320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sass Puri jääb veel mõneks ajaks Levadiasse

    Kommentaar


      Mõnes mõttes on see kurb uudis, sest see transferiperiood on juba kolmas, mis Puri jaoks edutult siis lõppes ja väljaminekut ei toimu. Talvisel perioodil on kindlasti võimalused just Lääne-Euroopasse siirduda oluliselt kasinamad, silmas pidades pikka mängupraktika puudumist.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Intervjuu Prinsiga (mängudest Tuleviku ja Galatasaray vastu)



        Tänks Raz'ile ja BillyT'le!

        Kommentaar


          Kodumängul näeb ka tõelist vaate pilti kui vastab tõele, et neile sõidab järgmisel nädalal Türgist siia Galatasaray kuulus fänniarmee, kellele on broneeritud kogu A. Le Coq Arena põhjatribüün.
          Aga eks vaatab ennem selle võõrsil mängu ära.
          >>

          Kommentaar


            noniii...21.45 algab siis täna disko peale. Loodame parimat kuigi viimasel ajal on meil spordis suht kehvasti läinud...

            Kommentaar


              Peaasi, et mingisugust suureskoorilist pakki ei saa. Aga õnneks Levadia pole sihuke meeskond kes suureskooriliselt kaotaks. Loodan, et ma nüüd ära ei sõnunud

              Kommentaar


                Mu sisetunne, mis mind seni vähemalt negatiivsete tulemuste ennustamise puhul pole alt vedanud, ütleb, et täna läheb Levadial hästi. Pakun 0:0

                Kommentaar


                  Suht kahtlane avaldus .Arvan ,et Levadia jääb Sassist üsna peatselt ilma.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Olen Kunniga päri, see, et Kristal midagi suust välja ajas ei maksa kohe kullana võtta.
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      linki mängule teab keegi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Suht kahtlane avaldus .Arvan ,et Levadia jääb Sassist üsna peatselt ilma.
                        Kas papa Puri on sulle midagi rääkinud mida meie ei tea?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                          linki mängule teab keegi

                          Kommentaar


                            Aga mängijate valik on täna Levadial väga hõre. Seega vahetustega Prins täna murrangut kindlasti ei suuda tuua.

                            Eeldatav algkoosseis vast siis midagi taolist: Kaalma, Šisov, Kalimullin, Morozon, Teniste, S.Puri, Ivanov, Nahk, Saarelma, Leitan, Gussev

                            Mis tähendab, et pingilt on pmst ainult tuua Zelinski ja E.Puri. Ülejäänud vahetusmängijad on pigem siinse esiliiga tasemel.

                            Samas üpris palju mehi ju ka laenule antud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kas papa Puri on sulle midagi rääkinud mida meie ei tea?
                              Ei asi pole üldse papa Puris , vaid ma olen kõike Sassi viimaseid mänge vaadanud ja need on nii muljetavaldavad ,et nüüd võiks küll juba mingi korralik klubi talle pakkumise teha . Miks ta peaks veel Levadiasse jääma ?
                              Vabaagendina oleks tal ju palju lihtsam ennast müüa.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Kui keegi teab siis võiks mingi lingi üles visata ,et kust tänast mängu võiks näha ?
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X