320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    Marmori silm meets Teniste jalg. tulemus: turses silm ja põrutus
    Pidid mõrad ka olema. Nii ninaluus kui sarnaluus. Ilus igatahes välja ei näe.

    Kommentaar


      FC Levadia jalgpalliklubi ja Hispaania kõrgliiga meeskond UD Almeria SAD sõlmisid lepingu, millega UD Almeria SAD omandas Venemaa kodakondsusega ründaja Nikita Andrejevi mängijaõigused.

      Kommentaar


        Kas ta maksab üle nelja miljoni krooni?Päris pommuudis

        Kommentaar


          Enne ei usu kui mõnda ametlikku teadaannet loen.
          Aga kahju kah kui tast ilma jääme

          Kommentaar


            Uudise algallikat lugedes hakkab ta eeloleval 2009-2010 hooajal pallima Almeria B rivistuses (tugevuselt neljas liiga).
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
              fifas on mul enda rekord võit just galatasaray vastu tehtud
              no eks meil kõigil ole, kindlasti saab levadia sellest lisamotivatsiooni
              slimm.ee

              Kommentaar


                Andrejevi lahkumisega on minu jaoks palju suurem mure Levadia ründeliiniga Gala vastu. Neemelo ju esimeses mängus Istanbulis ei saa mängida ja Gussev on minu meelest ainult jama korraldanud euromängudes.

                Kommentaar


                  Noh vähemalt Levadial on järgmiseks aastaks hea rahaline tugi olemas,saab head täiendust teha.Loodan,et Levada saab aru kui suur mõte on pürgida euroopa liiga poole.

                  Kommentaar


                    No korralikke ründajaid on Levadial veel. Muidugi väga võimas edasiminek Andrejevilt, Eesti Meistriliigast otse Hipsaania kõrgliigasse. Ise sooviks näha Jaroslav Dmitrijev'i nüüd rohkem.

                    Kommentaar


                      Kõige ebasümpaatsem mängumees Levadia satsist. Tore, et minema läks ja edu.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Palju Levad(i)a pappi sai?

                        Kommentaar


                          Niki Andreev FC Levadias:
                          2009 – 17 mängu, 17 väravat
                          2008 – 30 mängu, 22 väravat
                          2007 – 19 mängu, 13 väravat
                          2006 – 27 mängu, 17 väravat
                          Aitäh!

                          Kommentaar


                            tegemist pole ilmselt siiski Hispaania kõrgliigasse minekuga, vähemalt ei saa ta seal ilmselt kohe mängu aga jah.. tõsi ta on - enam ei seo teda Eestiga miski.. ainult koht, kus ta üles kasvas.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Üks parimaid läbi aastate ja just tema esimesena karjus meile pärast kaotust Superkarikas "Meistriliiga on meie oma niikuinii!" kui paljud parastasid et nii algab Levadia vabalangus.

                              Edu talle, tänud ja loodame et ta ei unusta Levadiat klubina mis andis talle võimaluse liikuda edasi oma karjääris.

                              Удачи, Никита!!!!

                              Kommentaar


                                kaskeegi oskaks öelda seda, et niikuinii tulevad levadia ja galasataray VIST piletid eelmüüki... kas neil on piletil koht peal?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X