320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Praeguse seisuga ei saa jah keegi Levadiale vastu. Isegi noorte keskkaitsjate vastu ei suutnud meie mehed midagi teha.

    Kommentaar


      Kostja ja eriti Sisovi väravad olid über! Nõmmel on alati meeldiv käia, sest atmosfäär seal on väga hea. Tahaks kiita ka Kalju fänne, olite väga head. Ja tänud ka komplemendi eest et meie koht on vene liigas Ma ei teadnudki et meie tase on juba nii kõrge!

      Tõsiselt ka, hea mäng, ilusad väravad, kaks lõbusat fänniderühmitust - mida veel vaja on... ahjaaa - HEAD ILMA!

      Cheers!

      Kommentaar


        Levadia on ikka täitsa teisest klassist jah.

        Eriti tahaks kiita noort Podholjuzinit, kes keskkaitses sai suurepäraselt hakkama. Väga kõva mängumees on tulemas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
          Ja tänud ka komplemendi eest et meie koht on vene liigas Ma ei teadnudki et meie tase on juba nii kõrge!

          Tõsiselt ka, hea mäng, ilusad väravad, kaks lõbusat fänniderühmitust - mida veel vaja on... ahjaaa - HEAD ILMA!

          Cheers!
          Haha, Palun palun. Tase teie tiimil on küll üle kõigi teiste tiimide peade, nii et meie poolt õigustatud kompliment või mis

          Teid oli ka meeldivalt palju täna ja tegite korralikult häält.
          Oli tore jalkaõhtupoolik, mis kahjuks meile kurvemalt lõppes

          Ilma koha pealt, kuidagi eriti külm oli täna! talv läheneb. Kahjuks

          Kommentaar


            Olin veendunud,et just sina Alarkih oled see mees,kes siin Veneliiga jutu üles tõstatab
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Kas väravaid netist ka kusagilt näha saaks?

              ETV pidas vist paljuks täna kaameraga kohale minna. Vähemalt kodukalt ei leidnud ma midagi.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Sellel teie mikrooligarhil on vist Eesti jalgpallist suht pohhui.
                Enne koondise mänge hoida väiklaselt Sassi liigamängudest eemal annab igatahes selliseks arvamuseks alust.

                Kommentaar


                  kas sa nyyd mõtlesid kohe terve öö et mida saaks sitasti siia kirjutada?
                  b-day

                  Kommentaar


                    No kirjutisel on vähemalt tõepõhi all

                    Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                    Kas tõesti jälle? Praegu pole tarvis mängijale tagasi teha, vaja on hoopis koostööd teha, et mõlemal poolel lõppkokkuvõttes kõik positiivselt laabuks.

                    Kommentaar


                      Ebavajalik uudis. Ei ole mõtet panna kunstmurul mängima meest, kes just vigastusest tulnud..

                      Kommentaar


                        ja jah...tra igavane mmmi kari seal levadias......eriti haiged ....tra kuidas sellised fänne saavad omale üldse kes omasid n.ssivad???...samasugeseid affe ilmselt ainult.....mis nad mõtlevad et äkki ikka tuleb neile v?.....pole isegi nende kasvandik.....affffiiid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
                          ja jah...tra igavane mmmi kari seal levadias......eriti haiged ....tra kuidas sellised fänne saavad omale üldse kes omasid n.ssivad???...samasugeseid affe ilmselt ainult.....mis nad mõtlevad et äkki ikka tuleb neile v?.....pole isegi nende kasvandik.....affffiiid
                          Äkki keegi saaks tõlkida eesti keelde?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                            Äkki keegi saaks tõlkida eesti keelde?
                            aga palun:
                            "perearst ... ei ... pikendanud ... mu ... rahusti ... retsepti"
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas billy t Vaata postitust
                              aga palun:
                              "perearst ... ei ... pikendanud ... mu ... rahusti ... retsepti"
                              Mürki võtta ei julge, aga karta on, et Osvaldo post oli iroonilisena mõeldud. Ärge veel kiirustage teda perearsti juurde saatma.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Mürki võtta ei julge, aga karta on, et Osvaldo post oli iroonilisena mõeldud. Ärge veel kiirustage teda perearsti juurde saatma.
                                kui see oli iroonia, siis ma ei tea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X