a ja Shermanile et usud tõesti et mõni Eesti tava kanal teeb ülekande!? Kui teeb ma sulle sott sees
                                Millised on sinu mõistes tavakanalid? ETV, K2, TV3?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X